Hoi, Je bent op zoek naar ervaringen bij het MCK,Medisch Centrum Kinderwens? Daar zijn wij onder behandeling, eerst 6x IUI gehad en een eerste IVF poging die met een verste tp mislukte en net een rustcyclus gehad en donderdag echo voor een cryo tp. Ik ben erg positief over het MCK, ik vind het zeer professioneel en ze zijn altijd bereikbaar. De mensen die er werken zijn zeer vriendelijk en begripvol. Ook de behandelend gyn is erg aardig, duideliijk en begripvol. Je kunt altijd bellen voor vragen of advies. De kliniek staat goed aangeschreven en wat ik zelf ook prettig vind is dat het niet in een zh met een 'gewone' afdeling gynaecologie waardoor je niet altijd word geconfronteerd met zwangere vrouwen, wat ik in een andere zh (Beverwijk) wel had. Mocht je vragen hebben, kun je me altijd een pb sturen! Succes met alles
Persoonlijk niet maar had deze poging niet raak geweest had ik voor een vijfde poging naar mck gegaan. Dit omdat in mijn omgeving minimaal 3 mensen via hen ouders zijn geworden en altijd super tevreden zijn geweest over de behandeling en de kundigheid van de medewerkers. Zij zijn een kliniek en daar is de behandeling toch persoonlijker dan in een groot Zh.
Ik ben heel erg te reden en positief over het MCK. Alle medewerkers, vanaf de balie tot aan de gyn, zijn supervriendelijk en erg persoonlijk. Je kunt altijd bij ze terecht en nemen uitgebreid de tijd voor je. Ze denken met je mee en leven met je mee.
Mijn vriendinnetje is er goed geholpen (iui met donorzaad) en geniet nu van haar zoontje. Had goede begeleiding en vond iedereen lief! Maar.... Ik heb iui rondes gehad bij het mck en ik ben niet echt positief. Ik had in mijn 2 ronde een deels spontane zwangerschap wat een MA bleek Geheel geen begeleiding of ondersteuning vanuit het mck Derde ronde was heel problematisch ( valse start menstruatie, van 1 follikel naar bijna overstimulatie naar uiteindelijk 1 (kreeg hierover geen uitleg/informatie of werden er op m'n vragen antwoorden gegeven). De specialist zat aan de telefoon tegen een collega erg af te geven op een andere patiënt waar ik naast zat!!! Zou toen ik overstapte naar een ander ziekenhuis mijn dossier per post krijgen, is nooit verstuurd. Wel uiteindelijk via mail gekregen maar dat ging niet makkelijk. Toen ik bij ze weg was kreeg ik 5 maanden na die laatste iui een mailtje met de vraag wat de uitkomst van die ronde was!! Laatste ronde had ik 8 verschillende mensen aan m'n lijf en steeds alles opnieuw vertellen over m'n cyclus. Vond de specialist waar de intake mee was ook afstandelijk, niet meelevend en negatief! Voelde onprettig Hopelijk heb jij meer geluk
Ik heb 9 tp van Icsi gehad in het MCK. Personeel is super aardig maar vindt ze vergeleken met VU een stuk minder gespecialiseerd. Bij mij gingen de terugplaatsingen altijd moeilijk, waren ze ruim 15 minuten bezig omdat mijn baarmoeder niet goed zou liggen, moest de embryo in een andere buis gedaan worden met boog omdat men anders de embryo niet goed geplaatst kreeg. Niet alle medewerkers wisten dit waardoor men regelmatig zat te klungelen. Zelf kan je niet meekijken of en waar de embryo geplaatst is en dat maakte het voor mij ook niet beter. Hierdoor overgestapt naar het VU en meteen zwanger geworden. De tp ging hier makkelijk, ik kon meekijken op camera. Ik denk en lees vaker dat MCK een goede kliniek is wanneer je een 'makkelijke patient' bent, voor ingewikkeldere zaken geef ik toch de voorkeur aan een universitair ziekenhuis.
Dankzij het mck moeder geworden van 2 mooie zoons! Vind ze ook professioneel, aardig reageren op e-mails, meedenkend en ze lopen altijd aardig op tijd. Makkelijk aanrijbaar eigen parkeerplaats, en idd geen confrontatie met allemaal zwangeren zoals in een ziekenhuis. Heb goede ervaringen gehad en kan ze aanraden bij anderen!