Vier handen op een buik

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door tamtam78, 3 jan 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dochters

    dochters Fanatiek lid

    11 jul 2013
    4.894
    15
    38
    Vrouw
    Ik heb me kapot geërgerd aan die jongen en zijn moeder zeg. Als hij dan ziek is, laat hem lekker zelf slapen op de bank, toch niet je pasbevallen vriendin?
    En die schoonmoeder, vond het te achterlijk voor woorden dat zij er bij in moest wonen tijdelijk. Geef ze toch de ruimte!

    En vond het wel bijzonder hoe dat jochie eruit ziet, zo blank, knalblauwe ogen en blonde krullen. Stiekem dacht ik: is hij echt wel de vader?
     
  2. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Vond dat je het wel zag aan zn gezicht.
     
  3. Miss Mac

    Miss Mac Fanatiek lid

    21 jun 2013
    2.006
    0
    0
    Patrick kluivert heeft toch ook 1 licht kodje en de rest donkere kindjes? Dat kan gewoon hoor :)
     
  4. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.029
    2.835
    113
    Ja dat kan hoor, je zag aan zn gezichtje en krulletjes wel dat er buitenlandse genen in zaten ;) Vond t een scheetje!!!
     
  5. Marleen31

    Marleen31 Fanatiek lid

    5 aug 2011
    2.586
    475
    83
    NULL
    Noord Holland
    Dat zie je vaker hoor. Ik heb een vriendin die is half antilliaans half nederlands, ze heeft blond/rossig haar, blanke huid. Maar toch overduidelijk een kind van haar vader :)
     
  6. tresje

    tresje Fanatiek lid

    13 jun 2011
    2.414
    0
    36
    Ze hadden volgens mij wel genoeg geld...die ouders dan denk. Ze hadden anders mooie spullen. Die ouders daar kon ze natuurlijk niet terecht..die zagen t ook niet zotten met dat figuur erbij. Allemachtig! Ik hoop toch echt dat mijn dochters niet zo dom zijn als dat meisje en ook niet met zo'n lapzwans aan komen zetten.
     
  7. mumija

    mumija Niet meer actief


    Dat is Ruud Gullit.;) Die van Kluivert zijn wel allemaal donker.
    Wel prachtige kinderen zeg! Had erge medelijden met dat meisje.
     
  8. dochters

    dochters Fanatiek lid

    11 jul 2013
    4.894
    15
    38
    Vrouw
    Ik vond iets in zijn gezichtje ook wel lijken op zijn vader hoor, maar heb dat nog nooit gezien dat een kind zo blond en blank was met zo'n donkere vader.
     
  9. Wat een aflevering...
     
  10. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.300
    2.568
    113
    Ah wat zielig, huis afgebrand en je eerste nacht thuis op de bank.....


    Gelukkig hebben de kv en vk ingegrepen.
     
  11. Miss Appletree

    Miss Appletree VIP lid

    21 mei 2013
    5.119
    193
    63
    Somewhere out there

    Het is zelfs wel voorgekomen dat een twee-eiige tweeling van een gemengde stel, de ene wit was en het andere kindje bruin. Meestal overheersen de donkere kleuren, maar het kindje kan ook wit ter wereld komen.

    De schoonmoeder had niet zoveel inlevingsvermogen, maar ik denk dat dit wellicht een cultuurverschil is. Waarschijnlijk snapt ze niet dat het te druk voor de jonge moeder is. Misschien komt ze zelf uit een groot gezin, waar iedereen meehelpt en waar 9 koters rondliepen en daar werd ook niet gesproken over rust en ruimte.

    Die knaap vond ik een lapzwans. Je laat je pas bevallen vriendin toch niet op de bank slapen. OMG. :$ Lekker uitkering trekken, totaal geen ambitie.:x Volgens mij was het meisje veel te lief. Ze hebben wel mooie kindjes gemaakt.;)
     
  12. AnnaCF

    AnnaCF Niet meer actief

    Ja nee dat klopt kan zeker. Ren vriendin van mij heeft ook een kindje met een gitzwarte man en dat kindje is heel blank voor ern half negertje.

    Maar goed vond dit wel heel blond. Dus biet bij stil gestaan dat hij de vader kon zijn. Was ook pas halverwegen ingeatap 😉
     
  13. Luminis

    Luminis Fanatiek lid

    13 mrt 2014
    1.204
    46
    48
    Groningen
    [FONT=&quot]Ik heb met open mond zitten kijken ... wat is die vriend een ontzettende lapzwans! En zijn vriendin net na de bevalling op de bank laten slapen... ik zou dat dus echt niet geaccepteerd hebben als ik haar was. [/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]Lijdt het jongetje trouwens niet aan albinisme? Ik ken een meisje dat aan albinisme lijdt en zij heeft dezelfde 'kenmerken' als hij heeft. Leuk snoetje heeft hij.
    [/FONT]
     
  14. AprilMommy

    AprilMommy Actief lid

    13 aug 2015
    404
    0
    0
    Pfff, ik heb me ook zitten opvreten voor de TV. Niet alleen over 'het vriendje' maar mijn schoonmoeder had ik ook de keet uitgezet hoor, leuk zo'n kraamweek helemaal alleen in het geboortehotel!
     
  15. esme66

    esme66 Niet meer actief

    #75 esme66, 6 jan 2016
    Laatst bewerkt door een moderator: 6 jan 2016
    Verwijderd
     
  16. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    😕😕 wat een gast...
     
  17. Regina88

    Regina88 Niet meer actief

    Ik viel echt van de ene verbazing in de andere met als hoogtepunten het slapen op de bank en de oma met een bord voor d'r kop.
    Wat heb ik mij daar aan zitten ergeren.
     
  18. Lottel

    Lottel Fanatiek lid

    3 jan 2010
    1.188
    116
    63
    brabant
    Wij hebben ons ook zitten ergeren aan vriend en schoonmoeder... Pffff.. Árm meisje!
     
  19. vertelikniet

    vertelikniet Niet meer actief

    De kinderen van mijn schoonzujse zijn allemaal van dezelfde vader hij is heel erg donker veel donkerder kan niet en zij is getint nederlands zeg maar maar de kinsjes hebben alle 3 een compleet verschillende huidskleur en de jongste is net zo donker als zijn vader terwijl de middelste blond is met een licht tintje net ls dr moeder de oudste is een halfbloedje heel grappig om te zien,

    denk trouwens dat dit kindjes in de zomer met 2 zonnestraaltjes wel poepiebruin is.
     
  20. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Denk dat dat met die schoonmoeder écht een cultuur ding is. Ik zat me ook op te vreten hoor. Die vriend is echt n kneus. Hoe bedoel je ik hou een bepaald beeld instant;) daarnaast had hij ook wel iets tegen zn moeder kunnen zeggen, maar goed als je al niet wil werken...
    Ze heeft in ieder geval prachtige kinderen en hoop dat ze ooit zelf een leuke baan krijgt en in ziet dat die gast niks is voor dr.
     

Deel Deze Pagina