Ik had precies hetzelfde.. Kruidvat zwanger en CB digital niet... En hartstikke zwanger 9 maanden later was hij er.. Hoop dat het bij jou ook zo loopt succes
Goede morgen. Vanochtend weer een streep. Maar is net zo duidelijk als de vorige test. Zit het dan gewoon goed? Ben kotsmisselijk alleen mijn jongste zoon is ziek. Dus misschien ben ik wel aangestoken door hem? Ik ga zo een foto van de testen maken! Hoop dat jullie zeggen dat het nog steeds goed zit. Word gek van die onzekerheid!
hmm... zwanger ben je wel duidelijk, maar hoe goed het gaat kan ik niet zeggen, ze horen wel op te lopen, maar misschien ben je nog vroeg?
De gele kleur zegt wat over de geconcentreerdheid van de urine. De test is dus wel geldig. Je kunt er een paar druppels water doorheen laten lopen, maar mijn ervaring is ook dat je dan de kleurstof een beetje wegspoelt.
Ineens toch ongesteld geworden net . Moet ik nu het ziekenhuis bellen omdat ik toch positieve testen had of haalt dat niks meer uit?
Nee helaas een ziekenhuis kan hier niks mee. Balen dat je toch ongi bent geworden ondanks de lichte testen. Wellicht een biochemische zwangerschap geweest? Duimen dat de volgende keer een goede zwangerschap gaat worden
Toch het zkh even gebeld. Hoef pas te komen als ik heel erge krampen krijg of heel veel bloed verlies. Nu voorbereiding treffen want we gaan morgen op vakantie. Probeer er maar het beste van te maken. Bedankt iedereen..