Hier dit jaar pas kot terug gehad van 2011 kreeg nog ruim 1000 euro terug. Hier ook al tot keer gehad dat ze het jaar inkomen hebben gewijzigd. Bijgesteld naar beneden. En hoewel je het zelf in de gaten moet houden; wie kijkt er elke maand op de site van de toeslagen. Ik niet hoor. Op dit moment moeten we voor januari het Kdv zelf betalen voor 3 kinderen. Nog voor de bevalling de wijziging voor onze dochter doorgegeven en begin november van onze jongste. Vorige week was de hele aanvraag weg, terwijl deze netjes stond op verwerkt. Alles opnieuw moeten invullen, maar de toeslag voor januari was al uitbetaald. Duur geintje
Hier ook dit jaar heel veel problemen gehad met de belastingdienst rond hele hoge aanslagen die we terug zouden moeten betalen.. bleek na heel veel gebel en afspraken op kantoren niks van te kloppen en is nu allemaal rechtgetrokken. Hopelijk bij jullie ook het geval In ieder geval succes met bellen enz .. je hebt heel veel geduld nodig
Hier hetzelfde, ruim 2000 euro terug betalen . De eerste 8 maanden vh jaar staan op 0, dus dat kan niet kloppen. Ik ga maandag ook maar bellen, met de hoop dat er iets gigantisch mis gegaan is. Heb er wel een rot gevoel over, maar wacht maar even af.
Even een vraag van andere orde wel te maken met KOT Krijgen jullie vanaf 1 januari ook meer terug? Wij krijgen 98 euro per maand meer terug in een ongewijzigde opvangsituatie
Jawel hoor, maar vond de verhoging wel erg hoog. Krijgen ruim 50 euro per maand meer terug. Wij nemen denk ik best wel wat uren af. 2 dagdelen kdv, 1 dag GO en 2 dagen BSO voor de oudste
Dan klopt het wel hoor. Wij krijgen 20 euro meer voor een dagdeel. Maar voor de zekerheid kan je het inkomen even nakijken en uren en uurprijs.
Kun je op mijnoverheid.nl ook zien waarom je terug moet betalen? Wij moeten ook ruim 700 euro terug betalen en ik heb geen idee waarom. Net echter drie keer verkeerd wachtwoord, dus ik kan er tijdelijk niet meer in. Dus ik dacht: ik vraag het hier effe
Het enige wat je ziet is hun berekening. Dus hoeveel uren welke kinderen naar kdv zijn geweest en welk jaarinkomen zij gebruikt hebben.
Ja hier 150 e meer met 3 kinderen. Heb t nagerekend en het klopt Blij mee. Als dit zo blijft. Iemand zei dat die nieuwe regels nog niet 100% erdoor zijn maar de bd heeft ze al wel doorgevoerd voor t gemak. Dus als t afgewezen wordt, hogere kot voor 2 verdieners, kun je een smak terug betalen.
Wat me trouwens ook enorm irriteert is dat de blauwe envelop verdwijnt want ze willen alles digitaal doen en het voor ons nog makkelijker maken. Maar als je bezwaar moet maken moet je een formulier en allerlei bijlagen uitprinten, handmatig invullen en opsturen. Hoezo kan dat ook niet ff allemaal online?!
Even een vraag , mijn zoontje is nu een jaar naar het kdv geweest. Ik krijg dus een jaaropgave binnekort. Moet je die opsturen of iets door geven aan de belasting dienst ? Of gaat dit automatisch ? Bedankt alvast !!
Volgens mij gaat dit met de jaarlijkse aangifte mee voor 1 april. Onze adviseur regelt dat altijd. Ik heb iig nooit iets ingevuld of opgestuurd.
De kinderopvang geeft dit door aan de belastingdienst, hoef jij niks voor te doen. Voor het nieuwe jaar wel alles even goed nakijken op mijn toeslagen.nl. en vergeet wijzigingen niet door te geven, bv verhoogde uurprijs.
Top dankjewel ik heb alles door gegeven voor het nieuwe jaar begin december. De belastingdienst had wel ons inkomen naar beneden geschoeft zag ik zomaar ineens voor 2016 Maar heb die voor januari nog veranderd en alles klopten (tot nu toe ) Bedankt voor jullie antwoord !!
Dat was hier ook, mijn man heeft gebeld en ze zei dat ze het nu anders berekenen dan voorheen, dus dat hij het niet moest aanpassen. Maar we vertrouwen het niet helemaal.
Ik heb het wel gewoon weer om hoog gegooid. Mocht het toch anders zijn krijg ik hoog uit geld terug ipv bij betalen denk ik dan... Maar dit was dus wel allemaal voor de eerste betaling van 2016 dus ik neem aan dat het nu goed is voor het aankomende jaar (tot er weer wat wijzigt zoals mijn tweede zoon die in september naar het kdv gaat) Belasting dienst is gewoon nooit duidelijk helaas maar volgens mij klopt het hier nu wel....
Pff wat een gedoe zeg. Mijn kinderen gaan sinds juni van dit jaar naar de opvang. Maar als ik het zo lees krijg ik er ook de bibbers van. Ik heb alles pas nog nagekeken en stond allemaal goed... Maar krijg ik dan een jaarberekening ook binnenkort op pas ergens in juli als de kinderen er een heel jaar op gezeten hebben?