Beempie wat fijn dat je nog thuis bent! Laat je maar lekker verwennen en slaap zoveel als je nodig hent zolang het nog kan. Marianne beterschap meis, hoop dat je afgelopen nacht wat hebt kunnen uitrusten en dat je de buikgriep snel weer de kop in hebt kunnen drukken. Mom getsie toch een blaasontsteking. Gelukkig zijn ze er nu dan wel achter en kan er wat aan gedaan worden. Ik hoop dat de antibiotica al is aangeslagen en je je snel beter voelt. Je kan merken dat we in het 3e trimester zitten of er bijna in zitten. Iedereen heeft wat kwaaltjes en ongemakken of al serieuze bekkenklachten. Hier gaat het aardig goed. De badkamer had klaar kunnen wezen was het niet dat donderdag het riool totaal verstopt was en mijn man zich daar dus mee bezig moest houden. De toilet was onbruikbaar en helaas kwam hij er savonds achter dat het riool net buiten de gevel gebroken was op een lastige plek. Dus een kennis met een eigen klusbedrijf heeft gister het riool gemaakt maar uiteindelijk moest de gemeente toch nog komen om het riool door te spoelen want er zat een flinke verstopping vlak bij het hoofdriool. Maarja de wc kon niet gebruikt dus heb bij mn schoonouders geslapen met mn zoontje donderdag op vrijdag want ja zwanger en niet kunnen plassen is echt onmogelijk. Daar ben ik gister ook nog vrijwel de hele dag geweest totdat het gemaakt was en toen weer eindelijk naar huis. Dus dat was wel weer een flinke tegenslag. Ook heeft mn man storingsdienst deze week dus gisteravond toen hij verder aan de badkamer wilde is hij nog 2x opgeroepen dus kwam letterlijk geen stap verder. En nu is hij hardstikke moe natuurlijk dus die ligt nog te slapen. Ga hem straks 10uur ofzo wakker maken en dan zal hij snel verder gaan aan de badkamer. Dan ga ik zn opa bellen om te vragen of die kan helpen puin te ruimen op de babykamer (die nu dus als zaag/slijp/klus-kamer werd gebruikt) en dan mn moeder vragen of ze morgen of dinsdag wilt komen behangen 😊 en dan komt het langzaamaan allemaal vast goed! Ik heb een schommelstoel gekregen (van dezelfde kennis die hielp met het riool) dus die wil ik gaan schuren en een likje verf geven. En dan wil ik eigenlijk de commode en kast ook nog schuren en verfen en eigenlijk het ledikant dat we met de tijd gaan gebruiken ook nog. Maargoed we zullen zien hoever we daarmee komen Verder voel ik me super. Ik moet niet te lang op een plek blijven zitten of staan omdat ik dan wel iets mijn bekken voel maar zolang ik in beweging blijf en genoeg afwissel (stoel/bank/lopen) heb ik nergens last van. De baby is flink druk in mn buik en duwt soms zo erg maar voren dat het wel een beetje zeer doet. Maar dat hoort erbij 😃 Oeps sorry het is een beetje lang geworden.
Wat fijn dat je nog thuis bent beempie! Hopelijk blijft die kleine nog even lekker zitten😊 Beterschap Marianne en Mom! Mutsz, hopelijk zit het vanaf nu weer mee met de verbouwingen! Wel fijn als je aan het kamertje kan beginnen!
Beempie, wat fijn dat je thuis bent! Hopelijk kom je weer wat meer tot rust. Beterschap voor de zieken! Ik ben er denk ik achter wat het brandende gevoel in mijn lies veroorzaakt: harde buiken. Zodra ik een harde buik krijg, begint het brandende gevoel in mijn lies. Heeft iemand tips tegen harde buiken? Toch minder uur werken?
Zonnetje, toch meer rust nemen. Gynaecoloog gaf bij mij aan dat je lichaam protesteert dmv harde buiken als je teveel doet. Dus idd toch overwegen om minder te gaan werken als het zeer regelmatig terug komt. Af en toe is het niet zo erg....
Beterschap voor de zieke dames! Hopelijk knappen jullie snel op. Beempie wat fijn dat je weer thuis bent. Hopelijk blijft de kleine nog even lekker zitten. Mutsz wat vervelend zeg al die tegenslagen. Hopelijk vlot het allemaal nu wat beter. Hier kan ik wel merken dat ik in het 3e trimester zit. Slechter slapen, bekken klachten ( maar die had ik al) verder veel last van mijn onderste rechter rib. Onze uk is donderdag weer goed gekeurd door de verloskundige. Alleen ligt ze nog in stuit. Maar ze heeft nog genoeg tijd on te draaien dus ik maak me nog geen zorgen. Hoe gaat het met de andere dames?
Ik denk dat je het inderdaad wat rustiger aan moet doen zonnetje. Zeker als je ze zo veel hebt. Dat is niet fijn. Ik weet wel dat je in een nog verder stadium harde buiken/oefen weeen kan krijgen om de baby te laten zakken en ter voorbereiding op je bevalling. Maar dat zal nu nog niet het geval zijn.
Hey zonnetje, Ik zou inderdaad minder gaan werken. Je lijf geeft duidelijk aan dat je te druk bent... Rustig aan doen is het belangrijkste. Sterkte
Hai dames, Vervelend hoor al die kwaaltjes en klachten! Het laatste stukje, hopelijk kunnen jullie je rust pakken en is het nog even goed vol te houden! Beempie fijn dat je gewoon weer naar huis mocht! Hopelijk nu geen spannende dingen meer en blijft alles verder rustig! Mutsz wat vervelend die tegenslag, zit je nu niet zo op te wachten kan ik me voorstellen (is niet zwanger ook al vervelend!). Hopelijk gaat het vanaf nu weer voorspoedig! Wij hadden gisteren onze 3D echo. Onze kleine man is al een klein boefje die heel beweeglijk was en niet zoveel zin had in beeld te komen (voeten, handen , navelstreng.. er zat steeds wel iets in de weg...) gelukkig toch wel wat duidelijke plaatjes gezien! We mochten eventueel terug komen of korting. Uiteindelijk de korting gedaan. We hadden toch best wat kunnen zien en je hebt toch geen garantie met een terugkomafspraak. Maar dat belooft wel wat haha 😉 Zag ook duidelijk een vergelijkbaar neusje met die van mn zoontje 😊 zo cute! (Alleen niet zo duidelijk op de foto maar hier lacht ie zo lief 😊 ) vind het echt iets bijzonders en maakt het steeds echter 😊 Daarna nog even lekker geshopt en nu morgen alweer de groeiecho 😊 Het gaat zo snel! Maar mag niet klagen, het gaat voorlopig heel voorspoedig en als klap op de vuurpijl te horen gekregen dat ik een vast contract krijg! Woohoo! Superfijn! Gisteren nog met korting gordijnen besteld en ga bij de prenatal een nieuwe kolf bestellen (hele gunstige actie 20% korting). Kan steeds meer van het lijstje wegstrepen 😄
Littlemissme, goeie tip! Ik ga ook een kolf bestellen bij de prenatal. Bij mijn verzekering krijg ik ook nog 75 euro vergoed voor een elektrische kolf dus icm met die 20% is het helemaal een koopje!😁 Super leuk een 3d echo! Wij hebben het ook geprobeerd maar bij ons was echt niks te zien helaas.
Littlemissme wat een pachtige foto! Wij mogen as woesdag avond weer voor een groeiecho (30wkn) ben heel benieuwd naar wat we te zien zullen krijgen. We nemen ons zoontje mee, die is best bezig met de baby als in speeltje uitgezocht voor haar en zeggen dat hij zn kleine zusje alles voor gaat doen etc. Heel lief
@ Littlemissme, wat een prachtige 3d foto!! Blijft bijzonder om te zien zoiets. @ Mutsz, spannend weer een echo. Ik krijg (helaas) geen groeiecho meer. Dit doen ze bij ons tegenwoorden alleen als de denken dat de baby niet goed genoeg groeit. Bij mijn vorige zwangerschappen heb ik het wel gewoon gehad. @ borstvoeding, ik ga het toch proberen. Als het niet lukt of ik vind het niks, dan ga ik gewoon over op flesvoeding. Zijn er dingen die ik op voorhand moet aanschaffen (qua borstvoeding)? Is een kolf noodzakelijk? Moet mezelf er nog in verdiepen.. @ blaasontsteking, afgelopen weekend goed beroerd geweest. Antibiotica helpt gelukkig, want ik ben nu 2 dagen buikpijn vrij. Wel fijn. Nu nog erg benieuwd wat er uit de kweek komt (welke bacterie het veroorzaakt heeft). Vrijdag krijg ik hiervan de uitslag. @ Controle, komende donderdag om 14:00 uur weer controle. @ werk, sinds dit weekend twijfel ik ineens heel erg of ik het wel moet volhouden tot 4 weken aan de uitgerekende datum... Zeker omdat het slapen wat minder gaat en ik gewoon druk ben met al twee rennende kids thuis. Enige nadeel is dat ik na mn verlof 2 a 3 weken moet werken nog voordat ik vakantie heb (als ik met 6 weken voor de uitgerekende datum stop). Stel ik het uit tot aan 4 weken voor de uitgerekende datum dan zit mn vakantie eraan vast. Wat zouden jullie doen?
Hey mom, ik denk dat ik zou proberen vol te houden tot 4 weken van te voren. Maar als het niet gaat, dan gaat het niet he! Voor de borstvoeding zelf heb ik bij mijn zoontje weinig aangeschaft. Een borstkolf wil ik niet gebruikwn dus die haal ik ook niet in huis. Wat je wel aal moet schaffem tegen een week of 37 is een voedingsbh en ze zeggen net na de bevalling nog 1. Maar zelf vind ik het fijn er meerdere te hebben zodat je ze kan wassen. Ook borstcompressen zijn wel handig, die gebruik ik nu al omdat me borsten al druppelen en bh anders zuur gaat ruiken. Verder vond ik het fijn om wat loszittende shirts te hebben die je makkelijk omhoog kan doen om te voeden. En spuigdoekjes om aan mn bh te hangen zodat als de baby melk lekt mijn bh niet meteen nat is Hier ben ik net gebeld door de kraamzorg. Ze willen eind februari (29ste) komen voor de intake. Spannend hoor! Dan ben ik 33 weken. Maar het klinkt zo dichtbij! Hoop dat de babykamer etc dan wel op orde zijn!
Mom. Hier precies hetzelfde met de vakantie.3 weken na mijn verlof werken en dan weer vrij. Bij ons kwam het qua planning niet goed met mijn andere collega's. Dus leg ik me er maar bij neer. Vraagje voor de dames met bekkeninstabiliteit. Kan het ook zijn dat je maar last heb van 1 zijde? ? Ik heb r geen ervaring mee maar ga steeds meer last krijgen
@Annemie, Ik heb wel van beide kanten last, maar wel meer last van de rechterkant dan van de linkerkant. Dat komt volgens de fysio doordat je die ene kant dan meer belast, door bijvoorbeeld op 1 been te leunen. Wat helpt is je bewust zijn van je bewegingen en dus zorgen dat je stevig op beide benen staat en niet op een been gaat "hangen". Je kan ook altijd even de bekkenfysio om advies vragen.
Ik zou ook proberen tot 4 weken van te voren maar idd wat niet gaat dat gaat niet. Ik ga het dit keer wel proberen vorige x met 34 gestopt toen werkte ik ook wat minder dus moest wel. Ik ga ook bv proberen vorige x niet gelukt maar idd lukt het heel fijn zo niet of vind ik het ook niks stop ik er ook mee. Ik schaf er nog niks voor aan. Kolf kan ik in het begin evt huren en als het lukt kan ik die altijd nog kopen heb al wel 2 voedings bh's van toen ik bij Kiki kolfde. Toen ben ik van een b cup naar een e gegaan haha. We zullen het zien. Wel schijnt purelan fijn te zijn om in huis te hebben. Hier heeft de kraamhulp ook gebeld ze komen 8 maart das 6 weken van te voren korter mocht ook niet zei ze ben benieuwd. Ook geen ervaring met bekkeninstabiliteit dus heb geen tips sorry
Wat een kwaaltjes opeens weer zeg. Ook hier steeds meer nieuwe dingen. Moeilijk kunnen slapen. Midden in de nacht een paar keer wakker worden van een harde buik. Na een toiletbezoek neemt dit weer af. Zeurend gevoel bij schaambot/bekken na veel beweging (alsof je forse blauwe plek hebt). Gisteren naar vk geweest. Suikertest en ijzertest waren terug. Beide perfect! Lang leve roosvicee ferro! Alleen mijn baarmoeder is een paar x groter gemeten dan het gemiddeld moet zijn voor mijn zs duur. Dus moet over twee weken extra echo. Iemand ervaring mee wat dit precies inhoud? Ik wil ook bv proberen. Deze week naar voorlichting hierover. Ben benieuwd. Wil idd ook niet direct een kolf aanschaffen etc. Mijn nicht is deze week bevallen van een dochtertje. Jullie raden t al.. Dezelfde naam als mijn partner en ik hadden bedacht voor onze baby (mocht t een meisje worden). Naar een andere naam gekeken maar erg moeilijk zeg. Hadden deze naam al sinds oktober. Jammer als je net tussen zwangerschapsverlof en vakantie moet werken. Maar wordt je kindje (medisch) gehaald? Anders kan t ook nog na de uitgerekende datum komen natuurlijk. Hier geen last van zulke dingen. Mijn contract loopt helaas net voor mijn verlof af.. pff. Lijkt me moeilijk... Een nieuwe baan zoeken als je net een kleintje hebt.
Bekkenpijn aan 1 kant wel ervaring mee, maar dat werd snel aan beide kanten. Dus niet echt tips. Ja op tijd op rem en naar de fysio voor advies. Wat betreft bekkenpijn mag ik nog niet echt klagen dit keer. Wel last als ik op bed lig... dus echt normaal slapen zit er niet meer in helaas. Groei baarmoeder, geen ervaring mee. Ik denk dat als ze zien dat het kindje groter lijkt te zijn als voor de duur van de zwangerschap dat ze je misschien tijdig gaan inleiden... denk ik. Ik heb komende donderdag weer controle. Ben benieuwd wat ze bij mij gaan zeggen over de groei van de baarmoeder. Daarnaast krijg ik vrijdag de uitslag van de kweek (urine). Vraag me af of ze na de antibiotica nog een keer mn urine willen testen. Iemand ervaring hiermee? @ Martim, balen zeg! Lijkt me moeilijk om een andere naam te bedenken als je er al 1 had. Toch behoorlijk knap dat ze uitgerekend jullie naam uit zoveel duizenden namen heeft genomen... maarja de kans bestaat natuurlijk altijd. Hopelijk vind je snel een naam waar je nog blijer van wordt! Verlof, ik twijfel nog steeds.... heeel irritant dat getwijfel van mezelf!! Of ik stop 6 weken van te voren, na verlof 2 a 3 weken werken en dan 3 weken vakantie. Wel zit hier ook een nadeeltje aan. In die 2 weken na mn verlof zijn mijn ouders op vakantie, waardoor manlief dagen moet inleveren om thuis te zijn bij de kids op de ochtenden dat ik werk. Of ik stop 4 weken van te voren, na verlof 3 a 4 weken (afhankelijk van geboortedatum) vakantie. Dit kost me dan ook weer een week extra aan vakantiedagen. Daarnaast blijft de vraag of ik het vol ga houden tot aan 17 maart.. maargoed dat is iets wat ik per week kan bekijken (alhoewel ik graag naar een datum toeleef zeg maar). Aftellen; het aftellen begint toch wel stiekem al een beetje... Dit weekend gaan de laatste officiƫle 10 weken in. De vorige keer mocht ik tot 41 weken genieten van het kleintje in mn buik. Erg benieuwd welke datum onze meid gaat kiezen.
Vanmorgen weer urine ingeleverd voor controle van de blaasontsteking. Straks na half 2 bellen. Ook heb ik de vk gebeld want ik loop hele dagen met harde buiken rond. Het huishouden doen is bijna niet mogelijk. De buik wordt dan zo hard dat het gewoon pijn doet. De harde buiken zouden nog met de blaasontsteking te maken kunnen hebben. Vanmiddag even de uitslag afwachten en na half 2 wordt ik gebeld door de vk voor overleg. Zolang ik maar op de bank blijf zitten is er niks aan de hand maar zodra ik opsta om wat te doen wordt die buik keihard. Een heel naar gevoel. Baal er enorm van. Ben erg benieuwd naar de uitslag en wat de vk me gaat vertellen.