Neem iets mee van een leuke sleutelhanger, of een klein speelgoedje. Je hoeft er natuurlijk niks uit te halen en opnieuw in te stoppen, dus je zou ook eerst een cache kunnen doen en dan eens kijken wat je allemaal tegenkomt in zo'n cache aan 'ruilartikelen'
Je hebt 1 nadeel het is super verslavend zeker als een familielid dit ook doet. Er zijn verschillende moelujkheudsgraden dus hou je van boom klimmen kun je zelfs meedoen. De taditionals ga je naar een punt toe en zoek je de cache. De langere routes zijn leuk maar met warm weer altijd extra drinken meenemen. Wij zijn op 1 van de routes al een hert tegen gekomen en dat maakt het extra mooi. Uk is nog jong om het tw begrijpen maar gaat graag mee. In duitsland heb je zels multis die je met de auto doet en heb je tijdens de route 20/30 achter elkaar. Het leuke is dat je zelf bepaald hoe lang je er mee bezig bent van 5 min tot een aantal uur en je komt op plekken waar je anders niet snel komt.
Ik had er nog nooit van gehoord maar.na het lezen van deze topic ben ik helemaal enthousiast!! Ga de app downloaden en vanmiddag lekker op pad! Wandelen zonder doel vind ik zo super saai dus hoop dat dit een manier is om mezelf in beweging te houden.
Wij hebben de app van geocaching op de telefoon staan. Zoals je hem dan op je laptop of computer op de site ziet zie je alles ook in de app. Het enige verschil is dan dat je deze app gelijk als gps apparaat kan gebruiken.
Dank je wel voor al jullie positieve reacties! Ik ga de app installeren! En aan de slag Fijn weekend allemaal!
Je komt als 'ruilmiddel' ook best vaak mc donalds spul tegen... Of een simpel armbandje (die je kindje 10 heeft - als je meiden hebt ) of iets wat je krijgt bij de supermarkt van poppetjes ofzo.
Dit lijkt me ook leuk om te gaan proberen weet iemand welke app in de Apple store de goede is. Zijn met name betaal apps en wil uiteraard niet 10,- uitgeven aan een app die niet fijn is. Die met prinsessen en cars lijken me ook leuk voor mijn dochter is dat een speciale app?
Is dat de app die vanuit de website linkt gegeven werd een pagina eerder? Deze heb ik namelijk nu gedownload en we gaan hem vanmiddag uitproberen.
Wij hebben er net nog eentje gedaan. Idd superverslavend want bij ons staat de teller op meer dan 2500. Wij zeggen altijd als je niet weet dat het er is valt het je niet op. En weet je dat het er is dan is het overal.
Wij doen het ook regelmatig, met de geocaching app van geocaching.com. Erg leuk! Ook met kinderen van vrienden en familie, die zijn tussen de 2 en 15 jaar oud, maar schat zoeken vinden ze allemaal leuk!! Gaan dus ook regelmatig met een paar kids op pad!
1 di g snap ik alleen niet helemaal aan de geocaching app...ik zie de kaart en er staan allemaal verschilldende bolletjes op...bijna voor alle bolletjes waar ik op klik moet ik een premium account nemen..... anders kan ik de route niet starten...
Als je premium member bent betaal je jaarlijks 30 euro contributie zeg maar. Als het goed is kan je bij het zoeken de premium caches uitzetten zodat je alleen de openbare caches ziet waarvoor je geen contributie hoeft te betalen. Zo hebben wij het ook de eerste paar jaar gedaan. Toen zijn we ook lid geworden zeg maar voor die 30 euro per jaar en dan zie je alle caches zodat je ze allemaal kan doen.
Wij doen het regelmatig, de kinderen nu 5 en 3 jaar vinden het ook helemaal geweldig om een 'schat' te zoeken. Normaal wandelen vinden ze nu helaas saai, dus zodra wij een wandeling willen maken gaat het gps apparaat mee. Toen mn man en ik laatst samen een weekendje in Engeland waren, waren we het gps apparaat vergeten en heb ik de app op mijn telefoon gezet, sorry maar onze garmin (gps apparaat) vind ik toch echt een stuk makkelijker. Het leuke van geocaching is dat je op plekken komt waar je anders nooit zou komen. Vooral in het buitenland zou ik niet zomaar een weggetje in het bos induiken dat zo smal is dat je er amper alleen kunt lopen, laat staan met 2 man naast elkaar. Maar als je dan 10 minuten later aan het mooiste meertje in het bos staat wat je ooit hebt gezien, dan ben je blij dat je het gedaan hebt! Dat is het leuke, een hoop caches liggen ook op erg mooie of bijzondere plekken, vooral in het buitenland. Wat betreft die kinder kadootjes, dat zijn inderdaad vaak verzamelpoppetjes uit de supermarkt of van die uitdeel dingen van de action oid. Niet bijzonder maar kinderen vind het geweldig om wat uit te kiezen en er wat terug in te doen. Wel is het handig om via www.geocaching.com een account aan te maken, hier kan je caches downloaden en ook afstrepen welke je gehad hebt. Als je op pad gaat, vergeet dan ook niet een pen mee te nemen om je naam in het logboekje te schrijven. Veel plezier alvast!
Wat is er gemakkelijker aan? Ik kan me er niet zo veel bij voorstellen. Want dan mis je toch de plaatjes en de foto's die je op de app wel hebt? Of is hij beter voor de codes? Wij doen weinig multi's overigens, omdat ik dat nogal een gedoe vind met invoeren, maar misschien is dat dus makkelijker met een GPS apparaat?
Wij geocachen ook al een aantal jaren met de kids. Aanvankelijk vooral traditionals en makkelijke multi's maar inmiddels van alles en nog wat. Onze kids zijn inmiddels op een leeftijd dat ook de eenvoudige hoogtecaches ( boompje klimmen) erg leuk gevonden worden! Komende zo er gaan we naar oostenrijk en ik hen al gezien dat er in de buurt vd camping caches liggen bv onder een waterval en op t topje van een berg. Dat wordt dus nat worden en klimmen met de kids deze zomer. Ik vind t een leuke manier van ontspannen met de kinderen , maar wij gaan ook soms een weekend samen op pad met de fiets of auto. Al met al hebben we er denk ik wel zon 1500 gevonden in 2-3 jaar tijd. Reden waarom meerdere caches alleen premium zijn is vooral dat ze ook alle vrijwillig neergelegd worden en premium members toch vaak wat voorzichtiger omgaan met caches en het dan voor de leggers ook prettig is dat ze heel blijven!
Vanmiddag de eerste zoektocht gedaan met een een vriendin en mijn driejarige dochter. Wat leuk om te doen zeg. En trots sat ze was toen we de "schat" gevonden hadden