Duimen jullie mee dat ziggo het eindelijk gaat doen vandaag bij ons?? Wat een krampenbedrijf zeg! Korte opsomming: 22-11 ziggo besteld met ingangsdatum 21-12 (tel+tv+inet). Zou voor de 21e geleverd worden dus oude adres opgegeven. Niks ontvangen. 3x gebeld waar het installatiepakket bleef. Uiteindelijk zelf opgehaald op postkantoor op de 22e. Aangesloten -> geen signaal. Gebeld. Blijkt storing naar alleen ons huis te zitten in de grijze buitenkast. We ontvangen geen analoge tv en die moet je wel hebben voor alles. Daar was blijkbaar op 16-12 een monteur voor geweest maar die had de juiste sleutel niet en zou uiterlijk de 24e weer komen tussen 13 en half 6. Om 17.45 nog geen signaal. Ik weer gebeld. Ze konden niet zeggen waarom de monteur nog niet was geweest. Nieuwe (spoed)afspraak op de 29e in de ochtend. Om 12 uur, nog geen signaal. Ik weer gebeld. Blijkt dat de ochtenddienst tot 13 uur kan komen, dus ik moest nog ff afwachten. De afspraak stond nog open. Om 12.30 werd ik gebeld door ziggo. Of het erg was dat de monteur in de middag kwam. Voor 16 uur. Zucht, grom, kreun.... prima. Hij zou nu zeker de juiste sleutel bij zich hebben. Om 18 uur nog steeds geen signaal dus weeeer gebeld. Nu staat de afspraak ineens op vandaag!!!!!! Nee mevrouw, we beloven dat we echt de 30e gaan komen!! Na het ophangen kijk ik naar buiten en zie ik verderop een busje van ziggo staan. What the F****. Er stapt een man in het busje, start de motor en blijft nog een minuut of 5 met draaiende motor staan en rijd vervolgens weg. Kleine hoop dat er toch inmiddels signaal is, maar helaas. Wat een K*T bedrijf zeg!!! In totaal 166 belminuten kwijt (en dus flink buiten me bundel gebeld al). Geen snel signaal meer van me mobiel dus ik werk op het trage netwerk. Geen tv signaal, geen vaste telefoon, geen wifi! Vanaf de 22e dus al!! Ik ben woest.... wat dus niet handig is in mijn situatie nu! De kids zijn mega vervelend omdat ze verder niks kunnen (geen tv en geen computer), waardoor mijn stress niveau nog meer stijgt. Aaaaaatttghhhhhggghh Zo dat ben ik ff kwijt.
:x jeetjuh zeg wat een stelletje ******...... En die stress kun je nu echt niet gebruiken. .. Ik zou de Bel minuten op hun gaan verhalen, en anders zou ik als ze het niet verhelpen morgen een andere provider nemen.
Melzoe wat balen zeg meid! begrijpelijk dat het even moeilijk is, duim voor je dat je snel zwanger bent!
Rogijuli..wat mega irritant zeg. Ik word al sjaggie sls ik een dag geen web heb. Hier ook ziggo. Melzoe..een biozwangerschap geeft alleen maar aan dat alles prima werkt zoals t moet! Helaas is het gewoon zo dat naarmate je ouder wordt..je eikwaliteit afneemt.. Tis dus een kwestie van afwachten op dat juiste eitje en goed blijven timen. Ik ga dr vanuit dat het er gewoon nog inzit voor jullie. Met of zonder arts.. Oh en als je twijfelt over innesteling..dan zou je eens tarwekienolie kunnen proberen. Ik gebruik zelf (nog steeds trouwens) vd kruidvat. Mijn baarmoederslijmvlies was altijd dik in orde. Kan natuurlijk niet zeggen dat het aan de tarwekiem lag..maar ach het gaf/geeft mij een goed gevoel.
Wat een teleurstelling MelZoe. Had het je zo gegund. Maar dat er toch iets heeft gezeten is, hoe groot de teleurstelling nu ook is, een positief teken. Je hebt er op dit moment alleen geen klap aan. Rogijuli rustig aan meid. Laat de stress niet de overhand nemen. Shit van die belminuten, maar dat is een zorg voor later. Gewoon bellen en eisen dat ze iemand sturen om het probleem op te lossen. Heb ik destijds ook bij Ziggo gedaan. Leg het probleem bij hun neer. Jij moet ontspannen!
Zo vervelend RoGiJuLi!!! Daarom zijn wij over gegaan op KPN, maar ja die had laatst ook een dikke storing, alhoewel wij daar geen last hadden omdat wij glasvezel hebben. Hopelijk is het snel opgelost!
Bij de laatste inwendige echo bij de fertiliteits gynaecoloog alles er gewoon goed uit . Al zal het vast geen kwaad kunnen om de tarwekiem olie te gaan gebruiken. Vanavond maar even een avondje gezelligheid maken met manlief. ... leuke film ,chipjes en voor hem een wijntje en ik een druivensapje (ik lust geen alcohol ).....hebben we wel verdiend vind ik
Dat doen we dus al dagenlang! Elke keer zeggen ze dat er een monteur komt maar nog steeds gebeurd er niks. Lullige is dat deze storing al sinds 16-12 bij hun bekend is!
Hoi dames, Sorry dat ik weer kom inbreken hihi Ik zou graag wat advies willen. Ik zit even in een twijfelsituatie. Ik heb 2 cyclussen terug een hsg gehad. Alles was in orde gelukkig. Omdat je 'extra' vruchtbaar schijnt te zijn na zo een hsg, wil ik er graag uit halen wat mogelijk is. Mijn eisprong is 1 deze dagen. Bij alle echo's tot nu toe bleek dat mijn baarmoederslijmvlies dik genoeg is rondom de eisprong voor een eventuele innesteling een week later. Helaas is het nog nooit gelukt tot nu toe. Is het misschien slim om deze cyclus utrogestan te gebruiken vanaf 1dpo? Ondanks dat er niets is met me bm-slijmvlies? En onlangs is alles opgeschoond van binnen bij die hsg, kan het dan verder ook geen kwaad dat ik utro gebruik? Ik wil het gewoon op eigen houtje gebruiken, ik heb bolletjes liggen van 10 mg. Als ik het ga gebruiken, hoe brachten jullie het dan altijd het best in? Gewoon zo ver mogelijk naar achter duwen en het bij je baarmoedermond 'leggen' achterin de vagina? Of duw je het nog een stukje verder net voorbij de baarmoedermond zodat het in je vagina niet meer te voelen is? Vooral dat laatste vind ik lastig en vraag me f hoe je kunt voelen dat ie dan net voorbij de bmm ligt. Alvast bedankt voor de tips dames!
10 mg?? Dat zal weinig uithalen. Ik gebruikte 3x per dag 200 mg (ondanks dat er bij mij ook niks mis is met mijn bms). Ik bracht het gewoon achter in de vagina in. Dus niet helemaal voorbij de bmm.
Ow sorry 100 mg bedoel ik. Foutje hihi Dus ik kan die 100 mg ook 3 keer per dag doen, en misschien 2 bolletjes per keer?
Gewoon normaal Ben bij de gynaecoloog geweest vanmorgen. Kreeg een echo en alles zag er keurig uit. Beeb voelt zich prima en vruchtwater is meer dan voldoende. Zolang beeb zich goed voelt doen ze niks. Volgende week terug en aan de ctg. Vanaf dan om de dag hetzelfde recept. We zullen zien of het nodig is. Ik zet zelf in op zondag.
DeeDee zegt; 3 januari MelZoe zegt; 2 januari Kom op meiden wie doet er mee! Raad de bevaldatum....... hoofdprijs is gewoon een grote lach en de fun erom.
DeeDee bevalt op 6-1-16 Hier uiteraard nog steeds geen ziggo. Weer gebeld... half uur gepraat/gewacht etc zouden ze me rechtstreeks doorverbinden met iemand van klachten. Want blijkbaar hebben ze vandaag mijn mans voicemail ingesproken dat ze morgen komen en daar ga ik natuurlijk niet mee akkoord!! Gaan ze me doorverbinden, wordt zo de verbinding verbroken. Mou echt... mijn bloed kookte!! Ik terugbellen........ wachttijd 19 minuten!!! Eindelijk iemand aan de lijn, gezegd dat ik naar klachten moet..... verbind hij me door met....... opzeggingen :x;x Dus ik zeg tegen de vrouw..... nee ik zou worden doorverbonden met klachten. Begint ze zo keihard te lachen!! Echt meiden.. bloeddruk de pan uit!! Uiteindelijk na weer een half uur wachten, iemand gesproken van klachten.. monteur was wel geweest en zei dat alles goed was. Maar ik heb nog steeds geen signaal. Dus de monteur is nu weer onderweg terug naar mij voor de buitenkast en gaat ook gelijk binnen kijken wat er aan de hand is. Morgen wordt ik nogmaals door klachten teruggebeld hierover.
Raad de datum wanneer DeeDee s beeb zijn haar opwachting in de wereld maakt. Melzoe :2 januari DeeDee :3 januari Mamalap :4 januari RoGiJuLi :6 januari We verwachten dus tot nu toe de beeb in de eerste week van januari. .. Iemand anders nog een andere datum?