Vermageren!

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Marrit1988, 1 jan 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Oh oeps sorry, ik ga het even aanpassen :)
     
  2. Droppie Drie

    Droppie Drie Fanatiek lid

    1 aug 2013
    1.735
    10
    38
    Wow Alizee, 1300 calorieën is wel héél weinig. Ik dacht dat 1500 het minimum was als je op een verantwoorde manier wilt afvallen. Crashdieet kan natuurlijk wel, maar dan wordt het risico op jojo'en wel wat groter.
    Gisteren zat ik op 2000 en vandaag kom ik denk ik rond de 1600 uit (als ik niet meer snack vandaag). Met 3 kinderen en een bijna fulltime job heb ik ook wel wat energie nodig ��
     
  3. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    jongens ik heb zo iets lekkers gemaakt!!! (zonder de noten en kokos.. want dat lust mijn dochter niet)

    De helft ingevroren en van de ander een bodem gemaakt waarop ik een roomkaas/slagroom (met een heel klein beetje honing) heb gedaan als soort cheescake.
    Te lekker! en koolhydraatarm (hoewel dadels wel de nodige koolhydraten bevatten.. de honing is in deze hoeveelheid te verwaarlozen)

    Gezonde brownies van Rens - Uit Pauline's Keuken
     
  4. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83

    Wel een beetje geknor vannacht in mijn buik;)

    Vandaag 2 boterhammen ( roggebrood) met kipfilet. tussendoor bakje yoghurt, vanmiddag weer 2 boterhammen met dun laagje smeerkaas.
    Avondeten: koolraap met kipfilet, geen aardappels.
    Daarna klein bakje yoghurt en net een handje nootjes ongezouten.
     
  5. NafNaf

    NafNaf Fanatiek lid

    5 feb 2015
    1.258
    55
    48
    NULL
    NULL
    Goed bezig, dames! Leuk om te lezen wat jullie allemaal eten en hoe jullie het aanpakken!

    Mijn dag zag er zo uit:
    o: twee gekookte eieren
    t: klein handje ongezouten noten
    l: twee boterhammen met smeerkaas en een paprika
    t: halve komkommer en twee mandarijnen
    d: bordje zelfgemaakte nasi
    t: courgettesoep

    Het gaat beter dan gisteren, helaas nog wel steeds hoofdpijn. Zal ook wel met de koffie te maken hebben. Zoetstof en melk(poeder) zijn natuurlijk allebei niet zo goed, maar zonder lust ik het niet. Dus ook maar radicaal met de koffie gestopt...
     
  6. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik heb die brownies laatst op facebook bij iemand voorbij zien komen. Ze zijn dus echt lekker? Had laatst brownies gemaakt met zwarte bonen en dat was het niet helemaal.

    Ik ga zo mijn bedje in, voel me grieperig, pijn in mijn keel en slapjes en overal spierpijn. Ben er wel klaar mee want kwakkel al een paar weken inmiddels...
     
  7. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    Niks kan tippen aan een heerlijke echte brownie.. Knapperig van buiten en smeuïg van binnen.. Jammie.. Maar het is de beste fake die ik ken.. Door de zoete aardappel is de structuur goed!
     
  8. Droppie Drie

    Droppie Drie Fanatiek lid

    1 aug 2013
    1.735
    10
    38
    Oeh, het water loopt me in de mond, dát ziet er lekker uit! Maar ga het toch maar niet zelf maken. Ik ben zo'n type dat die hele brownie in 1x opeet :)

    Ik ben vandaag super goed bezig:
    o: magere yoghurt met kokos vlokken
    l: salade van gegrilde groente
    a: ovenschotel met witlof, gehakt, aardappel en mangochutney
    Geen enkel tussendoortje en wel net hardgelopen. Heel de dag alleen water en groene thee gedronken.

    Hoe is het bij jullie verder gegaan?
     
  9. Marrit1988

    Marrit1988 Bekend lid

    24 apr 2015
    737
    1
    18
    Vrouw
    Dit heb ik gegeten:

    - banaan en 2 mandarijnen
    - kommetje platte kaas met hennepzaad, lijnzaad en pompoenpitten
    - kom wortel-venkelsoep
    - 3 boterhammen met kalkoenfilet, tonijnsalade en klein stukje Franse kaas
    - zalm, spinazie en een kleine aardappel
    - stukje melkchocolade

    Voel me heel goed, geen last van hoofdpijn. Ben wel heel moe, want dochtertje had voor de 1ste keer een huildag. (Van 9 tot 19u!!:$) nu slaapt ze eindelijk.

    @droppie drie: WOW, heel gezond! Volhouden!! :)
     
  10. tjejfromsverige

    tjejfromsverige Actief lid

    6 jul 2015
    295
    0
    16
    NULL
    NULL
    Goedenmorgen dames,

    Wat staat er vandaag op het programma? Hier ligt een ongelofelijke dikke pak sneeuw. De jongste is snotverkouden zo zielig.
    Ik ga zo ontbijten met rijstwafels en kipfilet en een sinaasappel.
    middag van dat lekkere dikke donkere brood( 2 sneetjes)met kipfilet, cherrytomaatjes. Vanavond eten we denken ik een volkoren vegatarische pasta.

    Maar nu eerst een lekkere kop koffie. Enjoy your day
     
  11. Droppie Drie

    Droppie Drie Fanatiek lid

    1 aug 2013
    1.735
    10
    38
    Ook goedemorgen!

    Vanochtend woog ik 71.7, helemaal happy met het verlies van de eerste kilo :)
    Vandaag weer werken. Ontbeten met 1 boterham met pure hagelslag. Straks als tussendoortje een appel. Lunch koop ik op mijn werk. Vanavond eten we broccoli, rundervink en aardappel. Hollandse pot bevat meestal niet zo gek veel calorieën. Verder drink ik alleen water en groene thee.

    Succes vandaag, you can do it!
     
  12. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Ik ben nogsteeds ziek en hou mezelf op de been met dropjes en thee met suiker gezien ik geen eetlust heb door de misselijkheid. M'n groenten en fruit kom ik al ruim een week niet voldoende aan :(
     
  13. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    beterschap suusje

    Ik heb vanmorgen ontbeten met een pannenkoek (jazeker!) wel een neppert van een ei 100 gram roomkaas met een snufje zout. Mijn dochter zit nu ook te smullen.. Die gooit er dan wel gelijk poedersuiker op;) dus ik zit met enige jaloezie te turen naar haar bord.

    Vanmiddag een salade met geitenkaas en cashewnoten.
    Vanavond nog niet over nagedacht.
    Voor tussendoor heb ik nog steeds wat van die zoete aardappel brownie;) Dus ik kom de dag wel door
     
  14. Griselda

    Griselda Actief lid

    19 nov 2014
    159
    67
    28
    Hoi!
    Heb even wat terug gelezen haha
    Las dat een aantal al wat kwijt zijn! Top!
    Ik heb het sporten weer opgepakt en eet vooral zo min mogelijk suiker
    Vanmorgen op de weegschaal 76.0 dus er is al 1 kilo af
    Dat monitveerd toch om verder te gaan 😀
     
  15. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.149
    3.026
    113
    Nederland
    Wauw wat is iedereen goed bezig.

    Ik ben gister op bezoek geweest bij mn oma, had ze weer allemaal lekkere dingen voor me gebakken de schat. Ja dan kan ik geen nee zeggen dan kijkt ze zo sip haha dus heb een plak cake gegeten en een chocolade dingetje.😅

    Vervolgens wou ik savonds lekker sporten is de sportschool dicht ivm het weer. Dus vanavond maar een extra workout thuis via YouTube doen. Heb me nog niet weer gewogen sinds maandag en normaal weeg ik me bijna elke dag, dus ben wel benieuwd hoe het gaat.

    Vind het ook moeilijk in te schatten hoeveel kcl ik moet eten. Via myfitnesspal maar 1200😱 en als ik mijn onderhoud uitreken op basis van 3x per week sporten is dat 2000, -500 om af te vallen is 1500. Maar ja een verschil van 300kcal is wel aardig wat.

    Lastig hoor dat afvallen😕
     
  16. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik ben vandaag weer met de fiets naar mijn werk gegaan ondanks dat ik me niet helemaal lekker voelde, maar ik dacht een beetje frisse lucht en wat beweging aangezien ik vanavond waarschijnlijk weer vroeg in bed lig. Was eerder vrij omdat mijn man moet werken (hij is normaal vrij op woensdag), dus dat is wel lekker. De jongste is bij een vriendinnetje aan het spelen en de oudste vermaakt zich op de wii dus ik heb even rust. Zometeen richting dansles en daarna frietjes halen, hadden een zak in de bus gekregen die je gratis kan laten vullen :). Ik eet er alleen wat rauwkost bij. En wat light mayo ;). Mijn eten voor vandaag:

    O: volle yoghurt met walnoten en honing
    T: banaan en 2 mandarijnen
    L: 2 speltboterhammen met monchou en vruchtenhagel
    T: stukje cake
    A: frietjes
    T: denk een reepje kinderchocolade, maar gister niets genomen omdat ik op tijd naar bed ging, heb toen alleen een yakult op.

    Zit vandaag dan op 1740 kcal, ik probeer daar ook ongeveer op te zitten. Op de dagen dat ik niet sport wil ik iets minder eten maar dat lukt niet erg ;). Mijn minimum is 1400, daaronder wil ik nooit zitten
     
  17. tjejfromsverige

    tjejfromsverige Actief lid

    6 jul 2015
    295
    0
    16
    NULL
    NULL
    Snoopy, niet om brutaal te zijn maar vind je het niet zonde van je dag de tussendoortjes die je neemt? Plak cake, kinderchocolade en nog friet inc mayo?
     
  18. Alizee

    Alizee Bekend lid

    3 feb 2011
    685
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik vind het zelf niet te weinig, ik ben nooit een grote eter geweest en ik heb bijna geen honger tussendoor, ik reken met MyFitnessPal maar of het precies klopt weet ik niet, bijvoorbeeld staat bij avond eten een portie 300 kcal, maar ja hoe groot is dat portie, ik ga niet mijn eten staan wegen dus ik reken als gemiddeld, met een marge van 100, 200 gram dus ik denk dat ik werkelijk rond de 1400, 1500 per dag zit.
    Ik vind het ook fijn om te zien wat jullie eten!

    Mijn menu van vandaag:
    O: twee crackers dun gesmeerd met boter
    2 kopjes koffie met suiker
    T: banaan
    L: 2 sneetjes brood met kaas en kipfilet + 1 tomaat
    T: 2 mandarijnen
    A: salade van bruine bonen met gemengde sla, zoete ui, tomaat, augurk ( bij mijn man doe ik nog gebakken spekjes maar ik laat ze staan)
    Toetje: Activia yoghurt
     
  19. Droppie Drie

    Droppie Drie Fanatiek lid

    1 aug 2013
    1.735
    10
    38
    Misschien heb je toch wel gelijk Alizee, bij nader inzien heb ik gisteren ook maar 1300 calorieen gegeten en ik voelde me helemaal niet hongerig. Het valt me trouwens op dat er hele grote verschillen zitten tussen de calorieen in het avondeten. Nu heb ik aardappels, groente, vlees gegeten van ongeveer 300 kcal en maandag bami: 700 kcal. Wat een verschil!

    Ik heb net tijdens het koken trouwens wel flink gezondigd. Er lag een aangebroken pak stroopwafels op het aanrecht. Er zaten er nog 3 in. En nu is ie leeg... Ik voelde me daarna wel misselijk worden. Kan je van drie stroopwafels misselijk worden als je een week geen suiker hebt gegeten?
     
  20. Droppie Drie

    Droppie Drie Fanatiek lid

    1 aug 2013
    1.735
    10
    38
    Mijn overzicht van vandaag:

    O: 1 bruine boterham met hagelslag en een glas melk
    L: Bouillon met 1 boterham er in gesopt, yoghurt met meloen, glas melk
    T: 3 stroopwafels
    A: Rundervink, aardappels, broccoli, beetje mosterd
     

Deel Deze Pagina