32 weken zwanger en slapeloosheid

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Denise147, 5 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Denise147

    Denise147 Nieuw lid

    4 mei 2014
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben nu bijna 32 weken zwanger en sinds een week kan ik gewoon niet slapen!! Het begon met een griep maar nu kan ik gewoon niet meer slapen. Ben zo moe!! Ik slaap denk ik max 2 uurtjes per nacht. Vorige zwangerschap had ik hier geen last van. Het is zo deprimerend want ben overdag niks waard.
    Heb al rondje gelopen voor slapen, warme melk, thee maar het gaat niet. Vandaag bij huisarts geweest. Vond me paniekerig dus ozaxepam gekregen maar dat durf ik niet te nemen. Bovendien zijn het 3 tabletjes dus daar ga ik de 40 weken ook niet mee redden.
    Iemand tips, ervaring? Begin er een beetje aan onderdoor te gaan. Heb een zoon van 17 maanden voor wie ik niks waard ben en ik begin uitgeput aan een baby straks.
     
  2. Daria1988

    Daria1988 Actief lid

    9 jul 2015
    130
    15
    18
    NULL
    NULL
    Vervelend, zeker als je al een kleintje hebt! Ik had hier van 31 tot 35 weken last van. Sliep hooguit drie uur per nacht, met veel onderbrekingen en klaar wakker liggen tot sowieso 3 uur/half 4. Alles geprobeerd (warme melk, bad, wel sporten/niet sporten, later naar bed etc) maar niks hielp.

    Bij 34 weken bleek dat ik bloedarmoede heb en sinds ik ijzerpillen en magnesium slik ben ik wel wat beter gaan slapen (val om 2 uur in slaap en wordt alleen rond 5 uur een keer echt wakker). Maar of het aar aan gelegen heeft weet ik natuurlijk niet zeker.. hoop dat jij ook vanzelf weer wat beter gaat slapen!
     

Deel Deze Pagina