300 voor 4 pers wat knap dat red ik echt niet Ik red t nu meestal van 100 voor 2 pers maar mijn man wil elke dag vlees en wij houden van goed en vers eten wat lekkers te drinken erbij em je bent zo flink wat kwijt Hier gaat rond de 450 per maand op aan boodschappen
Vlees houden we hier ook erg van, dus dat wordt ook wel bijna dagelijks gegeten. En een hapje en drankje ook zeggen we ook geen nee tegen maar lukt tot nu toe allemaal binnen het budget. Kids zijn (nog) geen grote eters dus dat scheelt natuurlijk ook. Ik houd de aanbiedingen ook altijd goed in de gaten, en probeer ook zo vers en gezond mogelijk te eten
Ik doe mijn best om het met 375 euro in de maand te halen... 2 volwassenen en 2 kids ( 7 en 15 maanden).. Het lukt aardig, hier ook vaak wel luxe dingen hoor.. soms pak taksi, mona toetje, stokbroodje in de avond bij tv kijken. Waar wij vooral veel geld aan uitgeven is fruit.. Ik heb iets van 15 euro per week aan fruit