Onze peuter heeft halverwege december het rs virus opgelopen. Zijn dreumes zusje nam het over en was met kerst doodziek. Inmiddels zijn we anderhalve maand verder en beiden hebben nu voor de 3e keer alweer een of twee dagen hoge koorts, taai slijm wat ze amper opgehoest krijgen en benauwdheid en slecht slapen. M'n zoontje heeft ondertussen geen stem meer over. Het ging even beter vlak na oud en nieuw, maar het begint nu weer. Ik weet dat rs virus lang duurt voor t weg is, maar ik ben een beetje benieuwd naar ervaringen hier. Kwam het ook nog vaak terug en hoe kan ik het wat verrichtten voor ze, vooral de nacht? Ik wil ook eigenlijk niet om de 2 weken weer starten met xylozooi neusspray,maar de ha adviseert dit wel elke keer. Daarnaast gebruiken we Hoestdrank en een puffer. Iemand nog tips? Hoopvolle woorden dat ze zich echt beter voelen op een gegeven moment
Bah zo blijf je bezig he. Beterschap voor je kindjes. Hier een meisje die heel vaak verkouden en aan het hoesten is. Het is al meerdere keren gebeurd dat ze er niet af kwam zonder een antibiotica kuur. Ze heeft nu een flixotide puffer en als ze zulk taai slijk heeft waarvan ze niet kan slapen gebruik ik hoestdrank van Bisolvon of Vicks. Dat spul vanaf 2 jaar met brohmehexide ofzo iets. Ik schrijf het vast verkeerd maar als je het op de verpakking ziet herken je het wel. Dat werkt hier heel goed! Ik heb dit ook gebruikt toen ze een jaar was. Dat leek me een betere optie dan weer antibiotica en dat was de huisarts met me eens. Maar misschien gebruik je die al wel. Verder geen tips... Wel sterkte met het uitzitten van al dat ziek zijn. Zo frustrerend als ze er niet van af komen.
Kippenbouillon werkt ook een beetje slijmoplossend (genoeg tijm in doen), qua natuurlijke ondersteuning. b.v. Kippenbouillon van Jamie Oliver - recept - okoko recepten
Goeie tip voor onszelf😂 soep krijg ik er hier echt niet inormaal. @bailief bisolvon gebruiden we inderdaad. Niet bij de jongste. Daar hebben we een andere voor omdat ie inderdaad vanaf 2 jaar is.
Er heerst ook van alles momenteel. Zowel ik als dochter hadden het zowel in december als in januari weer te pakken. RS-virus is maar 1 van de vele type virussen, zou goed kunnen dat het weer een ander/volgend virus is. Je kunt weinig tegen virussen. Beterschap!
Was hier ook zo (Dl weigerde een tijdje alle eten), tot ze een keer keelpijn had. Toen hielp die bouillon goed en sindsdien eet ze alles waar het doorheen zit
Hier ook zoontje ene virus na de andere met droge hoest. Slijm hoest elke keer is die een weekje beter en dan weer iets anders neus dicht. Hij is 10 maanden bijna Me andere heeft met 7 weken rs virus gehad en in ziekenhuis gelegen en hij is echt tot zeker een jaar in de haverklap ziek geweest met slijm
Hier als baby helaas ra virus gehad en inmiddels 2 jr en echt we zijn om de haverklap in het ziekenhuis om te vernevelen. Hij blijft continue verkouden!