IVF/ICSI Deel 5!

Discussie in 'MMM clubs' gestart door brabbel1988, 6 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Dit doen ze al standaard hoor ;). Alleen dat betekend niet dat je kindje doordeelt en het betekend niks zeg maar. Het gaat puur om de celdeling die door moet gaan :).

    Hier alle keren in m'n bms gestopt, laatste keer zelfs dmv een echo ivm een ks.

    Wat naar je toch bent gaan menstrueren :(. Heel veel succes met een nieuwe poging!
     
  2. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    St vaak zegt een rustige baby iets over een naderende bevalling toch? Anyway, bij zorgen bellen lieverd! Daar zijn ze voor xx
     
  3. Tat76

    Tat76 Fanatiek lid

    20 jan 2011
    1.288
    0
    36
    Vancouver
    Spannend ST, je zit er nu natuurlijk ook echt op te wachten wanneer hij zich gaat aandienen. En wat babii zegt, als je het niet vertrouwd
    ; bellen! Succes met echt de laatste loodjes meis!!

    En chntl, idd vraag om wat ondersteunende hormonen, utro of pregnyl. Weet niet of je dat al eerder hebt gehad?
     
  4. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Die ondersteunende hormonen maakte hier geen verschil. Enige wat ik had was bij 18 mm follikel pregnyl zetten en klaar :).

    De keren dat ik dus pregnyl bijsloot of utro gebruikte. Kreeg ik de miskramen... Hier dus een dame die beter niks kan gebruiken haha.
     
  5. Tat76

    Tat76 Fanatiek lid

    20 jan 2011
    1.288
    0
    36
    Vancouver
    hihi Babii, maar jij bent ook een geval apart natuurlijk ;) :D Bij jou p(l)akken ook cryo's die bij mij dan weer nooit zijn blijven plakken :)
    Wei weet dat het chntl wel helpt. Alles een keer proberen nietwaar.

    ST al nieuws onder de zon?
     
  6. Sammy88

    Sammy88 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    3.922
    1
    38
    den haag
    Zo jeetje een hoop gemist.

    Zeehondje alsnog gefeliciteerd met je meisje! Mooie naam hihi

    St wat spannend voor je!! Maar wat balen van de pijn!! Hoop dat je kleintje snel komt!!

    Babii alweer 24 weken! Begrijp dat je moe bent zou me niet kunnen voorstellen dat ik nu zwanger zou zijn met die 2 drukte makers ben k nu al elke dag kapot hahaha

    Tat hoop dat t allemaal goed is gegroeid en je natuurlijk mag bevallen!!

    Chntl hier was het ook raak zonder iets te gebruiken.. Balen dat t mislukt is... 😞 Op naar de volgende poging!! Geef de hoop niet op!

    Hier gaat t wel oke.. Wel druk! Ze gaan nu echt praten.. Echt duidelijke zinnetjes enz helemaal leuk!! Alleen slapen is ineens een drama voor Jason. Ze sliepen altijd van 19 tot 8 en de laatste weken komt hij er 100x uit als ik hem savonds neer leg en als hij dan rond 10 eindelijk slaapt. Komt hij er snachts 6x uit. Blijf m terugleggen zonder resultaat. Volgende week gaan we peuterbedden neerzetten (helaas geen plek voor 1 persoons bedden ) en de muur in een andere kleur verven. (Iemand tips voor een rustgevende kleur ofzo??) we hopen dat dat misschien helpt. Verder doen ze t goed, groeien goed worden echt al hele peutertjes. Ze zijn lief maar ook pittig hoor. Ik vind t zwaarder als verwacht.
     
  7. Sammy88

    Sammy88 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    3.922
    1
    38
    den haag
    O ja ik heb ook facebook zal jullie is opzoeken :)
     
  8. chntl

    chntl Bekend lid

    5 apr 2011
    540
    0
    0
    Friesland
    Gister de arts weer gebeld, ze vertrouwen het niet en moet nog een test doen. Ze vinden het te vroeg voor een menstruatie omdat ik pas komende vrijdag zou kunnen testen en het bloedverlies zondag al licht is begonnen.
    Terwijl mijn lichaam toch echt zegt dat het mijn menstruatie is, ook doordat ik vanaf donderdag krampen heb gehad wat uiteindelijk mega krampen werden die ik letterlijk moest wegblazen....
    Maar goed we zullen de teleurstelling nog even onder ogen gaan komen.
    Voor 4 januari hebben we een evaluatie gesprek. En dan maar eens kijken hoe de aller laatste poging zal gaan..
     
  9. chntl

    chntl Bekend lid

    5 apr 2011
    540
    0
    0
    Friesland
    #3629 chntl, 9 dec 2015
    Laatst bewerkt: 9 dec 2015

    We hebben idd alle hormoon troep gehad beide pogingen.
    Pil, lucrin, gonal f, pregnyl, en 3x2 bolletjes utro per dag.
    De eerste poging hielpen die utro bolletjes in die zin dat ik laat m'n menstruatie had. En nu is het gewoon dus bijna een week eerder begonnen en dat klopt dus niet in mijn ogen. Afgelopen zondag zou de pregnyl uitgewerkt moeten zijn, maar toen is het lichte bloeden ook al begonnen...... Gister had ik over de hele dag serieus maar een drupje. En nu is het in die zin al iets erger dat ik met afvegen al van die stolsels zie (beetje ranzig). Dus in mijn ogen is de menstruatie wel al echt begonnen, toch?
     
  10. Sammy88

    Sammy88 Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    3.922
    1
    38
    den haag

    Waarom allerlaatste poging?? stop je ermee.. ?
     
  11. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Ja, dat is een feit. Kan niet normaal zwanger worden en blijven. Kan niet normaal bevallen, alles gaat altijd anders bij mij whahahah.


    Dus ja; feit is een feit. Hier dan een godswonder dat er 3 cryos uit 1 poging tot een kindje uitgroeiden. Zo gezegend 💖💖💙
     
  12. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Een vroegere menstruatie kan altijd, maar zou zeker even afwachten hoor. Bij m'n tweede begon ik met vloeien op 12 dpo en dit hield tot 13 weken aan (helse bloedingen overigens) was een hematoom.

    Ik hoop van harte dat het toch gelukt is. Hoe is het vandaag gegaan? Nog bloed?
     
  13. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Sammy, ik heb de muren hier gewoon wit en gedecoreerd met gekleurde gordijnen en accessoires. M'n dochters pikken echt geen andere kleuren, als daar ook maar iets aan hun kamer veranderd, dan raken ze overprikkeld en krijsen alles bij elkaar.

    M'n dochters liggen al sinds 18 maanden in een peuterbed, die deden i believe i can fly en belanden volop op hun hoofdjes. Hier komen ze niet het bed uit, ze weten dat ze moeten blijven liggen. Zelfs als ze de ochtend wakker zijn kunnen ze zo (bij wijze van) een uur wachten in bedje en lief met hun knuffeltjes spelen, tot mama ze komt halen. Doe ik niet, maar m'n jongste heeft weleens periodes dat ze ineens vroeg wakker is en dan wacht ze tot mama komt en soms slaapt ze verder. Eruit komen nee, gelukkig niet.

    Moe ben ik vooral door een dochter die geen middag slaap meer doet en aardig weet te terroriseren, omdat de feitelijk toch wel moe is... Maar anders slaapt ze de avond niet. Ook giga bekkenpijn, dus werkt allemaal niet zo mee :(. Maar het is zoals het is, gewoon doorgaan hahaha.

    En inderdaad, zoek ons eens op op Facebook hahaha.
     
  14. chntl

    chntl Bekend lid

    5 apr 2011
    540
    0
    0
    Friesland
    Babii; helaas nog steeds bloed. Test was ook negatief. Ook al wist ik dat wel al. Mijn gevoel heeft mij nog nooit in de steek gelaten. We zullen in het nieuwe jaar weer eens zien hoe of wat. Maar balen is het wel weer.
     
  15. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Wat vervelend meis :(. Had je toch een goede zwangerschap gegund. Dit was dus poging 2 en nu gaan jullie voor 3, toch?

    M'n gevoel was ook altijd juist. Probeer wel hoop te houden, hoe moeilijk ook.
     
  16. chntl

    chntl Bekend lid

    5 apr 2011
    540
    0
    0
    Friesland
    Klopt. We hebben in januari even een evaluatie gesprek. Dus zal dan waarschijnlijk februari/maart zijn als we direct door willen. Maar denk zelf dat even een rust momentje ook niet verkeerd is. Aantal jaren terug hebben we ook al even pauze gehad voor 2 jaar, dus misschien doen we dat nu ook wel even.
     
  17. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Als jouw lijf en gevoel zegt even een stop in te lassen, dan zou ik dit zeker doen.

    Toen ik in september 2011 wederom een vroege miskraam had na een verse tp, besloot ik ook te stoppen na ruim 2,5 jaar hormonen slikken en spuiten. Ik zat er mentaal geheel doorheen en lichamelijk was ik ruim 20 kilo aangekomen: walgde van mezelf.

    In januari 2012 wist ik: ik moet nu gaan terugplaatsen, m'n gevoel overheerste en ik luister dan naar m'n gevoel. M'n oudste is 3 februari 2012 teruggeplaatst, 14 februari testte ik positief. 12 maart had ik de eerste echo staan, maar m'n gevoel zei: verzetten naar eerder en dus 28 februari de eerste echo gehad met kloppend hartje. 10 maart 2012 is m'n man aan een acute hartstilstand overleden, zonder het verplaatsen van die echo had hij het hartje van z'n dochter nooit zien kloppen. M'n dochter ligt nu te slapen, m'n andere dochter ook wn z'n zoontje is lekker actief in m'n buik.

    Wat ik bedoel te zeggen; luister naar je gevoel.
     
  18. Tat76

    Tat76 Fanatiek lid

    20 jan 2011
    1.288
    0
    36
    Vancouver
    en meer dan verdiend meissie!!


    ST, laat de kleine man zich al zien??

    Sammy! Wat vervelend dat je kleine man zo slecht slaapt. Kan je weinig tips geven. Mijn meisje ligt soms nog wel eens een uurtje te kletsen en te zingen maar valt over het algemeen goed in slaap. Ik heb het eerste jaar een dan weer een kleine meid gehad die niet door sliep. Qua kleur zou ik het dan ook zo neutraal mogelijk houden. Helpt iets van een lampje met evt een muziekje misschien?

    chntl, je eigen gevoel laat je vaak niet in de steek. Hoop toch op nog een wonder voor je meis! Pas in elk geval goed op jezelf en als je tijd nodig hebt, neem die dan ook. Wij hebben ook pauzes genomen om weer even tot jezelf te komen. Succes!

    Hier net echo gehad. Kon jammer genoeg niet goed meekijken helaas. En toen ze even de tijd nam om me mee te laten kijken, lag apie eigenwijs met de rug naar mijn buik, dus slecht te zien. Maar geslacht is nog steeds hetzelfde gelukkig :D
    Wel bleek mn placenta nog steeds dusdanig laag te liggen dat ik vooralsnog even uit ga van een keizersnee, dan kan het altijd meevallen natuurlijk. Morgen zal ik wel door de verloskundige gebeld worden over het hoe en wat en volgende week dinsdag weer afspraak bij de gyn. Ik hou jullie op de hoogte!
     
  19. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Hoi dames
    Eindelijk heb ik een momentje gevonden om jullie te laten weten dat onze zoon na een rappe bevalling op woe 9 dec 2015 om 23:37 is geboren!! Hij luisterd (hopelijk 😉) naar de naam Chris!
    Voluit heet hij christian jacobus verhorst!
    Hij is 48cm en 3240gr
     
  20. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    En hij is zo knap 💙💙💙💙!

    Nogmaals van harte schattie!
     

Deel Deze Pagina