Dankjewel! Ik ga morgen even de balans opmaken, had beter een poll kunnen maken haha Maar ga het er morgen ook met mijn vriend over hebben verder en dan hoop ik dat we tot de beslissing komen!
Noëlle! Zo heet het eerste meisje waar ik verliefd op was Jill vind ik leuk als je zoontje ook een engelse en korte naam heeft. Zo vind ik de combinatie Jack en Jill geweldig.
Noëlle! Mooie naam die lekker loopt en waar je veel kanten mee op kunt. heeft iets sprokjesachtigs maar ook iets helders, is vrouwelijk en netje maar heeft ook iets stoers en aparts. Jill vind ik verschrikkelijk, vind die naam zo hard en zeurderig klinken, doet me ook aan een vrij dom (sorry) YouTubemeisje denken (crocojilll).
Noëlle. Bij Jill hoor ik steeds jail, gevangenis. En ik vind dat de meeste Nederlanders het lelijk uitspreken (waardoor het dus als jail gaat klinken).
Wauw jullie maken het me moeilijk haha maar vind het super fijn dat jullie zo mee denken! Zodra m'n vriend tijd heeft gaan we alle reacties even nalezen :d