Goedenavond mama's Ik maak me zorgen mijn dochtertje van 4 maanden is verkouden en haar temperatuur ligt tussen de 37 en 38 graden. Ik spoel haar neusje voor iedere fles, ze voelt warm aan en ze heeft het benauwd en snotterig neusje en veel slijm in haar keel en ze hoest en ze slaapt best veel. Sinds vandaag laat ze wat flessen staan waarvan ze vandaag 1 fles niet wou, en als ze drinkt komt het eruit met hoesten. Ze heeft ook reflux, maar maak me zo zorgen, zit in een dubio moet ik nu de avond dokter bellen of niet. Ik probeer van alles maar niks lijkt te helpen. Ik maak me meer zorgen omdat ze zoveel slaapt. Wat denken jullie? Alvast bedankt.
Ik zou er niet voor naar de hap gaan. Gewoon lekker laten slapen. En als ze vannacht wakker wordt, klein flesje geven. Zo te lezen is ze alleen wat verkouden. Niet vreemd in dit seizoen (en de antistoffen die ze van jou heeft meegekregen op zijn)
Als je het niet vertrouwt kun je altijd even de huisartsenpost bellen voor overleg. Rsv heerst dus altijd goed om daar alert op te zijn. Dochtertje is toevallig vandaag opgenomen met bemauwdheidsklachten. Beterschap met je kleintje.
Ik zou hier ook geen dokter voor bellen, zeker geen HAP. Ze heeft geen koorts en drinkt nog, als ze verder ook gewoon plast en poept en niet suf is kan je erop vertrouwen dat het goed gaat. Wat je zelf kan doen: Goed spoelen met zoutoplossing, voor elk flesje, zodat haar neusje dan goed open is om te kunnen drinken. Naast haar bedje een opgesneden ui zetten. Bedje bij het hoofdeind ophogen 's Avonds lekker even stomen in de douche, samen lekker een half uur in de douche. Dit zijn even de dingetjes die nu bij mij opkomen die je zou kunnen uitproberen. Verder kan je ook wat vaker kleine flesjes geven als ze niet alles op drinkt. En een paar dagen wat minder drinken is ook niet erg hoor, je kan het er niet in proppen. Gewoon lekker laten slapen, slaap is het beste medicijn. Mits ze de tijd dat ze wakker is, goed wakker is en niet versuft is. Beterschap, hopelijk knapt ze snel weer op. En je kan voor je eigen gemoedsrust morgen natuurlijk altijd even de huisarts bellen, maar ik zou er nu niet voor naar de HAP bellen.
Ze heeft wat verhoging en ze is verkouden. Dat zal nog wel vaker gebeuren. Als jij zelf ziek bent eet en drink je ook minder en slaap je meer. Heel normaal dus en echt niets om je zorgen over te maken. Hoef je ook echt geen arts voor te bellen. Beterschap.
Me dochtertje is net opgehaald met de ambulance Ze lag in bedje met blauwe lippen, en ademde heel zwaar uiteindelijk kreeg ze een aanval, zuurstof te kort. Is direct meegenomen. Ik voel me zo machteloos me arme baby😞
Jeetje heftig! Beterschap, zo zie je maar weer hoe goed het moedergevoel is. Je maakte je niet voor niks zorgenZ
je moedergevoel had het dus toch goed (maar da's achteraf praten). Hoe gaat het? Wat heeft ze precies? Sterkte hoor!
Bedankt lieve meiden. Het gaat met mij wel weer, ik heb gelukkig goed eraan gedaan toen ze vannacht een aanval kreeg door de melk die eruit kwam van de fles die ze wou vannacht om meteen met haar onder de douche te gaan. Ze willen het vandaag en vannacht aankijken Zuurstof is gelukkig goed. Ze heeft een flinke verkoudheid te pakken. Jeetje ben ik weer geschrokken zeg.
Goede avond meiden, hier effe een update van mij. Het gaat nog niet zo goed met onze dochter. Ze is erg zwak, en de zuurstof is verhoogd ook heeft ze een sonde gekregen. Ze heeft weinig kracht, om zelf wat te kunnen doen😞 Ze slaapt heel veel, zie me kleine meisje bijna niet wakker. Verlopig moet ze nog blijven. Ze denken aan het virus wat er meestal in de maanden met de R zitten, maar staat nog op een uitgebreide kweek. En ze heeft een goede griep erover heen. Voel me zo machteloos, hoop zo dat ze snel weer opknapt en we weer met ze alle thuis zijn.
Ah, zo klein en al zo ziek. Bah. Logisch dat jij je machteloos voelt. Ik hoop dat ze snel beter wordt! Heel erg veel sterkte en beterschap! Een hele dikke digi knuffel van mij!
Ojee wat schrikken zeg!! Zo erg om je kleine meisje in het ziekenhuis te hebben en zo ziek! Hopelijk gaat het nu wat beter? Heel veel beterschap!