tarwekiemoliecapsules

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door proekie, 15 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. duikster

    duikster VIP lid

    13 nov 2005
    5.714
    73
    48
    ik heb ook tarwekiemolie capsules gebruikt. Bij Nick's zwangerschap de maand voor ik zwanger bleek te zijn. Nu was ik er weer mee begonnen half september en eind oktober was ik weer zwanger. Geen idee of het door de capsules kwam, maar ik had ook nu weer zoiets van baadt het niet dan schaadt het niet! Het bevorderd de doorbloeding en dan kan volgens mij gunstig werken bij het innestelen.
    In elk geval zal ik de laatste zijn die het zal ontraden, want ik heb toch het bijgeloof opgevat dat het bij mij twee keer tot resultaat heeft geleid!
     
  2. proekie

    proekie Lid

    17 mei 2007
    27
    0
    0

    Ik heb ze bij de trekpleister vandaan eigen merk
     
  3. proekie

    proekie Lid

    17 mei 2007
    27
    0
    0
    Nee ik heb ze 5 weken geslikt
     
  4. Yustin

    Yustin Fanatiek lid

    6 jun 2007
    1.014
    0
    0
    Ik ga ze vandaag ook halen!
     
  5. shania2004

    shania2004 Actief lid

    25 okt 2007
    216
    0
    0
    en toen was je zwanger?
    had je wel een normale ongi?
     
  6. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Hé dat is interessant, ik heb ook vaak koude handen, vooral de laatste tijd. Ik wist niet dat dit ook de innestelling kan beïnvloeden. Misschien moet ik ook eens aan deze capsules?
     
  7. truuz

    truuz Actief lid

    27 jul 2007
    100
    0
    0
    Het bevorderd de doorbloeding, dus ook die in je baarmoeder denk ik dan maar.. Dus heeft naar mijn idee ook een gunstige invloed op de evt innestelling.. Ben wel heviger ongsteld, tja doorbloeding is beter dus dan zal de ongesteldheid ook heftiger worden.. Is sowieso na stoppen van de pil heftiger geworden.. Hopelijk hebben we allemaal positieve ervaringen over de tarwekiemolie!

    Liefs Truuz
     
  8. proekie

    proekie Lid

    17 mei 2007
    27
    0
    0

    Ja heel normaal en ik was altijd heel regelmatig dus daar kon het niet aan liggen
     
  9. proekie

    proekie Lid

    17 mei 2007
    27
    0
    0

    Moet nog wel even zeggen dat je overal leest dat je 14 dagen voor je ongesteld moet worden je eisprong hebt.
    Nou dat was bij mij niet zo.
    Ik heb 2 keer een vruchtbaarheidstest gedaan en zo zag mijn cyclus eruit.
    Ik werd ongesteld en dat duurde 6 dagen
    dan 1 week na mijn laatste ongi dag kreeg ik vruchtbare dagen
    en dan 8 dagen later weer ongesteld
    Ik heb dit beide keren dat ik een vruchtbaarheidstest deed gehad

    De laatste keer moest ik op donderdag ongesteld worden en kreeg ik zondag ochtend een bloeding ( was wel vanaf vrijdag misselijk) ik dacht nou het is misschien later. Maar zondag middag was het over.
    Ik heb maandag ochtend een test gedaan die was negatief ( apotheek eigen merk) daarna maandag eind van de middag nog een test van clearbleu en die was positief en voor de zekerheid dinsdagochtend weer een test en die was zeer positief.
    Ben nu alleen misselijk bij vlagen verder nergens last van en irriteer me soms aan mijn vriend maar ja dat doe ik al 9 jaar hahahaha
     
  10. Stientje

    Stientje Fanatiek lid

    2 dec 2005
    3.886
    0
    0
    kleuterjuf
    België
    Ik heb ze 6 maanden geslikt maar bij mij heeft het niet geholpen...
     
  11. shania2004

    shania2004 Actief lid

    25 okt 2007
    216
    0
    0
    ik heb er nog niet zo veel negatieve dingen over gehoord alleen maar positief al is het alleen al dat je bloed er beter van word ik ben al blij
    als ik een keer warme handen en voeten heb :p
    ben erg benieuwd naar reactie's van dames die ze hebben gebruikt en
    wanneer ze iets hebben gemerkt :)
     
  12. miss mimi

    miss mimi Actief lid

    12 sep 2007
    222
    0
    0
    slik je deze capsules alleen bij onregelmatige cuclussen?
    ik ben dus heel regelmatig heeft het dan zin voor mij om ze te slikken?
     
  13. speeters

    speeters Fanatiek lid

    26 nov 2006
    1.410
    0
    0
    België
    Ik ben er nu ook mee begonnen in de hoop mijn cyclus weer op het rechte pad te krijgen. Ik ben benieuwd hoe het me zal verlopen.

    @ Miss mimi: tarwekiemolie zorgt voor een goede doorbloeding (ook van de baarmoeder), waardoor een innesteling eventueel meer kans zou hebben op slagen. Kwaad kan het in ieder geval niet ;)

    Nu maar hopen dat we gespaard blijven van maanlandschappen, maar sinds ik gestopt ben met de pil is dat toch al het geval :)
     
  14. LindaS

    LindaS VIP lid

    30 okt 2007
    5.417
    0
    0
    Te laat! Ook ik ben al voorzien van maanlandschappen! :( Potjandriedubbeltjes ;)
     
  15. speeters

    speeters Fanatiek lid

    26 nov 2006
    1.410
    0
    0
    België
    Had je dit maanlandschap al door ontpillen of is de tarwekiemolie de boosdoener? ;)
     
  16. LindaS

    LindaS VIP lid

    30 okt 2007
    5.417
    0
    0
    Sinds ik gestopt ben met de pil heb ik weer last van puistjes gekregen! Niet heel veel, maar wel zichtbaar :( Maargoed, dat had ik wel kunnen weten hoor! Ik slikte de Diane ook om die reden! Het valt me in elk geval nog alles mee! :)

    Ik zit pas sinds donderdag aan de tarwekiemolie, dus ik durf het nog niet te zeggen..
     
  17. shania2004

    shania2004 Actief lid

    25 okt 2007
    216
    0
    0
    heb je nog helemaal niks gemerkt dan
    ik ben ook sinds woensdag aan de deze pillen ik hoop dat het werkt en snel :D
     
  18. speeters

    speeters Fanatiek lid

    26 nov 2006
    1.410
    0
    0
    België
    Leuk! Ik ben pas sinds zaterdag begonnen, allemaal min of meer rond dezelfde tijd. Spannend wie de eerste grote pukkel ontdekt of rare bijwerkingen krijgt! :d

    (Of het eerst zwanger is natuurlijk ;):))
     
  19. LindaS

    LindaS VIP lid

    30 okt 2007
    5.417
    0
    0
    @Speeters; Ik ben ook zeer benieuwd of het gaat werken! Ik ben ook maar meteen teunisbloemoliecapsules gaan slikken! Hupsa, alles tegelijk! :) Ik heb wel het idee dat er iets gaande is in mijn buik, maarja, dat heb ik nu wel vaker gedacht (en liep ik weer de godganze dag met een WC-papiertje in mijn ondergoed ;) ) Haha!

    Maargoed, eens zien wat de resultaten zijn! Ik hoop natuurlijk op een zwangerschap i.p.v. grote pukkel, whoehahaha :)
     
  20. shania2004

    shania2004 Actief lid

    25 okt 2007
    216
    0
    0
    ik heb gisteren bruin verlies gehad dacht yes ongi komt er aan maar het is nu weer helemaal weg :cry:
     

Deel Deze Pagina