Ik gebruik sowieso altijd een hele hooggedoseerde multi van Plantina en een Visolie Capsule 3-6-9. Verder heb ik nog een hele hoop aparte potjes staan en daar wissel ik altijd mee: Vit D, C, Selenium, Calc/Magn/Zink/, Chlorella, enz. Dus ik neem er meestal elke dag 3 zeg maar. Maar Calcium en Magnesium moet je juist altijd samen nemen, in combinatie met Zink heb ik gehoord. Juist omdat ze elkaars werking beïnvloeden, daarom hebben veel mensen een Magnesium en soms ook een Zink tekort, omdat ze veel zuivel eten/drinken en voor de verwerking van Calcium heb je weer magnesium en zink nodig... Maar misschien heb ik het verkeerd begrepen...
Multivit + omega 3 Kurkuma gebruik ik dagelijks bij het koken. Vooral bij het bereiden van vlees. Is ook gewoon bij de aziatische winkels te koop.
Sorry, ik was even afwezig. 😅 Dit zijn ze, alledrie dus via iHerb. In principe slik ik van elk 3x daags één capsule.
Ik slik niks. Het lukt me al niet eens om mijn kinderen regelmatig vitamine D te voeren, laat staan om zelf ook nog eens van alles te slikken. Daarom ben ik ook gestopt met de pil, haha.
Ik gebruikt alleen magnesium dagelijks omdat ik 4 a 5 keer per week sport. Soms vitamine d als ik een dagje nauwelijks buiten kom en soms extra ijzer als we een paar dagen vegetarisch gegeten hebben.
Multivitamine Fem Compleet waar ook foliumzuur in zit, 2 per dag Vitamine D 25 mcg, 1 á 2 per dag Teunisbloemolie 1300 mg, 2 per dag Allemaal van De Tuinen want daar heb ik gewerkt. Deze multivitamine vind ik fijn als aanvulling en extra fijn omdat ik dan foliumzuur binnen kan krijgen zonder dat m'n oud-collega's zien dat ik het slik Vitamine D heb ik ooit een tekort van gehad, wat heel naar was, dus slik ik altijd standaard vrij hoog (meestal 2000 I.E., soms 1000, want in de multi zit ook al een beetje D) Teunisbloemolie voor de hormoonbalans, had het idee dat ik er minder puistjes en andere huidproblemen van kreeg maar merk dat nu minder
Helaas bevatten hedendaagse groenten en fruit niet meer dezelfde hoeveelheden voedingsstoffen als vandaag de dag. Multivitamine is prima, want wat je lichaam niet nodig heeft, plas je weer uit (behalve de vetgedragen vitamine) (heel simpel gezegd). Ik gebruik supplementen van Life plus, anti-oxidanten en multivitaminen met pro/ prebiotica. Volledig biologisch, met alleen maar groente, fruit en kruiden (ook geschikt voor vegetariers en veganisten. In de meeste vitamine zitten ontzettend veel vulstoffen die slecht zijn voor je lichaam bv kruidvat etc.
Vitamine C en soms D. De rest haal ik wel uit mijn voeding, proberen 2x per week vis te eten en eten dagelijks verse groenten.
Ik slik helemaal niets, ben er van overtuigd dat als je zorgt dat je de juiste voeding nuttigt je ook geen extra supplementen hoeft te slikken.
Een vegetarische multivitamine (dus zonder dierlijke producten en afgestemd op vega dieet), magnesium, vitamine D en roosvicee Ferro Gaat prima zo, vooral de magnesium maakt enorm verschil! Daar blijken veel mensen dus een tekort aan te hebben.