Hier in Muntendam zeker 8 cm. Sneeuw. Meeste sneeuw is inmiddels sneeuwpop. En er is net nu weer 3cm nieuwe sneeuw gevallen
Hier op Texel ook niks. Enkel hagelbuien en een mini buitje van natte sneeuw gehad wat meteen weg was
Haha, wij hebben hetzelfde plan! Twijfelde er gisteren over, maar vandaag zijn we niet weggegaan. Ik volg een aantal webcams en zie dat er momenteel in Leeuwarden en Sneek wat sneeuw ligt en volgens de weerberichten zou daar vanavond nog wat bijvallen.. Wij gaan morgen dus via de afsluitdijk naar Leeuwarden en als we in Friesland niks kunnen vinden, rijden we misschien nog maar een stukje door naar Groningen om daar te zoeken.. Als we niks kunnen vinden, gaan we wel shoppen ofzo
Heerlijk he! Ik heb niets met sneeuw dus lekker wegblijven hahaha Al heeft het vanmiddag wel een minuutje gesneeuwd (Nouja dat mag je niet echt sneeuw noemen)
Hier (grens Overijssel/Gelderland) de hele dag niets. Maar keek net naar buiten en er ligt een heel dun laagje. Ben bang dat er morgen niet meer is. Zag op fb dat er in de buurt van Utrecht wel wat lag. Maar volgens mij is er nergens een echt mooi pak gevallen om in te "spelen"
Wij gaan de sneeuw opzoeken in Winterberg. Is hier 3-4 uurtjes vandaan. Gaan om 8 uur wel al weg. Hier (zuid Holland tegen Utrecht) lag gisteravond niks.
Hier ligt sneeuw, kwartiertje rijden onder Utrecht. Had ik niet verwacht, dat was een leuke verrassing toen ik uit het raam keek.
Hier ook een klein dun laagje (rechts van utrecht). Vind er geen bal aan Geef mij het voorjaar en de zomer maar.
Jaa! Werd wakker vandaag met een dun laagje sneeuw. Helaas te dun om een sneeuwpop ofzo te maken, dus het zal voor de middag wel weer verdwenen zijn helaas..