Missch alcoholvrije gluhwein? Al verdampt de alcohol ook... En maak ik het zelf eigenlijk nooit met wijn, maar bijv met speciale stoofperensuiker zodat het wel het mooie rode kleurtje krijgt...
Aah ik zal dat eens zoeken. Ik heb nog nooit stoofpeertjes gemaakt. Maar het leek alsof ze hij elk recept rode wijn gebruikte En toen ik verder ging kijken bleek dat niet alle alcohol verdampt met koken maar de pagina was ook niet heel duidelijk in hoeveel er over bleef.
Dank voor al jullie tips allemaal! Ik heb inmiddels de faber gekocht ga hem van het weekend proberen en anders kan ik al jullie tips bekijken voor oud en nieuw En ik maak stoofpeertjes altijd met stoofpeerensuiker
Heeft iemand ervaring met deze wijn? AH Merlot alcoholvrij 0,75 l online bestellen | AH.nl (Ik ben een enorm liefhebber van de Merlot, dus dit leek me een goed alternatief.)
Thanks voor dit onderwerp! Ik ga ook even bij de Gall & Gall/slijterij kijken voor alcohol vrije drankjes! Wel zo gezellig om mee te proosten inderdaad En om nu aan de Jip & Janneke bubbels te gaan, haha! Wel humor natuurlijk
Crodino is heerlijk om mee te proosten! Echt een superlekker drankje, met een klein bittertje, moet je wel van houden natuurlijk.
Die is wel aardig. Smaakt toch nog een beetje naar wijn of anders naar druivensap met net dat beetje extra.
Ik weet niet of je een Ikea in de buurt hebt, ja het klinkt heel erg raar. Ze verkopen bij Ikea alcoholvrije wijnen. Een witte en een Rosé/rode. Ik vind ze ontzettend lekker!! Ik heb gelijk 12 flessen ingeslagen voor de feestdagen en voor tussendoor. Een echte aanrader dus.
Oh ja! Die was ik alweer helemaal vergeten! Was toen ik zwanger was van onze dochter een tip van mijn zus. Echt lekker ja! Zou de Gall die hebben? Faber vond ik zelf ook niet zo lekker. Ik zal light life eens proberen. Ik ben vooral op zoek naar iets met bubbels voor de feestdagen.