Wat ontzettend fijn dat je schoonouders je snappen. Je zou hen ook kunnen vragen een rol te spelen straks bij het contact met papa en de kinderen.
Petje af hoe gaat je het aanpakt en hoe goed je doorzet! Ontzettend knap dat je voor jezelf en je kinderen kiest, dat zal geen makkelijke keuze zijn ondanks zijn gedrag.. Je mag trots op jezelf zijn en er zullen vast nog veel moeilijke momenten komen maar je lijkt een krachtige vrouw en die kracht zul je dan ook gebruiken om door die momenten heen te kunnen komen. Succes met alles!
Het valt me zwaar.. Hij blijft me lastig vallen. Met liefdesverklaringen. Vanmiddag was hij hier schone kleding ophalen hij slaapt nu bij zijn ouders.. Begon die te huilen etc dat ie dit niet wilde... Ik gaf er geen antwoord op en voor die ging was ik een k@nkerwijf... Dikke koe... Etc etc... Mn dochter vraagt steeds waar papa is 😞
Tja meis als mooie praatjes niet helpen dan vervalt hij weer in zijn oude patroon. Meis je doet het super! En dat je meisje naar hem vraagt is wel logisch ik heb ook geen idee wat je zou kunnen zeggen tegen haar maar meis je doet het echt goed en blijf sterk!!!
Duidelijk hoe hij in elkaar steekt. Mocht je besluiten toch bij hem te blijven, dan weet je in elk geval waar je aan toe bent. Liefdesverklaringen, tranen, smeken, beloven, etc. Allemaal nep natuurlijk. Puur manipulatief. En waarom? Niet omdat hij van je houdt, hoor. Hij houdt ervan om je te manipuleren. Om zijn zin te krijgen. Om je te kleineren en domineren. Want ook al kán hij ook wel normaal doen, tussendoor.... zijn ware aard komt steeds naar boven. De rest is maar toneelspel.
Als mijn man mij een k*wijf had genoemd in hetzelfde gesprek waarin hij zegt dat ie me terug wil, dan zou ik me echt afvragen waar hij mee bezig is. Klinkt inderdaad als paaien omdat hij zijn zin wil hebben en als ie dat niet krijgt gaat ie schelden. Lekker volwassen. Daar moet je niet bij willen blijven. Ik hoop dan ook dat je volhoudt! En over hoe je het aan je dochtertje kunt vertellen.. Heb even wat gegoogeld voor je. Scheiden met kinderen Misschien is niet alles van toepassen maar hopelijk heb je er iets aan.
Heel knap hoe je het doet, je bent super goed bezig!! Je wist natuurlijk al genoeg, maar die reacties bevestigen keer op keer dat hij echt nooooit en te nimmer zal veranderen. Volhouden hoor meis!! ik zou ook niet weten hoe je het beste op de vragen van je dochtertje kunt reageren, voor meer informatie zou je ook contact op kunnen nemen met het jgz (jeugd gezins hulp), of zelf op internet kunnen zoeken. Het is inderdaad wel belangrijk dat het op een hele duidelijke en goede manier aan haar verteld wordt. Misschien is het ook een idee om hulp voor jezelf te gaan zoeken om dit allemaal te verwerken en steun te krijgen. Het lijkt me heel goed om ook aan jezelf te gaan werken na wat je allemaal hebt meegemaakt, je zelfvertrouwen heeft echt een enorme deuk opgelopen door die verschrikkelijke vent. Daarvoor kun je het beste bij je dokter terecht, die kan je doorsturen naar maatschappelijk werk of een psycholoog. Heel veel succes!!
Hij heeft weer laten zien dat je ene goede keuze hebt gemaakt. Hopelijk sterkt je dat. Ik herken het zo allemaal. Waardeloos is het. Doorzetten is de enige optie!! Voor je kind en voor jezelf.
http://www.infocoachroberta.eu/scheiden-van-je-narcist-bereid-je-goed-voor/ lees dit eens door, wellicht heb je dr wat aan
Nee ik zou jgz niet inschakelen!! Dat lijkt me in deze situatie zelfs onverstandig, aangezien vader narcistisch is. Die zijn zo manipulatief dat ze zelfs jgz om de tafel leiden en moeder in een kwaad daglicht zetten.
Goed dat je doorzet! Hou zoveel mogelijk afstand, zeker emotioneel. Vanaf ze een zwak plekje vinden dan gaan ze er op werken. Onthoud dat hij psychisch ziek is en geen normaal persoon, alles wat hij zegt is de ziekte die spreekt en geen normaal persoon. Ga hier dus zeker niet op in! Ook het schelden niet, blijven negeren dan stopt het het snelst. Ze willen constant manipuleren en vanaf ze geen energie meer uit je kunnen zuigen, stopt het vanzelf. Hier zelf relatie gehad met denk zelfs 2 narcisten. Laatste daarvan was sowieso eentje, ook agressief als hij zijn zin niet kreeg, proberen mijn familie te manipuleren met verhaaltjes en krokodillentranen. Gelukkig hadden zij hem ook snel door. Wij waren wel maar 6 maanden samen en hij woonde bij mij in dus de situatie was minder complex. Maar je bent super bezig,volhouden is nu de boodschap! Je kan dit!!
Ik heb net een artikel gelezen over narcisme bij mannen en wat jij beschrijft past hier volledig in... In het kort wil hij je de grond in krijgen om zich beter te voelen maar hij doet het niet bewust. Hij zal het echter niet erkennen wat dat doen narcisten niet. Ik zou er mee kappen als ik jou was. Dit is niet goed voor jou.