Het onderwerp zegt het al een beetje. Ik wil al heel erg lang een tatoeage op de buitenkant van mijn enkel. Sinds een paar maanden weet ik ook welk ontwerp ik ongeveer wil hebben. Ik wil een bloemenslinger om het uitstekende botje heen gewikkeld hebben met drie (hopelijk worden het er niet meer) vlindertjes. Het wordt een redelijk simpele tattoo in het zwart wit, maar wel met veel krullen in het ontwerp. Ik ben dus op zoek naar een artiest in Utrecht en omstreken die hier goed in is. Ik heb er al een aantal gevonden maar ben benieuwd of er hier vrouwen zitten die ervaring hebben met een tattoo shop in mijn omgeving. En waar moet ik allemaal op letten bij het uitkiezen?
Ik heb geen ervaring in de omgeving utrecht, maar wat ik belangrijk vind bij het zoeken van een tattooshop is dat je veel goede verhalen hoort. Tegenwoordig plaatsen veel tattooshops ook foto's op Facebook of websites. Kijk of je het mooi vind, voornamelijk hoe ze tattooeren en niet de tattoos zelf Verder zou ik een keer langs gaan en je ontwerp laten tekenen door iemand in de tattooshop. Dan kan je gelijk kijken of de shop en werknemers goed voelen en kun je kijken of ze je ontwerp mooi tekenen. Dan zit het meestal wel goed. Let vooral niet te veel op de prijs, want goedkoop is duurkoop! Zeker bij tattoos
Ik heb hele goeie ervaringen met Tattoo Martin, zit alleen in Delft. Zelf wonen wij ook in omgeving Utrecht, maar vind het niet erg er een uurtje voor te moeten rijden. Weet je zeker dat het goed zit!
In Deventer zit Mana Ink. Lange wachtlijst, maar levert wel topwerk. Zal een uurtje rijden zijn denk ik? Hij is we vrij duur, maar mijn man laat daar al zijn tatoeages zetten.
Bedankt! Wachtlijst is niet erg. Ik krijg hem van mijn man als 'werpgoud'. Bij de geboorte van de eerste heb ik een ring gekregen. Toen ik het erover had met hem dat ik na de geboorte van ons tweede kindje graag een tatoeage wil laten zetten zei hij gelijk dat ik hem dan van hem krijg ipv een ring. Lief he? Hij heeft zelf helemaal niets met tatoeages. Ik hoop dus met heel mijn hart dat ik hem in september of november volgend jaar kan laten zetten. Als de tweede een paar maanden oud is. Omdat ik weet dat de beste vaak een flinke wachtlijst hebben wil ik me nu oriënteren en met 12 weken als ik het durf me ergens op de wachtlijst laten zetten. Het is dus belangrijk dat ze goed zijn met 'krullende' ontwerpen.
Aks je nog iets verder wilt rijden dan kan ik je van harte tattoo Joey aanraden in Geldrop. Hij heeft verschillende artiesten onder zich werken en er werken er een paar die goed zijn met krullende ontwerpen zoals je zegt. Hou er wel rekening mee dat je bij Joey maar ook bij anderen langs moet gaan om je ontwerp te bespreken en je aanbetaling moet doen. Joey zit vrij vol dus zou ik idd al wel vrij vlot heen gaan als je die eind volgend jaar wil. Succes iig. Ik heb er vd week eentje laten zetten en ben er erg blij mee,door Bram K. Die voor Joey werkt.