Ja klopt! Mijn dochtertje Meggie is ook in Voorburg "gemaakt". Destijds nog onder de supervisie van Dr. Jansen maar die is inmiddels met pensioen. Ik ben in juli 2007 met de pil gestopt en onze wonderbaby is in november 2013 geboren. Ik ben heel erg tevreden over Voorburg. Er is er maar 1 die ik vreselijk vind daar en die heb ik in al die jaren pas twee keer gezien dus dat valt mee. Voor de klapdeuren aan de balie vind ik ze wel wat onpersoonlijk maar is maar net of je daar waarde aan hecht. Ik wens jullie heel veel succes. Hoe was de echo? Jammer dat het uitliep. Ik maak dat zelden of nooit mee. In het weekend misschien iets vaker i.v.m. lagere bezetting. Weet iig dat ze indien nodig ook voor jou zullen uitlopen. Laat dat een troost zijn.
Wat een goede uitslag Tesss, spannend hoor. Ik hoop dat ze goed doordelen. @mlady: hoe is de echo gegaan?
Help: ja hè? Echt heel blij mee. Bij ons IUI-traject (in het zkh hier in Ztm) deden ze alleen afspraken in het weekend als het écht nodig was. Dus bijv. als een IUI precies dan moest. Echo's alleen bij hoge uitzondering. Hoe is dat bij jou en alle anderen? Ook gewoon afspraken in het weekend als dat zo uitkomt? @Tesss: 6 van de 8 bevrucht, dat klinkt als een goeie score toch? Vind jij dat ook? Inderdaad nu wachten... Ga je morgen wat leuks doen? Afleiding!! Mijn echo ging beter dan ik had verwacht. Vorige week bij de controle-echo wilden ze me alvast waarschuwen door te zeggen als er maar iets van 6 tot 8 blaasjes zouden zitten. Maar nu zag ze er rechts al een stuk of 10! En het follikelrestant zat er nog wel, maar was nagenoeg weg. Dus geen probleem. Mijn linkereierstok zit altijd wat verder weg, ze heeft wel wat gedrukt op mijn buik maar zag vooral dat er geen cystes oid zaten, dus ik mocht starten met de medicatie. We zagen er daar een stuk of 5 maar het bleef wat ver weg op de echo en wat we zagen was goed genoeg, dus het exacte aantal ligt in elk geval boven de 15 ukkepukkies. De eerste prik zit erin: 112,5eh Gonal F. Vanavond de volgende erin. Heb een tas vol Gonal F, Orgalutran en Pregnyl meegekregen. Een open plastic tas waar we geen 10 cent voor hoefden te betalen haha , maar wat wel wat genant was bij ons thuis op de parkeerplaats. Hubbie liep er wat ongemakkelijk mee maar niemand gezien en dan nog, wie zal nou die medicatie herkennen Bij de prikles voor de Gonal F ging alles goed, ik kende de procedure van de Ovitrelle. Precies dezelfde spuit, precies dezelfde handeling, alleen je doet er vaker mee. En hij heeft een andere kleur dop (de Ovitrellespuit is mintgroenig). Er is een last van mijn schouders gevallen, ik voel me opgelucht. Ik ga dit kunnen!
Prachtig dat het zo mooi is geëindigd, toen! Wel ook een lang traject... Heb je in die periode ook een traject met IUI's bewandeld? En was het bij de 1e IVF destijds raak? Ik vind alle mensen tot nu toe enorm betrokken, geduldig en begripvol. Ze nemen zelfs aan de telefoon de tijd voor je! Voel me er enorm op mijn gemak. Je kunt het aan mijn hubbie altijd goed merken als hij gespannen is en nu vroeg dr. Vink (met wie we ook de intake hadden, eind november) zelfs aan hem hoe hij het tot nu toe ervoer. Ze doen echt meer dan alleen afspraken wegwerken, ze hebben aandacht voor de persoon. Top. Ik was gewoon zenuwachtig en zat de hele tijd op mijn klokje te kijken... We waren 2 seconden later al aan de beurt
@mlady: klinkt als een superfijn ziekenhuis. Totaal anders dan waar ik zit (ik heb dat gevoel dus absoluut niet en meer het gevoel dat we de zoveelste zijn die aankloppen). Wat spannend dat alles nu begonnen is. Ik heb hier ook een afspraak in het weekend gehad voor een echo. Tja als ik op dag 2 van de cyclus een echo moet dan moet dat en ik wist het gewoon dat dat in het weekend ging zijn haha. Was geen enkel probleem en maar een half uurtje uitloop.
@MLady: Welkom op dit topic! Spannend dat jullie beginnen met de IVF! Fijn dat je er zo positief in staat! Natuurlijk kun je het! @Tess: Ook jij welkom op dit topic! Spannende dagen voor jullie! Mooi aantal is bevrucht. Op naar maandag terugplaatsing! @Help: Denk je niet dat er uiteindelijk ook mensen uit zullen gaan omdat ze bijvoorbeeld zwanger zijn en naar een ander topic gaan? We moeten maar even kijken hoe het door groeit de komende dagen/weken. @Bientje: Hoe gaat het met het slijm? @Olli: Ben je blij met de uitkomsten van de fm? @Anneliesje: Vervelend dat jij je een nummer voelt in het ziekenhuis. Wij hebben voornamelijk afspraken doordeweeks, maar alleen als het niet anders kan ook in het weekend. Ze proberen er om heen te plannen.
Wie is wie: Annneliesje: 34 jr, IVF1, 2de kindje Appeltje85: 30 jr, ICSI 1, 1e kindje, zkh Düsseldorf Biientjeee: 24jr, IVF 1, 1e kindje, zkh VUMC Bloemetjes123: 27jr, icsi 1, 1e kindje Cindy: 27 jr, IVF 3, 1e kindje, zkh Elisabeth ziekenhuis in Tilburg Eva90: 25 jr, PGD+ICSI 1, 1e kindje, zkh MUMC in Maastricht & UMC Goldfishie: 33 jr, IVF1, 1e kindje Help85: 30 jr, ICSI 1, 1e kindje, zkh UMC Ike: 29 jr, ICSI 1, 1e kindje, zkh Elisabeth ziekenhuis in Tilburg Josykate: 28 jr, ICSI 1, 1e kindje, zkh Meander Medisch Centrum & UMC Mariah: 23jr, IVF1-cryo1, 1e kindje MLady: 36jr, IVF/ICSI 1, 1e kindje, zkh Voorburg (RdGG, Diaconessenhuis) Moess: 26 jr, IVF1, 1e kindje Ni1986: 29 jr, IVF 1, 1e kindje, zkh Sint Franciscus Gasthuis & Erasmus MC Olli: 35jr, ICSI 1, 1e kindje Tesssss: 36jr, IVF1, 2e kindje, zkh Voorburg (RdGG, Diaconessenhuis) vlindertje87: 28 jr, ICSI 2, 1e kindje, zkh Erasmus MC Rotterdam Wen1977: 38jr, ICSI 1, 1e kindje Pil Josykate: va 10-1 Ike: va 11-1 Help85: va 12-1 Wes: va 12-1 Eva: va 25-1 Annelies: va 1e dag menstruatie februari Wen1977: pil gaf bijwerkingen; zonder regulatie pil Eisprong remmen: Olli: va 29-12 (Decapeptyl) Cindy: va 31-12 (Decapeptyl) Biientjeee: va 1-1 (Decapeptyl) MLady: verm. va 27-1 (cd7) (Orgalutran) Moess: va 6-1 (Decapeptyl) Josykate: va 22-1 (Decapeptyl) Ike: va 9-2 (Decapeptyl) Bloemetjes123: va 10-2 (Decapeptyl) Wen1977: ongeveer 15-2 (Decapeptyl) Eva: va 17-2 (Decapeptyl) Wes: va 21-2 (Decapeptyl) Stimuleren: Cindy: va 7-1 gonal f 187,5 eh Biientjeee: 14-1 gonal f 125eh Olli: va 14-1 gonal f 150eh Moess: va 20-1 menopur 150eh Vlindertje87: va 20-1 menopur 150eh MLady: va 23-1 225eh Gonal F (2x daags 112,5eh) Josykate: va 5-2 Ike: va 14-2 gonal f Eva: va 29-2 Appeltje85: gonal f 150eh Afspraken: Ike: 1-2 prikinstructie Goldfishie: 4-2 intakegesprek Annnelies: 8-2 gesprek Help85: 11-2 startgesprek + prikinstructie Eva: 12-2 startgesprek IVF Eva: 23-2 startgesprek PGD Echo: Biientjeee: 24-1 Appeltje85: 25-1 Olli: 25-1 MLady: 27-1 Vlindertje87: 27-1 Moess: 27-1, 29-1 Wes: 2-2, 12-2 Josykate: 2-2 Eva: 29-2, 7-3, 9-3, 11-3 Punctie/terugplaatsing: Tesssss: 22-1 punctie (6 v/d 8 mooie eitjes bevrucht), 25-1 tp Wachtbankje: Mariah: Nod 27-1 Ni1986: Nod 31-1 (tp 15-1) Om je eigen info er in te zetten: - druk op quote onder het laatste bericht van het lijstje (anders valt de info van anderen er af). - haal de twee keer
Mag ik vragen naar welk ziekenhuis jullie gaan? Zag ik niet in het lijstje, dus misschien wil je het ook wel niet vertellen trouwens Thx Ik voel me heel dapper vandaag. Net alsof ik mijn blouse kan opentrekken (dat de knoopjes er vanaf vliegen) en dat er dan zo'n grote witte super(wo)man-S op mijn rode shirt staat Ik hoop dat we allemaal snel doorschuiven!!! Maar mocht dat niet zo snel gaan... (deze week bijv. allemaal spontaan ) tot het zover is ben ik zo vrij geweest om: - het lijstje ietsjepietsje in te korten (het lijstje met de ziekenhuizen opgenomen in het lijstje met onze namen/leeftijden, als een soort voorstelrondje). - Tesssss erin te zetten - Het lijstje 'decapeptyl' te veranderen in een lijstje met eisprongremmers, omdat ik orgalutran moet nemen straks en ik dat anders nergens kwijt kan Hoop dat jullie dit niet erg vinden? Anders zeggen hoor, dan herstel ik het weer. Maar hij was een beetje lang/onoverzichtelijk... Zijn er eigenlijk meer die orgalutran moeten nemen om eisprong te remmen? Of ben ik de enige?
Ik vind vooral het begin echt heel erg onoverzichtelijk.... Antwoord vanavond even uitgebreider, ben nog niet thuis
@tesss Mooi aantal bevrucht! Spannende dagen! Succes! @bientjeee succes morgen in het ZH! @eva90 ik ben zeker blij dat er follikels aan het groeien zijn. Misschien een klein beetje teleurgesteld na alle vele aantallen follikels ik hier voorbij heb horen komen, maar het is een goed begin. En 1 kan genoeg zijn Maandag hoor ik weer verder. Jij bijna beginnen met de pil, dat voelt toch een beetje als de eerste stap denk ik he. Succes!
@tess: wauw supergoed. Mooi aantal embryo's @mlady: misschien een rare vraag maar hoe kunnen er al zo veel follikels zitten zonder dat je gestimuleerd hebt? Spannend het spuiten! @help: ik vind het ook wel veel worden, ik kan alle verhalen niet meer bijhouden. Maar idd wat eva zegt: er zullen ook weer mensen weggaan misschien. Of we moeten iets in de titel erbij zetten... @bientjee: succes morgen!
Goeie morgen meiden. Net terug van t zk. Folikels waren tussen de 18 & de 15 mm moest bloed prikken, word vanmiddag gebeld over hoe nu verder. Had ook nog even gevraagd over dat slijm. Maar dat js normaal gelukkig.
Vraagje aan de dames die met gonal of menopur bezig zijn. Voelden jullie na 5 dagen spuiten ook al kramp in jullie buik. Ik heb er vannacht echt even van wakker gelegen. Nu weer nergens last van maar superonrustig geslapen. Bientje: ben benieuwd. Wat denk je? Nog een dag wachten?
@Tesss mooi aantal bevrucht! Snel bericht kreeg je daarover! Wij moesten vorige x 3 dagen wachten voordat telefoontje en dan zou meteen smiddags de terugplaatsing zijn (in ons geval ging dat niet door) Olli; ik snap je gevoel van het aantal.. ik had er de vorige x uiteindelijk 6 bij de punctie groot genoeg. En 5 'goede' waarvan later bleek 4 rijp.. bij ons in het ziekenhuis hebben ze liever 5 goede dan 15 onrijpe... maar mijn gevoel zegt ook; ik heb er liever meer voor meer kans... hopelijk doen ze allemaal mee bij jou! Bientje; spannend, waarop hebben ze bloed geprikt? Dat ken ik niet.. Moes; kramp herken ik niet.. ik voel deze x links me eierstok steeds... Behalve als ik lig en rustig aan doe. Even in de gaten houden en anders bellen...
Wie is wie: Annneliesje: 34 jr, IVF1, 2de kindje Appeltje85:30 jr, ICSI 1, 1e kindje, Düsseldorf Biientjeee: 24jr, IVF 1, 1e kindje, VUMC Bloemetjes123: 27jr, icsi 1, 1e kindje Cindy: 27 jr, IVF 3, 1e kindje, st. Elisabeth Tilburg Eva90: 25 jr, PGD+ICSI 1, 1e kindje, MUMC & UMC Goldfishie: 33 jr, IVF1, 1e kindje Help85: 30 jr, ICSI 1, 1e kindje, UMC Ike: 29 jr, ICSI 1, 1e kindje, st. Elisabeth Tilburg Josykate: 28 jr, ICSI 1, 1e kindje, Meander MC & UMC Mariah: 23jr, IVF1-cryo1, 1e kindje MLady: 36jr, IVF/ICSI 1, 1e kindje, Voorburg (RdGG, Diac.) Moess: 26 jr, IVF1, 1e kindje Ni1986: 29 jr, IVF 1, 1e kindje, St. Franciscus & Erasmus MC Olli: 35jr, ICSI 1, 1e kindje Tesssss: 36jr, IVF1, 2e kindje, Voorburg (RdGG, Diac.) vlindertje87: 28 jr, ICSI 2, 1e kindje, Erasmus MC R'dam Wen1977: 38jr, ICSI 1, 1e kindje Pil Josykate: va 10-1 Ike: va 11-1 Help85: va 12-1 Wes: va 12-1 Eva: va 25-1 Annelies: va 1e dag menstruatie februari Wen1977: pil gaf bijwerkingen; zonder regulatie pil Eisprong remmen: Olli: va 29-12 (Decapeptyl) Cindy: va 31-12 (Decapeptyl) Biientjeee: va 1-1 (Decapeptyl) Moess: va 6-1 (Decapeptyl) Josykate: va 22-1 (Decapeptyl) MLady: va 27-1 (Orgalutran) Ike: va 9-2 (Decapeptyl) Bloemetjes123: va 10-2 (Decapeptyl) Wen1977: ong. 15-2 (Decapeptyl) Eva: va 17-2 (Decapeptyl) Wes: va 21-2 (Decapeptyl) Stimuleren: Cindy: va 7-1 gonal f 187,5 eh Biientjeee: 14-1 gonal f 125eh Olli: va 14-1 gonal f 150eh Moess: va 20-1 menopur 150eh Vlindertje87: va 20-1 menopur 150eh MLady: va 23-1 225eh Gonal F Josykate: va 5-2 Ike: va 14-2 gonal f Eva: va 29-2 Appeltje85: gonal f 150eh Afspraken: Ike: 1-2 prikinstructie Goldfishie: 4-2 intakegesprek Annnelies: 8-2 gesprek Help85: 11-2 startgesprek + prikinstructie Eva: 12-2 startgesprek IVF Eva: 23-2 startgesprek PGD Echo: Biientjeee: 24-1 Appeltje85: 25-1 Olli: 25-1 MLady: 27-1 Vlindertje87: 27-1 Moess: 27-1, 29-1 Wes: 2-2, 12-2 Josykate: 2-2 Eva: 29-2, 7-3, 9-3, 11-3 Punctie/terugplaatsing: Tesssss: 22-1 punctie (6 v/d 8 mooie eitjes bevrucht), 25-1 tp Wachtbankje: Mariah: Nod 27-1 Ni1986: Nod 31-1 (tp 15-1) Om je eigen info er in te zetten: - druk op quote onder het laatste bericht van het lijstje (anders valt de info van anderen er af). - haal de twee keer
Ik denk dst ik dat ook meer bedoel. Dat ik het voel groeien.. bij mn eierstokken. Ben beniewd woensdag, kan echt niet wachten
Spannend Bientje!! Moess: ik spoot bij de iui ook met gonal (met 50, 62,5 en 75eh), maar nergens last van gehad.
Moess ik herken t wel af en toe ook buikpijn maar dat is normaal. Mits t niet te erg is natuurlijk. Vlindertje, om te kijken hoe bepaalde waardes zijn en ze konden dan zien of ze al rijp zijn. Geloof ik haha
Hey meiden, Hoe is het hier? Zijn weer aardig wat berichtjes bijgekomen zie ik! Sorry even niet zo actief geweest de laatste dagen i.v.m. een verlate overstimulatie @Biientjee ik zie dat je follikels goed aan het groeien zijn!