NOD-lijst 16 t/m 23 december 2015

Discussie in 'NOD forum' gestart door Lala90, 17 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. whuz

    whuz Bekend lid

    20 okt 2015
    995
    1
    0
    NULL
    NULL
    Hier de eerste tekenen van aanstormende maandelijkse ellende maar ik had deze maand niet anders verwacht. Op het juiste moment niet gezellig gemaakt. En weer een kortere cyclus dan ik gewend ben. Volgende maand ga ik testen met ovulatietesten om niet te laat te zijn met extra gezellig maken.
     
  2. Lala90

    Lala90 Bekend lid

    21 aug 2015
    958
    1
    0
    Ik helaas ook heel vaak valse lijntjes, maar dan wel buiten afleestijd.. hoop voor jou dat hij gewoon positief is 😊...
     
  3. Beeb1987

    Beeb1987 Actief lid

    23 nov 2014
    373
    1
    16
    Vrouw
    leerkracht b.o.
    Noord Holland
    Ohjee.. Nou misschien is het mij dan nu ook eens overkomen... Een vals lijntje. Heb het in al die rondes echt nog nooit gehad. Maar misschien nu ook een slechte. Ik wacht het af.... Vind het spannend!
     
  4. Beeb1987

    Beeb1987 Actief lid

    23 nov 2014
    373
    1
    16
    Vrouw
    leerkracht b.o.
    Noord Holland
    Het lijntje was er al binnen 5 min. Werd na afleestijd wel duidelijker.
     
  5. teuntje83

    teuntje83 Fanatiek lid

    11 nov 2015
    1.891
    82
    48
    Spannend Beeb!
    Hopelijk gaat hij mooi oplopen!
     
  6. browneyes

    browneyes Actief lid

    17 jun 2010
    406
    0
    16
    Hoi allemaal.

    Hier mijn NOD op 23 december. Voor mij is dit de eerste ronde.
     
  7. Perdiz

    Perdiz Bekend lid

    19 okt 2015
    963
    6
    18
    Beeb, wat spannend. Je maakt het jezelf ook niet makkelijk he hahaha. En in de avond testen en 4 dagen voor nod hihi. Ik duim voor je dat ie snel mooi oploopt!

    Whuz... Superboel balen zeg..... Dikke knuffel voor jou.
    Weet je het echt zeker? #nogeensprankjehoop
     
  8. Lala90

    Lala90 Bekend lid

    21 aug 2015
    958
    1
    0
    Dan is het geen indroger! Kun je nu een foto maken dan? Ben benieuwd en we zien graag positieve testen! 😊
     
  9. mtr1982

    mtr1982 Bekend lid

    6 mei 2011
    810
    0
    16
    NULL
    NULL
    Nasan: Voorzichtig gefeliciteerd! Ben benieuwd naar de oploop van je testen!

    Minime: Dat klinkt nog best spannend. Ik testte de dag (9 dpo) na de innestelingsbloeding licht een tuurstreepje. 2 dagen daarna was de streep een stuk duidelijker.

    Lala90: Balen die onzekerheid. Hopelijk heb je snel meer duidelijkheid.

    Whuz: Jammer dat het deze ronde niet gelukt is. Hopelijk krijg je met de ovu-testen meer zekerheid voor het extra klussen.

    Dames die een weekendje of een midweek weg in het vooruitzicht hebben veel plezier! Hopelijk hebben jullie daarna ook een positieve test.

    Voor de dames die gaan testen de komende week, heel veel succes. Dat er maar veel roze in de lijst mag komen.

    Ik heb nog niet alles bijgelezen. Excuses als ik niet op iemand zijn bericht heb gereageerd.
     
  10. Beeb1987

    Beeb1987 Actief lid

    23 nov 2014
    373
    1
    16
    Vrouw
    leerkracht b.o.
    Noord Holland
    Ik heb er 31 gemaakt en geen een laat zien wat ik zie. Hoop morgen een betere test te hebben èn een foto te kunnen maken.... 🙈
    Nou echt he, Perdiz. Vlaag van verstandsverbijstering hahaha. Nog nooit van m'n leven zoiets stoms gedaan en ik mag het meteen bekopen zoals je begrijpt. Wat zou het gaaf zijn, maar durf nog niet teveel te hopen. De teleurstelling kost me anders 3 jaar van m'n leven vrees ik!
     
  11. mtr1982

    mtr1982 Bekend lid

    6 mei 2011
    810
    0
    16
    NULL
    NULL
    Klinkt spannend Beeb1987!
     
  12. Padmee

    Padmee Fanatiek lid

    19 apr 2013
    2.051
    1.533
    113
    Spannend beeb!
     
  13. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    ben benieuwd beeb spannend
     
  14. Daan3

    Daan3 Fanatiek lid

    20 nov 2015
    1.044
    501
    113
    Spannend Beeb, ik hoop voor je dat het goed nieuws is! :)

    Wat ik mij net nog af vroeg.. Jullie tellen de dag na eisprong is als zoveel dagen dpo.. Wat is dag 1? De dag van de eisprong zelf of de dag daarna?
     
  15. mtr1982

    mtr1982 Bekend lid

    6 mei 2011
    810
    0
    16
    NULL
    NULL
    De eerste dag na je eisprong is 1 DPO. Het staat volgens mij voor Days Past Ovulation
     
  16. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    8 dec 2014
    4.816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    @Daan: Ik tel de dag na de eisprong als dag 1 (1dpo)

    @Beeb: Spannend meid! Vandaag ook 10dpo?
    Ik heb helaas ook al wel eens tuurstreepjes gehad op de kruidvattesten en je leest het hier de laatste tijd wel meer. Afwachten en hopen dat hij duidelijker wordt!

    Wat is het hier toch spannend zeg, het begint bij iedereen te kriebelen merk ik en hier ook hoor!

    Als ik mijn temp volg, heb ik gisteren een dipje gehad op 9dpo. Zou mogelijk een innestelingsdipje kunnen zijn (hoeft natuurlijk ook niet persé), maar zoals iemand hier nog al heeft gevraagd, vanaf wanneer zou je dan positief kunnen gaan testen?
    Ik weet dat je vanaf de innesteling begint met de aanmaak van hcg, maar is die dan na 2-3 dagen niet pas merkbaar door een urinetest? Aangezien hcg om de 2-3 dagen verdubbeld... Bij de aanmaak zal die waarde vast nog niet hoog genoeg zijn om te meten met een zwangerschapstest...

    Ik durf er niet teveel op hopen deze ronde, want ik voel werkelijk niets. Maar ergens hoop/wens ik dat het gewoon raak is, net voor we de mmm induiken, net rond de feestdagen, ik had een mooie horoscoop voor deze maand (mét gezinsuitbreiding) en 3 pendels voor december, nu net exact 1 jaar bezig... Het mag wel van mij ;)
     
  17. Daan3

    Daan3 Fanatiek lid

    20 nov 2015
    1.044
    501
    113
    Dank dames! Dacht ik al, inderdaad past ovulation, maar toch even checken :)
    Ik schreef namelijk vanmiddag nog dat ik helemaal niets voelde, en nu vanavond voel ik steeds een soort schokjes achter mijn schaambot. Maar ik ben pas 4 dpo. Zal wel niets bijzonders zijn dan.

    Ik duim voor je Dora26, het is je gegund!
     
  18. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    8 dec 2014
    4.816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    De innestelingsperiode komt er toch stilaan aan hé... Het is niet omdat het gemiddelde tussen 5 en 10 ligt, dat het vanaf 4dpo ook niet mogelijk kan zijn... Ik duim met je mee!

    En het is iedereen hier gegund hé ;) Vind het voor mezelf deze maand gewoon wel een mooie maand moest het lukken.
     
  19. mtr1982

    mtr1982 Bekend lid

    6 mei 2011
    810
    0
    16
    NULL
    NULL
    Het verschilt denk ik per persoon en per zwangerschap. Het zou inderdaad leuk voor je zijn Dora.

    Ik ga proberen me in te houden tot 12 DPO, 20-12. Hopelijk lukt het me.
     
  20. laurita123

    laurita123 Actief lid

    1 mrt 2009
    119
    35
    28
    Hi Dora26, dat is idd wel interessant.. Hoe kan het dat sommige mensen na 7dpo al hcg hebben om positief te testen en anderen 13dpo? Komt dat door een latere innesteling of kan de hoogte hcg ook verschillen? Verklaart dit dan ook de misselijkheid? Ik gun het ook iedereen! Dat we over krap een jaar veel gezonde huilende baby's mogen hebben 🍼😃
     

Deel Deze Pagina