Hallo dames. Wat is leuk voor me zoon om te geven. Hij kan al een beetje loslopen dus een loopkas heeft denk ik geen zin meer. Hij heeft een loopautp van plastic gewoon.goedkoop kwaliteit en wou graag een wheelybug voor hem halen alleen hij doet ook niks met deze auto ben bang dat hij de wheelybug dan ook niks vind. Hebben jullie tips voor een leuk cadeau onder de 80 euro? Liefs doedie
ik ben een boekje aan het maken van karton via ' boekjevankarton de website'. Ik heb opa's en oma's gefotografeerd met zijn knuffelkonijn en heb daar leuke teksten bij gezet, het is dus eigenlijk een kinderboekje geworden met hem in de hoofdrol. Kost 15 euro. Ik denk dat een kind van 1 een boekje met foto's geweldig vindt.
Mijn zoontje is in oktober 1 geworden. Hij heeft de toet toet garage gekregen en de treinset. Verder een looptractor, duplo, boekjes, een vrachtwagen met 4 auto's erop en albast voor van de zomer in de zandbak twee auto's van little tikes, een kiepwagen en een bulldozer, echt superkwaliteit. Hij speelt nu het meest met losse autootjes, boekjes en blokjes. En dingen in de magnetron van het keukentje van zn zus stoppen Duplo is ook leuk, vooral rommelen in de grote bak.
Duplo is hier erg populair en allerlei boekjes. Ook de pop vindt ze erg leuk, maar dat is misschien voor een jongetje wat minder.
Hier met 1 jaar veel Duplo gehad en dan vooral alles in een bak, mand doen dat vinden ze nog het leukst. Toet toet auto's en zoef zoef dieren ook leuk om mee te spelen. De garage en zoef zoef dierentuin enz snapte zoontje nog niet en speelt daar nu pas mee (1,5 jaar). De Vtech keepwagen en de grote auto ambulance zijn hier nog steeds favoriet.
Mijn dochter word 6 januari 1 jaar. Ik heb een driewieler voor haar. Nu met duwstang en beugel. Maar kan helemaal omgebouwd worden tot ze er zelf als 3-jarige op rond kan scheuren
Zo'n driewieler heeft mijn zoon ook voor zijn eerste verjardag gekregen! Geweldig ding, en vooral ideaal dat hij per fase in de stellen is.. Hij vind het zelf echt prachtig om zo rond te rijden en van zijn uitzicht te genieten.. De hele weg zit hij te lachen en te "vroemen"
Onze zoon kreeg de toet toet garage en een interactieve speeltafel. Toet toet begint nu meer zijn interesse te krijgen maar die speeltafel was al snel een hit.
Hier verjaardag en week later Sinterklaas dus enorm verwend. Favoriete items zijn stapelringen, houten puzzel (om met ons te puzzelen, hij geeft aan wij leggen en benoemen), zingende koektrommel, Hamerbank en vrachtwagen die geluidjes maakt. Maar meest fan is hij van z'n mega-mega ballenbaan. Die is van fisher price, niet meer in winkel wel via marktplaats te koop. Heet cruise and groove ballenbaan. Hij is denk ik 1m breed en 70 cm hoog. Hij loopt eraan, doet t deurtje erbij open en dicht, laat ballen rollen. Speelt er heel veel mee. Heeft bij oma een kleine ballenbaan, ook die vind hij geweldig. Toettoet vind hij nog niet zo interessant. Maar hoor je vaker dat dat oas met 1.5 komt dus dan is t alvast in huis haha.
Wij gaven een glijbaan. Deze van little tikes: https://www.degrotespeelgoedwinkel.nl/little-tikes/speelhuisjes/little-tikes-junior-activity-gym-evergreen/?utm_source=beslistslimmershoppen&utm_medium=cpc&utm_campaign=beslist heeft eerst binnen gestaan. Is nog steeds geliefd (staat nu in de tuin). Hij kon er direct zelf op en af.
Ja ik vond de driewieler met duwstang ook groot succes.Bij beide jongens gekocht voor 1e verjaardag en hebben ze echt versleten.veel plezier met de voorbereidingen.