lieve Diya, Ik begrijp percies wat je bedoeld. iedere WC bezoek is ook een ramp voor mij, eerst angst om af te vegen en daarna teleurstelling We hebben besloten om volgende langs huisarts te gaan want ik kan de hormonale klachten niet meer aan Ik gun jou/jullie van harte want jullie zijn zo lang bezig en veel behandelingen gehad. Hopelijk heb je binnenkort een baby nieuws te melden. Ik zal voor je duimen en vanavond en kaarsje aansteken. Edit: Misschien het is laat maar kan je via HA of je gyn bloed laten prikken op HCG? dan kunnen ze gelijk zien of je zwanger bent en hoe lang al. Dan hoef je niet zo lang te wachten. Jammer dat het al 16.30 is en ben bang dat HA nu niks voor je kan doen.
dat klinkt als zwanger. met welke test heb je getest? jammeer dat het vrijdag is.. heb je mij vorige bericht gelezen? anders kon je bloed laten prikken. met mij gaat wel, ik voel me heel erg depri vandaag dikke boobies, het liefste wil ik nu mij BH uit doen.. enorme steken in de baarmoeder en trekt soms door naar buik of rechter lies. vermoeid, geen eetlust
Hey Dilya, Wat jammer van de testen welke test hb je gedaan? Als je morgen nog niet ongi wordt, zou je dan met kv2v5 proberen te testen? Hopelijk krijg je heeeeel snel een positieve test in handen. Dikke knuf x
Ik voel me er ook erg kloto door pff.. Ik heb gisteren van predictor gebruikt en vandaag van Etos.. Ik zal morge ff een van Kruidvat halen.. En als me menstruatie er maandag nog niet is ga ik me huisarts bellen en vragen om een bloedtest.. Hoop dat het werken snel voorbij gaat.. Dit is vermoeiend..