Wij wonen hier zon 10 jaar nu. Heb aan 1 kant buren. Sinds 3 jaar wonen hier nieuwe buren. Ik heb nog nooit zoveel overlast gehad in die 10 jaar tijd dat ik hier woon. Hebben overigens daardoor ook hele erge ruzie gekregen met onze buren en dus ook geen contact meer.
De bovenburen lijken soms door het plafond naar beneden te komen. De Polen hiernaast is boos op ons om iets wat de buren verder op de galerij met zijn afvoerputje naast de deur doen. En ik zou meneer graag met liefde een minder piepende luidruchtig krakende koffiezetapparaat geven. De beneden buren hebben driftige kinderen en horen we alles van Oh en we hebben minimaal 1 à 2 x per week een moskee in huis Maar owee als ik de radio hard wil zetten VOO een keer
Niet zo vriendelijk omschreven dan als je het niet zo bedoelt. Wij hebben ook last van contactgeluiden, alles hoor je, ook als je er niet op let!
Muur isoleren en vloer doorslijpen kost inderdaad geld. Muur isoleren hoeft niet zo duur te zijn trouwens, wat isolatieplaten of op rol, houten latjes en gipsplaten er tegenaan. Aan jezelf werken is dan wellicht de betere optie. Want jezelf schamen voor normale woongeluiden is natuurlijk van de zotte.