Ohhh, die misselijkheid...

Discussion in 'Eerste symptomen' started by Me26, Dec 18, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Me26

    Me26 Fanatiek lid

    Sep 29, 2012
    4,746
    719
    113
    Ja hoor, had gehoopt dat het tweede zwangerschap niet zo erg zou zijn. Maar nee de misselijkheid gaat mij niet voorbij.
    Ja, ik weet dat er vrouwen zijn waarbij het nog tien keer erger is en dat het waarschijnlijk bij mij over is bij week 15. Maar dat duurt nog 8 (!) weken.
    Ik had direct medicatie gevraagd omdat ik bij eerste zwangerschap niet in staat was om in ochtend te werken. Dat helpt wel, maar merk dat t toeneemt. Nu al aantal keer boven de wc gehangen. Drinken maakt me vooral misselijk, weeïg. Kom zo nooit aan voldoende vocht.
    Kijk echt uit naar de rest van zwangerschap, vanaf week 15 haha. Ik weet even niet hoe ik de komende weken door moet komen met nog een peuter in huis die ik niet voldoende aandacht kan geven.

    Niet echt een doel met dit topic, maar even mn verhaal kwijt. Dat lucht op.
     
  2. Saar81

    Saar81 Fanatiek lid

    Apr 16, 2012
    1,125
    0
    0
    NULL
    NULL
    Er zijn altijd mensen die het erger hebben, maar het is gewoon hartstikke ellendig om de hele dag zo misselijk te zijn.
     
  3. Kelsey

    Kelsey Bekend lid

    Sep 29, 2011
    562
    292
    63
    Ohh pfff ik heb het ook gehad hoor.. Kon er ook echt even niet van genieten. Was ook elke minuut van de dag hondsberoerd. Nu soms nog met momenten maar de pilletjes die ik van de dokter heb gekregen helpen bij mij echt goed. Kan weer normaal eten en er meer van genieten. Wel moet ik ervoor zorgen dat ik de hele tijd wat in mijn maag heb. Soms is even klagen ook wel fijn;) ik wens je heel veel sterkte de komende weken en hoop dat het snel over is voor je!
     
  4. anoul26

    anoul26 Fanatiek lid

    Feb 11, 2007
    1,008
    0
    36
    Hoorn
    Zo herkenbaar, door de misselijkheid voelt alles zwaar. En je moet er wel doorheen, niemand die het even overneemt. Accepteren is het enige dat rest.... Bij mij begon de misselijkheid af te nemen vanaf week 12. Niet dat het weg was maar steeds meer goede dagen. Inmiddels in week 15 beland en alleen 's ochtends bij het opstaan nog een vlaag van misselijkheid. Na het eten verdwijnt dit gelukkig weer.
    Sterkte nog voor de komende weken want het is zwaar!
     
  5. Aleeyah

    Aleeyah Fanatiek lid

    Jul 23, 2015
    1,312
    0
    36
    Sterkte, misselijkheid is erg vervelend! Ik was ook erg blij toen het na de 12 weken af nam. Nu wel af en toe last van maagzuur maarja.

    Misschien kun je wat meer dingen eten met veel vocht, zoals komkommer?
     
  6. Me26

    Me26 Fanatiek lid

    Sep 29, 2012
    4,746
    719
    113
    Ja inmiddels wil fruit/ komkommer wel lukken.
    Ik heb echt heel veel last van slijmvorming in mn keel, zoveel dat ik daarvan ga kokhalzen/braken.
    Melkproducten maakt dat dan weer erger. Ga kijken of tijmsiroop helpt.
    Inmiddels 9+2, dus nog een week of 6. Haha.
     
  7. Desjavu

    Desjavu Actief lid

    Dec 29, 2015
    306
    0
    0
    Sterkte, heb zelf de afgelopen week ook echt boven de toilet gehangen. Echt heel moeilijk om iets binnen te houden en dan net met de feestdagen.
     
  8. Wenda

    Wenda Fanatiek lid

    Dec 12, 2013
    2,431
    1,398
    113
    Gelderland
    Vervelend hè :(
    ik moet nog steeds bijna elke dag minimaal 1x overgegeven.
    Ik hoop dat het bij jou sneller over is!
     
  9. TigerAngel7

    TigerAngel7 Fanatiek lid

    Jan 2, 2015
    1,898
    1,277
    113
    Female
    Heel herkenbaar.. Heb dagen gehad dat ik zo beroerd was dat ik het gevoel had dat ik moest overgeven maar het niet zover kwam erg vervelend. Ook heb ik veel slijmvorming in de keel heb hier door ook af en toe door moeten spugen gelukkig is dat nu minder geworden bij mij werd de misselijkheid rond de 14weken minder. Heb nu alleen ochtend misselijkheid.of als ik echt wat moet gaan eten zodra k dat doe gaat het weg. En ik drink ook vooral veel water.
     
  10. Saar81

    Saar81 Fanatiek lid

    Apr 16, 2012
    1,125
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh gatver, wat naar! Je hoopt toch dat het tussen de 12 en 15 wkn ophoudt. Dat hoop ik in ieder geval wel...
    Sterkte!
     
  11. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    Ik heb ook ruim 18 weken overgegeven en me straal en straal beroerd gevoeld. Och, dan ben je echt jezelf niet. In bed liggen, niet eten en het licht uit was het enige wat fijn was maar met een tweeling baby's was dat haast onmogelijk.

    Nu met 22 weken voel ik me zo fantastisch dat we meteen een vakantie geboekt hebben en ik al denk; een 4e kind zie ik ook wel zitten. Dus zodra het opknapt, knap je geestelijk ook enorm op.
     
  12. Loving

    Loving Bekend lid

    Apr 24, 2008
    904
    0
    16
    Hier hetzelfde! Bij zwangerschap nr 3 was ik het misselijkst en heb je er al 2 rond lopen waarvan 1 naar school ging, dus je moet je bed uit of je nu werkt of niet. Dagen geleefd op brood met pindakaas. Ik dacht telkens: gelukkig is dit de laatste keer.
    Maarrr zodra ik na week 16 de misselijkheid kwijt was kwam de gedachten: hmm misschien ooit een vierde?? En nu zou ik zo voor een vierde gaan haha!
    Dus hou vol! Elke dag is een dag dichter bij de dag dat je niet meer misselijk bent.
     

Share This Page