een simpel pakketje van 15 euro Vuurwerk is om de boze geesten weg te jagen.. daarom toch elk jaar een beetje
Onder de euro voor een pakje sterretjes Het valt op dat de hogere kosten gemaakt worden door de mannen die het graag halen en afsteken. Zijn er hier ook meidej die het geweldig vinden om het af te steken? Of is het net als met barbequen dat de mannen dat opeisen?
Dus omdat jij het niks vindt, moet een ander daar ook maar onder lijden en oud en nieuw maar zonder vuurwerk doen? Die mogen dan niet genieten? Want jonge gezinnen gaan heus niet zeulen met Maxicosi midden in de nacht naar een vuurwerkshow bijvoorbeeld. Lekker saai en stil oud en nieuw zonder feestelijk vuurwerk! In stilte het nieuwe jaar inluiden. Niks voor ons in elk geval! Voor dieren vind ik het ook wel zielig, maar dan moeten ze auto's ook per direct afschaffen. Met dat gevaar hebben veel dieren dagelijks te maken, om nog maar te zwijgen van het feit dat auto's zeer milieuonvriendelijk zijn. Elke dag weer! Mijn vriend heeft wat siervuurwerk gekocht. Ik meen voor rond de 75 euro.
0. Als ik geld teveel heb dan doneer ik dat wel aan een goed doel Vuurwerk kopen en afsteken vind ik wel de meest kansloze bezigheid ever. En daar verandert de mening van een ander 0.0 aan Ik ga zelfs niet eens naar buiten om te kijken ohhhhhh saai he!!
dat vind ik dus ook, trouwens dan maar honden afschaffen want daar heeft mijn dochter 365 dagen per jaar een extreme angst voor.
Jeetje wat een aanval zeg. Ik vind het persoonlijk niks en van mij mogen ze het afschaffen. Dat betekend niet dat dat ook gelijk moet hoor.
Ja hier dus, ik vind vuurwerk geweldig en het is dat ik nu zwanger ben en dus én mijn geld nodig heb voor andere dingen (aanschaf babyspullen) én niet uren buiten wil staan in de vieze rook, maar anders ging ik gewoon weer zoals vorige jaren lekker met al mijn vuurwerk naar buiten om 12 uur. Waar ik dan inderdaad tussen de mannen sta, maar goed .
Hahahah ooh koop geraniums erbij Mensen moeten zich niet zo aangevallen voelen omdat er mensen zijn die het niks vinden. Ik vind het heus wel mooi hoor, siervuurwerk. Maar dat geknal en die rotzooi die het met zich mee brengt vind ik niks. Dat een ander zn geld daar aan wil verspillen moet ie zelf weten hahaha zit ik niet mee hoor.
Zielig voor de dieren vind ik trouwens overdreven, het is maar 1 dag per jaar. Mijn katten zijn ook bang, maar die overleven die ene dag wel hoor, ze krijgen een omgekeerde doos om zich in te verstoppen en kunnen ook andere plekjes zoeken. De volgende dag zijn ze het weer vergeten.
Jij vind dat overdreven ik niet Mijn kat heeft al in huis gepoept omdat ze niet naar buiten durft. Dat vind ik zielig hoezo is dat dan gelijk overdreven?
Sterretjes. Verder niks. Ik vind het zonde van het geld. Prima om naar te kijken maar hoef het nie af te steken.
Leuk om te lezen. Vaak zijn het de mannen die het zo leuk vinden. Volgend jaar ben je dus weer vertegenwoordigd
Hihi dat vind ik een goeie want mijn 3 jarige dochter moet het heel leuk vinden als ze door een boxer volop in haar gezicht wordt gelikt. Dat het kind daar een trauma van heeft voor mogelijk haar verdere leven dat telt dan niet mee bij de hondeneigenaren maar wel gaan zitten miepen omdat Fikkie zo bang is voor vuurwerk 1 dagje in het jaar.
ja en hier dus een kind dat het letterlijk in haar broek doet als een hond op haar afkomt. Natuurlijk kunnen die honden daar niks aan doen hoor, dat snap ik wel. Maar om het hele vuurwerk af te schaffen omdat ze 1 dag bang zijn vind ik idd erg overdreven, want mijn dochter heeft dus elke dag met die angst te maken, en andere mensen met andere angsten en fobieen
Hihi hier ook. Zoon doet vrolijk mee maar moet wel een bril dragen. Die zit nu standaard in zijn jaszak, 2 stuks mocht hij een vriendje hebben die er geen bij zich heeft.
Mijn man geeft dit jaar volgens mij 150 euro uit, steekt het gelukkig ergens anders af. Ik heb er zelf niets mee, maar ik blijf wakker voornamelijk omdat mijn zoon wel wakker zal worden..