1 t/m 15 augustus 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Tulpenbol, 23 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Babs1990

    Babs1990 Bekend lid

    1 sep 2015
    546
    352
    63
    Vrouw
    Brabant
    #221 Babs1990, 2 dec 2015
    Laatst bewerkt: 2 dec 2015
    Dan lopen wij gelijk Tebby. Op datum maar ook op klachten. Vanaf twee dagen ook zo een buikpijn en rugpijn. Op dat moment helpt eigenlijk alleen warm bad. Maar kies er bewust voor om niet eerder naar de vk te gaan. Vorige x wel gedaan maar daar werd ik alleen maar onzeker van omdat het nog zo vroeg was. Dus ik wacht 'rustig' af.
     
  2. Betula

    Betula Bekend lid

    29 jun 2012
    917
    69
    28
    NULL
    NULL
    Druk! Kan het bijna niet bijhouden. Gefeliciteerd alle nieuwe zwangeren.
    Ik ben weer helemaal opgeknapt van mijn griep. Andere klachten kan ik relateren aan zwanger zijn: moe, iets misselijk, duizelingen.
     
  3. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Hier savonds ook een beetje zeurend gevoel in mijn onderbuik en lichte vlaag van misselijkheid die gelukkig goed te verhelpen is met een glaasje cola;) dit drink ik normaal nooit, maar ik maak graag een uitzondering:D

    Wel even het besef opeens dat mijn leven komende maanden flink gaat veranderen. Wilde een dagje sauna plannen deze maand: niet verstandig in het eerste trimester. In januari gaan we naar vrienden van Amstel live: dat wordt dus de Bob zijn. We hebben twee pretpark bezoeken gepland staan: geen achtbanen voor mij. Mijn zusje gaat volgend jaar trouwen: geen leuk slank jurkje kopen, maar een dikke buiken jurk:D
    Geen schokkende dingen natuurlijk en best te overzien, maar het zijn meer van die 'oja daar moet ik nu rekening mee houden' momentjes..
     
  4. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    17 nov 2014
    4.059
    21
    38
    Vrouw
    Hier doen ze inwendige evho en intake altijd rond 8 weken en 10-11 wkn termijn echo
     
  5. summershine

    25 nov 2015
    37
    0
    0
    NULL
    NULL
    Klinkt bekend.. Ik zou eigenlijk volgende week zaterdag naar de sauna gaan met een vriendin, maar vandaag toch maar afgezegd. Vriendin heeft wel al gelijk geraden dat ik zwanger ben, maar is de enige die het tot nu toe weet.
     
  6. Tebby

    Tebby Actief lid

    20 okt 2015
    400
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik slik zoveel medicijnen ivm een chronische ziekte dat ik.extra in de gaten wordt gehouden. Daarom nu ook meer echos
     
  7. Babs1990

    Babs1990 Bekend lid

    1 sep 2015
    546
    352
    63
    Vrouw
    Brabant
    Dan is het heel begrijpelijk Tebby!
    Gelukkig dat alles goed was
     
  8. Hylo

    Hylo Lid

    15 nov 2015
    23
    0
    0
    Sterkte Jaydee, wat ontzetten naar meid.

    Ik kom uit Friesland vlakbij Drachten. Ook ga ik hiernaartoe de laatste 5 weken van mijn zwangerschap.

    Ik kan helaas niet mee doen aan MvM omdat ik bij de laatste ks bloed heb gekregen.

    Hier werd door de vk verteld dat de 7/8 weken echo(fertiliteisecho), een echo is om te kijken of je indd zwanger bent en of goed is, en de 10 weken echo (termijn echo) om te bepalen is wanneer je bent uitgerekend.

    En nieuwe meiden, welkom en natuurlijk gefeliciteerd!!
     
  9. Tebby

    Tebby Actief lid

    20 okt 2015
    400
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gelukkig wel, vorige week op me werk verteld omdat. Ik van me eigen af ging en 1 bewonner. Durf ik niet meer te verzorgen ivm schoppen in Je buik.
    Het weekend krijgen me ouders en schoonouders een koffertje waarin een rompert sokken speen test en fles zitten met de tekst als ik wat groter ben mag ik dan komen logeren
     
  10. Nikki23

    Nikki23 Fanatiek lid

    26 mei 2007
    1.922
    1.906
    113
    Wat leuk Tebby en spannend hoe ze reageren!
    Ik kan niet bijna niet wachten om onze twee zoontjes (8 en 6) het grote nieuws te vertellen. Wat zullen ze blij en trots zijn!
    Ik wil ook meedoen aan MvM, zeker ook omdat we zelf ook via die weg zwanger zijn geworden, maar wacht ook eerst een goede echo af. Ik durf namelijk geen test meer te doen😁.

    Ik heb al sinds een paar dagen voor de test last van kortademigheid. Even de trap op en neer en het voelt alsof ik de marathon heb gelopen. Verder nog enorm pijnlijke borsten en 's morgens wat misselijk. Maandagavond heb ik van 6-8 geslapen op de bank en vanmiddag weer een uurtje. Maar ik vind het niet erg, hoe meer kwaaltjes hoe meer het boekt als een soort van bevestiging dat er wat gebeurt in mijn lichaam.
     
  11. azucena

    azucena Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.366
    1
    36
    Zijn er ook dames met een kindje van 3 jaar oud ongeveer. Ik ben eigenlijk van plan voorlopig nog niks tegen hem te zeggen. (Hopelijk) 8 maanden duurt nog zo lang voor hem. Zodra het tastbaar voor hem is, dus ik een dikke buik heb. Wil ik hem er eigenlijk pas in betrekken.

    Maar hij moet wel mee naar de echo :). Kan hem moeilijk bij oma droppen. Dus vind dit een beetje een lastige kwestie. Hoe pakken jullie dat aan?
     
  12. Tebby

    Tebby Actief lid

    20 okt 2015
    400
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gewoon zeggen dat je even bij de dokter moet zijn. Ik denk dat hij er dan amper op reageert.

    Hebben jullie ook zo'n moeite met om 6 uur op je werk moeten zijn? Heb vannacht 3 keer lopen spuggen.
     
  13. Jalou

    Jalou Bekend lid

    5 feb 2010
    931
    0
    16
    Rotterdam
    Ik heb 2 zoons van 5 en 3. Om die van drie maak ik mij geen zorgen. Als ik daar geen specifieke aandacht aan geeft heeft hij toch geen idee wat we aan het doen zijn haha. Die van 5 is een a der verhaal. Dat is een klein potje met grote oren. Met kerst gaan we het tegen de opa's en oma's vertellen en 28 december heb ik een intake en vroege echo. Ik zie wel wat er gebeurt dan.

    Tebby, wat erg dat je zo moet spuge . Daar heb ik gelukkig (nog) geen last van, ben wel erg moe. Ik lag gisteren al om 21.00 in bed.
     
  14. Tebby

    Tebby Actief lid

    20 okt 2015
    400
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ga terug naar huis naar me bedje. Heb echt krampen in me buik en bloedverlies.
     
  15. azucena

    azucena Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.366
    1
    36
    Ah jeetje Tebby! Hopelijk is het onschuldig en kun je nog even je rust pakken. Knuffel!
     
  16. azucena

    azucena Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.366
    1
    36
    Mijn zoontje is wel onder de indruk van het zkh. Normaal gesproken komen we er ongeveer maandelijks met hem en hij heeft redelijke witte jassen angst. Dus enerzijds vind ik het erg sneu hem mee te nemen en ik verwacht ook dat hij er wel wat over zal zeggen 'mama moest naar het ziekenhuis' oid.

    Maar eerst maar even afwachten of alles goed blijft gaan, want het zit me niet heel lekker. Best wat kramp gehad de hele nacht.
     
  17. Tebby

    Tebby Actief lid

    20 okt 2015
    400
    0
    0
    NULL
    NULL
    Net de gynaecoloog gebeld. Moet rustig aan doen en niet te veel stresse de echo's zagen er prefect uit. Bruin bloed was niet erg
     
  18. chantal6790

    chantal6790 Actief lid

    13 mei 2013
    368
    10
    18
    Vanmorgen de laatste test opgemaakt. Deze x toch met ochtend urine en mooi knaltestje geworden. Nu genieten en geen testen meer

    Volgende week woensdag 9dec. Komt moeders voor moeders en 21 dec. Eerste verloskundige bezoek. Met 34-36 weken word k weer naar de gynaecoloog doorgestuurd ivm geplande keizersnede (dochter was algehele narcose spoedkeizersnede geworden, zelf vacuümpomp werkte niet, 2de was geplande keizersnede omdat meneer al met 34 weken de grote had van zijn zus bij de geboorte)

    Bij deze MN rijtje. Zo leuk om te zien
     

    Bijgevoegde bestanden:

  19. chantal6790

    chantal6790 Actief lid

    13 mei 2013
    368
    10
    18
    @Azucena.. Mijn dochter was 2 en hebben het haar verteld toen k zwanger was. Ze ging altijd mee en had zo jong echt wel door ze een broertje of zusje kreeg. Toen de buik groter werd ging ze verhaaltjes voorlezen in haar brabbel taaltje aan de buik hahaha en als ze vroeg wanneer hij nou kwam zeiden we gewoon hij moet eerst nog eventjes goed groeien anders isy strax zoooo klein. Ze vond het erg leuk en spannend allemaal

    Nu met de 3de is mijn zoon net zo oud als mijn dochter destijds. Maar het heeft helemaal geen zin hem iets te vertellen hoor die is nog veel te veel met zich zelf bezig haha

    Ik bedoel ermee. Ieder kindje is anders mijn dochter vond het super leuk en ook echos vond ze leuk om te kunnen kijken in mams buik terwijl MN zoon het geen ene iets kan schelen nog haha

    Overigens kreeg ik wel van MN dochter te horen toen dat ze het niet eerlijk vond dat ik de hele dag haar broertje vast hield en zij hem nii mocht zien haha
     
  20. Thea23

    Thea23 Fanatiek lid

    7 okt 2011
    4.433
    1.123
    113
    ZZp er
    *breek even in*
    Bruin bloed is niet zo erg dat is juist goed dat is oud bloed , en ookal zou het wel rood zijn dan is het nog geen verloren strijd !
    Hier bloed ik vanaf week 7 knal rood en zie onderschrift ( reden bloedverlies is hematoom )
    Rustig aandoen en hopelijk blijft alles goed gaan .
    Dikke knuffel
     

Deel Deze Pagina