Hoi meiden, Wie heeft er ervaringen met een haartransplantatie laten doen? Dan met name bij mannen. Mogen ook 'via-via' verhalen zijn. Mijn man heeft al enige tijd last van haarverlies en het wordt steeds dunner en heeft hier en daar kale plekken. Hij vind het vreselijk, want hij is pas begin 30 en had altijd een flinke bos haar. Er helemaal afhalen wil hij echt niet. Hij zou het graag in Turkije willen laten doen, we zijn daar ook jaarlijks, dus dan zouden we kunnen combineren en het scheelt behoorlijk qua kosten. Ben benieuwd!
Mijn broer heeft het nu 2 keer laten doen in Maastricht.. met die methode dat er geen reep haar wordt weggehaald achter op het hoofd, maar er steeds 1 haartje geoogst wordt bij bestaande haren.. Hij is zeer tevreden.. 70 tot 80% van de haren slaat aan.
zelf geen ervaring maar raymond van barneveld (darter) wel. ik vind het niet mooi en het was maar tijdelijk mooier en nu ziet het er achter/onder raar uit vind ik.