Twijfel twijfel.... We hebben al een zoontje met de naam Tijn en nu komt er een meisje bij.... Wat vinden jullie mooi?
Loet vind ik erg leuk maar ken ik alleen als jongensnaam. Beetje wennen voor een meid.. Wies vind ik geweldig!
Wij hebben geen Tijn, maar een Stijn en hebben daar een Noor bij en de onderste van je lijstje staat nu hoog op ons lijstje. Super leuke naam.
Gestemd op Wies. Lieve klank, maar ook wel stoer tegelijk. (Vaak is Wies de koos/roepnaam als iemand Louise heet wat ik ook erg mooi vind. Dus je zou ook als naam Louise kunnen doen - als je ervan houdt - en dan roepnaam Wies)
- Loet: vind ik erg jongensachtig - Mirre: wel mooi, maar ik moet altijd aan de drie wijzen denken - Floor: mwah, lijkt mij ook niet heel praktisch in verband met het Engelse woord - Wies: zelf vind ik het een ouderwetse naam met geen fijne klank - Fiene: blijft dan eigenlijk over.. Al vind ik die eigenlijk erg veel voorkomen. Hierboven genoemde Louise vind ik wel erg mooi, met koosnaampje Wies. Maar Wies op zichzelf: nee, doet mij echt denken aan een oudere dame (evenals Lies en Mies).
Tijn en Mirre passen het beste al vind ik het zelf geen mooie naam. Uit je lijstje spreekt alleen Floor mij aan. Wies zie ik een oude oma voor mij. Loet vind ik geen mooie naam.
Fiene echt een super mooie/leuke naam! Loet is naar mijn idee toch echt een jongensnaam. Wies is bij ons van Bi'j wel goed wies?!