Uitgerekend 16-31 januari 2016

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Noa1, 5 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Gefeliciteerd!! Nu rustig herstellen en genieten van de kleine.
     
  2. Amertje

    Amertje Actief lid

    30 mrt 2015
    255
    0
    16
    Zwolle
    Newbornstar jij ook gefeliciteerd met je zoon! Zie het in je handtekening ;)

    En madelein, hoor dat jullie dchter ook geboren is...?
     
  3. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Ja klopt! Op 14-1 om 2.48 is R.oos M.arijn geboren! Spoed keizersnee geworden want m'n vliezen waren gebroken.
    We liggen nog wel in het zh want R.oos is wat teveel afgevallen, ondanks haar prachtige geboortegewicht van 3515 gram. Ze drinkt helaas niet van de borst dus geven dr nu afgekolfde melk in een fles. Dat gaat gelukkig goed.
     
  4. Minime80

    Minime80 Lid

    8 jun 2015
    13
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lieve dames,

    Na een hele heftige tijd in het ziekenhuis zijn moeder en sinds maandag zoonlief eindelijk thuis! Onze zoon is op 1 december geboren middels een inleiding( 32 weken en 1 dag vonden de artsen lang genoeg ). Het was een spannende bevalling met vier gynecologen om je bed om te kijken of het toch niet een spoedkeizersnede moest worden maar dat bleek gelukkig net niet nodig. Hij was 1415 gram en ademde geheel zelfstandig! Na acht weken intensieve zorg in het ziekenhuis mogen we het zelf overnemen van de verpleegkundigen. Inmiddels is hij 2530 gram en drinkt alle voeding zelf. Kortom een trotse moeder :) met wie het gelukkig ook eindelijk weer beter gaat.
     
  5. Shendari

    Shendari Fanatiek lid

    28 jul 2012
    1.628
    29
    48
    Wow heftig minime!
    Wat fijn dat jullie nu beiden weer thuis zijn!
    Geniet van elkaar :)
     
  6. Amertje

    Amertje Actief lid

    30 mrt 2015
    255
    0
    16
    Zwolle
    Pffff minime wat een vrhaal zeg! Was jij nou o diegen die vanaf week 20 ofzo al in zh moest blijven ivm verkortr bmmond enzo? Maar ggeliciteerd met julli zoon en wat fijn dat hij zon sterke kerel blijkt te zijn!
     

Deel Deze Pagina