Meiden tussen 20-30 die bezig zijn met vruchtbaarheidsbehandelingen

Discussie in 'MMM clubs' gestart door pinkgirl91, 10 jan 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nozzo02

    nozzo02 Lid

    21 jan 2016
    80
    0
    6
    Sanne. Gefeliciteerd!! 4 eitjes? Van het juiste formaat? Spannend dan voor de eerste echo! Ik vind het fijn als je nog wilt mee blijven praten. Je hebt dezelfde ervaringen en dingen mee gemaakt. Je bent een voorbeeld dat we hoop moeten blijven houden. Na onze laatste teleurstelling had ik echt een paar dagen een ontzettende dip. Je stelt steeds bij.. Zo van nou de eerste iui dan lukt t wel met een beetje meer stimulatie. En dan mislukt t en denk ik bij de tweede: nu is alle spanning eraf en ik weet hoe alles werkt dan lukt t vast nu.. En bij de derde keer dacht ik: oké, drie keer is scheepsrecht.. Dan mislukt t en denk ik: waarom zou t nu wel gaan lukken. Maar dan wil ik toch positief blijven, lastig soms..

    Met prikken bedoel ik het injecteren van de hormonen, ik gebruik gonal f en pregnyl om de iui te stimuleren.
    Mijn vriend is ook meer gesloten en praat er weinig over met anderen, ik heb daar idd meer behoefte aan. Maar het is ook lastig, wij ondergaan veel met medicatie, echo's.. Voor hun heeft het iets minder impact. Niks lichamelijks, wel emotioneel natuurlijk.
     
  2. Bailley

    Bailley Nieuw lid

    28 jan 2016
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames,

    Ik ben 27 jaar en samen met mijn vriend al 2 jaar bezig

    Ik zit vandaag op dag 14 van mijn wacht week na mijn 2 iui. Ik voel me heel anders dan bij de eerste poging, heb nu last van harde en pijnlijke tepels me onder buik doet pijn bij niezen of hoesten en heb huilbuien, lijkt op een zwangerschap

    Maar vandaag bij het afvegen had ik heel licht rood bloed verlies. Dit had ik de vorige keer ook bij de iui op dag 14 en toen zette de ongesteldheid door. Ik hoop zo nu niet maar denk het wel.

    Is hier iemand bekend mee, kan je bloeding krijgen en toch zwanger zijn?

    Ik mag maandag pas testen maar ben bang dat het niet nodig is dat het doorzet de ongi 😔😔😔

    Succes allemaal
     
  3. Sanne198

    Sanne198 Fanatiek lid

    27 mei 2014
    1.244
    31
    48
    k ben toen op vrijdag geweest en er zaten er vier.. 2 waren 18 cm. en 2 waren er 16. dus die vrijdag hebben we zelf geklust en maandag de iui gehad.. het was er op of dr onder.. en dacht deze keer zal ik ze niet missen!

    mijn vriend was ook gesloten hoor.. en ik praten er met iedereen over.. ik dacht altijd dat ik de enige op de aardbol was.. maar toen ik de eerste keer in het zh kwam voelde ik me in een keer niet meer alleen.. sommige mensen zeiden ook dat je dat durft te vertellen.. het is niks om je voor je te schamen!.. en toen kwam de vrouw van mn broer om de hoek en die zei:..

    als god had gewillen dat jullie een baby zouden krijgen dan had hij jullie die al wel gegeven..

    en toen zei ik:

    als god had gewillen dat jij n knappe meid was geweest dan het tie je vast je niet zo een rot kop gegeven..

    ja mijn schoonzus en ik liggen elkaar niet.. en dat zal ook nooit zo worden.. haar reactie op het nieuws was dus ook.. ik kan niet blij zijn voor jullie want dadelijk gaat het mis.. ik had haar het liefst gewurgt maar heb het bij mijn reactie gelaten: wie kwam hier binnen met 4 weken en 3 dagen om te vertellen dat ze een tweede krijgen?. .jij toch?. wie waren er toen blij? wij allemaal toch.. kom over n week of 3 ook niet aanzetten dat je blij bent want ik wijs je gewoon het gat van de deur..

    al met al.. laat je eigen door niemand zijn/haar opmerkingen uit het veld slaan!! die mensen zijn het niet waard en gunnen een ander het geluk niet!

    die hormonen spuiten vond ik niet altijd even leuk.. ik hield er altijd blauwe plekken aan over en die pregnyl deed vaak ook pijn en werd een rode pijnlijke plek.

    @bailley,

    Sommige vrouwen worden de eerste drie maanden nog "ongesteld" tijdens een zwangerschap.. de eerste maand kan het komen omdat de baarmoeder nog niet volledig is afgesloten. tijdens de andere maanden kan het simpel weg een bloedvaatje zijn.. ze noemen het volgens mij ook geen ongesteldheid meer als je zwanger bent maar iets anders.. weet zo even niet wat..
    zit je 14 dagen na pregnyl? of 14 dagen na de iui?.. wij mochten 14 dagen na de iui testen..

    zo.. lang genoeg gepraat haha
     
  4. nozzo02

    nozzo02 Lid

    21 jan 2016
    80
    0
    6
    Jeetje Sanne, heftig verhaal. Wat kunnen mensen toch misplaatste antwoorden geven. Omdat jij en wij er harder voor moeten werken/vechten om ons doel te bereiken en gelukkig te worden verdienen wij het juist. Het is dan zo een bewuste keuze. (Ik word soms bozer van die mensen bij wie het een "oepsie" ik ben zwanger) Daar kan ik wel slecht tegen.. of als mensen zeggen: Je bent er te veel mee bezig. Je zal zien dat als je het loslaat en er niet mee bezig bent, dan komt het vanzelf. Op de een of andere manier raakt die opmerking me.

    En Bailley, het blijft afwachten denk ik.. het schijnt goed te kunnen dat je bloedingen niets te maken hebben met een ongesteldheid. Lastig om van je lichaam uit te kunnen gaan, ik heb wel geleerd dat m'n lichaam mij goed voor de gek kan houden met wat ik allemaal wel en niet denk te voelen.

    Laten we allemaal hopen op het beste!

    Fijne dag vandaag
     
  5. mariah21

    mariah21 Actief lid

    30 okt 2014
    308
    66
    28
    Vrouw
    mama
    zuid holland
    Heey meiden ik wil ook wel graag mee kletsen.
    Ik ben 23 en mijn vriend 22 en wij zijn nu 4 jaar bezig ongeveer.
    5 iui's gehad en een ivf behandeling waarvan 1 verse terugpl. En 1 cryo allemaal mislukt. Afgelopen woensdag ongesteld geworden.
    Nu moeten we wachten tot de eisprong dan krijg ik weer een cryo teruggeplaatst.
    Ze hebben trouwens bij ons geen oorzaak gevonden.
     
  6. DeniCeD

    DeniCeD Actief lid

    21 jan 2016
    230
    0
    16
    Boekhoudkundig Medewerker
    NULL
    Ohhjaaa die opmerkingen over god en er niet teveel mee bezig zijn.. Die schieten bij mij ook verkeerde keelgat in.
    hahaha herken me er echt in.
    ik moet zeggen dat ook ik er opener over word maar dan alleen bij een aantal mensen. Dat is niet omdat ik me schaam maar omdat het de rest niks aan gaat. Vind wel lastig om soms met mensen erover te praten omdat je dan de goed bedoelde het gaat wel lukken hoort! of de nou kijk bij yolanthe is het ook gelukt, lukt bij jou vast ook. Ze hebben geen idee waar ze over praten...
    Heb ook een aantal vriendinnen die zwanger worden alsof het niks is, ook een vriendin die al 2 keer een abortus had gepleegd. Ze benoemde het wel toen ik het haar vertelde... " moet vast heel moeilijk voor je zijn geweest "

    @ mariah21
    Hoi Mariah!

    welkom, ik ben er ook pas net bij dus gezellig dat je meekletst.
    Jeetje meis, 4 jaar al bezig en zonder oorzaak.
    Heftig hoor. wat een teleurstelling steeds he.
    Hoor het vaker dat er geen oorzaak word gevonden, het blijft toch vreemd he. hopen dat de eisprong snel komt en dan hopen op beter nieuws dit keer.

    xxxx
     
  7. pinkgirl91

    1 dec 2014
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haay allemaal!
    Sorry voor de late reactie!! 😯

    Wat fijn dat jullie allemaal mee willen kletsen!

    Over die opmerkingen... grrrr 😠 daar kan ik ook in mezelf heeel boos om worden!
    Maar ik zeg het dan ook hoor, wel lachend (van binnen kook ik)
    Tjaa, na 2,5 jaar en elke dag hormonen spuiten en om de dag voor echo's is het een béétje lastig he om er niet mee bezig te zijn 😉
    Maargoed, soms denk ik ook, je moet niet te hard zijn, zulke mensen weten niet waar ze het over hebben. En als ze zelf al kinderen hebben, zal het waarschijnlijk heel makkelijk zijn gegaan.

    Wat mijn vriend en ik ook vaak hebben gehad is de vraag wanneer de kleintjes komen? Of gohh ben je nog niet zwanger? Of tegen m'n vriend, nou moet je niet gaan opschieten?
    Eerst kon ik nog goed mijn gezicht in de plooi houden en het een soort van weglachen (terwijl je bij jezelf denkt, pff je moest is weten hoe graag we zouden willen 😢)
    Heb mijzelf ook voorgenomen, als er vanaf nú nog iemand zoiets zegt, steek ik ze even terug door te zeggen, tja, niet bij iedereen gaat dat makkelijk!

    Haha sorry, ik ben een heel lief meisje hoor! Maar op sommige momenten... 🙈

    Bij mij en mijn vriend zijn ook niet specefieke dingen gevonden waar het aan zou kunnen liggen..
    Ik had alleen een onregelmatige cyclus, dis eerst 6 mnden clomid geslikt, waardoor deze regelmatig werd. Met ovulatietesten konden we het op het goede moment doen. Helaas zonder resultaat..
    Wel mega bijwerkingen van de clomid!
    Hartkloppingen, opvliegers, werd soort van depri van..
    Dus na 6 mnden door naar iui en over op het spuiten van gonal f, 50ie.
    De 1e ronde zonder pregnyl gedaan en nu de 2e ronde met pregnyl.
    Behalve dat ik het prikken in het begin wel eng vond, heb ik verder niet echt bijwerkingen ervan. Alleen soms een blauw plekje en van de pregnyl wel een aantal dagen een beurse plek!

    Hoe is het verder met jullie??

    Xx
     
  8. Sanne198

    Sanne198 Fanatiek lid

    27 mei 2014
    1.244
    31
    48
    sommige mensen kun je het inderdaad niet kwalijk nemen dat ze vragen stellen.. daarom vin ik persoonlijk dat je altijd uit moet kijken met de vraag.. goh jullie nog geen kinderen.. dat kan een hele gemene vraag zijn ben ik achter gekomen.. beter kun je die vraag gewoon achterwege laten..

    mijn vriendinnen wisten allemaal waar we mee bezig waren en leefde heel erg mee.. was wel super fijn.. ik bleek ook niet de enige te zijn in de meiden groep.. mijn moeder en vader wisten het ook dan en schoonouders.. mn broertje en broer.. en zijn broertje en zusje.. kortom bijna iedereen wist t.. en dan krijg je het he als mensen om je heen zwanger worden..

    jaa we vinden het zo lullig om te vertellen..

    en ik was die zin zo beu dat ik de laatste keer dat iemand dat zei.. en toevallig was dat t broertje van mn vriend.. dat ik er uit flapte..

    weet je wat pas lullig is.. iedere keer de zin te moeten horen we vinden het lullig om te vertellen.. dat is pas lulliger.. en dat maakt deze hele situatie lulliger.. k dacht zo.. en daar doen jullie het maar mee.. e hebben daar na ook niks meer gezegd er over..

    toen wij er achter kwamen en het tegen hun gingen vertellen heb ik hun eigen woorden gebruikt.. ik vin het lullig om te vertellen maar sanne is niet de enigste sanne die zwanger is ( zo heet zij toevallig ook).. dus toen kreeg ik de vraag hoezo lullig.. tja jongens.. irritant is dat he als iemand dat zo zegt..

    en idd pinkgirl.. kan ook n lieve meid zijn maar op sommige momenten heb ik bepaalde personen in mn hoofd al 6 keer vermoord. hahaha
     
  9. pinkgirl91

    1 dec 2014
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pff, even een dipje..
    Eigenijk was aankomende dinsdag pas mn nod, dus heel onverwachts.. gisteren in de ochtend opeens super kramp in mijn buik.. en ja hoor, ongesteld 😢
    Dus deze cyclus was 29 dagen, heb ik nog nooit gehad in bijna 2,5 jaar tijd.
    Maarja, de moed weer bij elkaar rapen en de volgende ronde in!

    Fijne avond meiden! 😙
     
  10. nozzo02

    nozzo02 Lid

    21 jan 2016
    80
    0
    6
    Heee pinkgirl.. wat balen zeg! :( Mijn cyclus is ook korter door het gebruik van de pregnyl, omdat je toch je eisprong naar voren haalt, kan het ook zijn dat de menstruatie eerder doorzet.
    Ik heb morgen IUI 4... duimen jullie voor me mee :)

    @Mariah, waarom zijn jullie na 5 IUI's overgestapt op IVF? Bij mijn ziekenhuis hanteren ze eerst 6 IUI's als basis.
     
  11. Sanne198

    Sanne198 Fanatiek lid

    27 mei 2014
    1.244
    31
    48
    aah pinkgirl :( niet leuk!!! iui 3 gaat m worden meid want ik ga duimen voor je !!!

    nozzo succes met de iui morgen! spannend hoor.., ik ga voor jou ook duimen!
     
  12. pinkgirl91

    1 dec 2014
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nozzo ik ga duimen voor je !! Succes morgen! 😘

    Sanne, dank je wel!
    Hoe is het nu verder met jou? Kan je het al een beetje geloven?
     
  13. Sanne198

    Sanne198 Fanatiek lid

    27 mei 2014
    1.244
    31
    48
    Geloven doe ik het wel ja.. Voel me vooral s avonds t ergste beroerd.. Uren wakker liggen en als je dan slaap gaat de wakker.. Gelukkig smorgens niet veel last van maar ben blij als k weer gewoon in slaap kan vallen
     
  14. nozzo02

    nozzo02 Lid

    21 jan 2016
    80
    0
    6
    Thnx meiden! Alles is goed verlopen vanmorgen. En nu afwachten maar weer en duimen dat t deze keer raak is..
     
  15. Dege

    Dege Bekend lid

    3 jul 2014
    853
    1
    18
    Ik ben 24 jaar, 9 jaar samen met mijn man en sinds 2014 bezig voor ons eerste kindje. Eerst clomid en pregnyl, daarna IUI en in maart starten we met IVF. Spannend!
     
  16. nozzo02

    nozzo02 Lid

    21 jan 2016
    80
    0
    6
    Hoi Dege, spannende stap of niet? Ik probeer er voorlopig nog niet aan te denken IVF.. aangezien we indien nodig tot de 6e IUI poging gaan. Vanaf IUI ging je meteen over op IVF? Heb je tot maart dan evengoed IUI pogingen nog?
     
  17. Sanne198

    Sanne198 Fanatiek lid

    27 mei 2014
    1.244
    31
    48
    spannend nozzo!! k ga voor je duimen!

    dege, ook voor jou heel spannend allemaal!

    wat mij altijd geholpen heeft, is positief te blijven denken.. ook al lukt dat niet altijd.. voor iedereen is er een kleine mini-me (you).. weet niet of dat jullie allemaal al foliumzuur slikken.. ( ja bij mij hebben ze het er ook echt in gestampt tot ik laatst op mn donder kreeg van vl.. ).. ik heb de compleet mama plus. dat is voor en tijdens de zwangerschap, zit alles in voor jou, en zorgt er voor dat als je zwanger bent de ontwikkeling van je kleintje goed gaat.. ( er zijn zat vrouwen die het niet slikken hoor.. dus voel je niet gedwongen)..
    voor de rest, geef de hoop nooit op! en ze zeggen er niet mee bezig zijn nou dat is bullshit, want als je bezig bent met de behandelingen kun je dr moeilijk niet aan denken zal maar zeggen.. ik had wel dat als de iui geweest was ik er ander halve week niet aandacht, en dan 4 dagen voor nod in een keer weer wel en sloeg de spanning toe..

    ik ga voor jullie allemaal duimen, en iedere dag brand er hier thuis een kaarsje voor jullie allemaal ( en alle andere).. want ik gun het iedereen van harte om zichzelf ziek, zwak en misselijk te voelen hahaha.. en daarna lekker te kunnen genieten van het kleintje.. :)..

    kop op ladies!! you can do it!!!
     
  18. nozzo02

    nozzo02 Lid

    21 jan 2016
    80
    0
    6
    Sanne wat fijn die positiviteit onze kant op :). Ik heb een enorme dip vandaag, al heb ik geen directe aanleiding waarom precies vandaag.. Gewoon even een besef momentje van het gehele traject en alles wat er al bij komt kijken afgelopen jaren. Zit nou in de wachtweken dus dan val je helemaal in zo een gat waar je niks anders kan dan afwachten en proberen leuke dingen te doen en er niet teveel mee bezig zijn. Even lekker op de bank met een kop thee onder een kleedje tv kijken en in de chill modus
     
  19. Dege

    Dege Bekend lid

    3 jul 2014
    853
    1
    18
    Wij zijn afgelopen augustus begonnen met IUI. Hebben net onze 6e poging gehad. Bij onze 2e poging gingen alle alarmbellen af omdat IUI ons niet gaat brengen waar we willen (kleine kans dus op een zwangerschap) vanwege slecht zaad van manlief.
    Maar omdat we pas in maart mogen starten met IVF, hebben we er toen voor gekozen om toch de IUI af te gaan maken. Een halfjaar stil zitten kan ik ook niet.
    Denk dat we zelfs een 7e poging doen. Mij werd altijd verteld dat ik maar 6 pogingen vergoed zou krijgen, maar 2 weken geleden alles uitgezocht verzekeringstechnisch en alle behandelingen worden vergoed. Dus er zit geen maximum aan zoals bij IVF. Misschien een tip voor de dames hier?
    Het is super spannend, ik zie er tegenop maar kijk er ook naar uit. Het is allemaal heel dubbel!
     
  20. Sanne198

    Sanne198 Fanatiek lid

    27 mei 2014
    1.244
    31
    48
    het is ook niet niks om in zo een traject te zitten.. het vreet veel meer energie dan mensen denken...

    gewoon lekker rustig aan doen, filmpje kijken ofzo.. lekker in de chill modus ja!
     

Deel Deze Pagina