Ik zou het wel doen. Ik zou hem wel zelf erheen brengen en naar bed brengen en dan als hij slaapt er weer vandoor gaan. Wat is het alternatief? Voor het eten naar huis?
Bedankt voor de reacties. Waarschijnlijk gaan we samen en ga ik op het einde van de middag naar huis. Helaas maak ik het diner niet mee, maar zoonlief op bed leggen rond zeven/half acht en bij een vreemde achterlaten zorgt er niet voor dat ik zelf op mijn gemak zit. Bovendien zal ik dan halverwege het diner binnenvallen. Natuurlijk valt hier een mouw aan te passen, maar kies toch voor mijn zoon
Je moet jezelf er goed bij voelen. Dat is het belangrijkste. Ik denk dat ik het wel zou doen. Als het gewoon bij familie thuis is zou ik het zeker proberen. Je kunt toch met de oppas afspreken dat als het niet gaat zij jou belt. Dan kun je altijd nog naar huis gaan. Aan een kind van 2,5 jaar kun je best veel uitleggen. Ik weet niet hoe makkelijk jouw zoontje op een voor hem onbekende plek gaat slapen?
Ik zou het niet doen. Vorig jaar bruiloft van zwager gehad. Ik ben voor het diner naar huis gegaan met DL. Ze was toen wel wat jonger. Jammer dan van het diner en feest. Nou heeft DL nog nooit ergens anders geslapen of een "vreemde" op laten passen.
Diner is in een restaurant. Heb nog geen idee hoever dat vandaan is van waar schoonzus woont. Zoon de hele dag thuis laten is geen optie. Heb slecht contact met ouders en schoonouders zijn die dag ook de hele dag erbij.
nee ik zou het niet doen. ik ben op zich wel makkelijk in wie ik op laat passen maar iemand die ik persoonlijk niet ken vertrouw ik niet met mijn kinderen.
Ik zou het ook niet doen. Voor die mensen is het leuk als je bij het diner bent maar ik denk niet dat je zelf erg veel trek hebt in eten als je kindje bij een onbekende in huis ligt.
Als je er geen goed gevoel bij hebt zou ik het ook niet doen. Als je het wel wil doen al even contact opnemen met deze persoon. Nu al even bellen, vragen wat voor ervaring ze heeft met oppassen enz. Misschien kun je zelfs eerlijk aangeven dat je je onzeker voelt omdat je haar niet kent. Ook even uitzoeken hoe groot de afstand is, hoelang het duurt voor je bij je kindje kan zijn. Ik vind het wel iets anders als je binnen 5 minuten bij je kindje kan zijn, of dat je eerst nog een half uur met de auto moet.
Gaan jullie ook bij schoonzus logeren (gezien het 2 uur rijden) dan zou ik ze zelf op bed leggen en daarna gaan eten. Maar persoonlijk zouden die van ons in de buggy slapen of zou er 1 van ons mee eten gaan en de andere bij schoonzus thuis blijven.
Voor dat dilemma ook gestaan; wij proberen al eeuwen een etentje let de familie te plannen 165 km hier vandaan. Logeren bij schoonouders kan niet dus dat was jammer. Ik heb dat wel overwogen maar dan de kinderen er van tevoren eerst kennis mee laten maken. Een nieuwe oppas die voor het eerst oppast is ook wennen. Nu past de ex van mijn zus op waar de meiden dol op zijn en die ze nog regelmatig zien.