Wij willen aankomende zomer naar een park aan de kust. Kust vanwege het strand en de zee en in een park omdat we dan bij slecht weer toch lekker kunnen zwemmen, en er speeltuinen etc zijn en we met de jongste toch nog graag in een bungalow zitten. Twee jaar geleden zijn we in de Koog op Texel geweest op kustpark Texel van Roompot. Groot succes vooral vanwege Koos Konijn Nou schijnt die ook op Callasande in Callantsoog te zijn (heb ik een mailtje over gestuurd) en omdat die net een paar 100 euries goedkoper is is dat ook een goede optie. Wie heeft ervaring met deze parken en welke zou je kiezen en waarom?
Kwa locatie zou ik kiezen voor Texel. De vibe van zo'n eiland daar kan de noordhollandse kust niet tegenop.
Ik zou absoluut gaan voor Callantsoog. Prachtig dorp, mooi strand, gezelligheid en mogelijkheid om naar bijv Alkmaar te gaan als het een dag slecht weer is. Op Texel voel ik me teveel opgesloten.
Wij zijn fan van Texel . Vorig jaar weer geweest terwijl mijn man ziek was, voelde wel een beetje spannend op een eiland maar als het nodig is ben je ook zo weer aan het vasteland. Het voelt altijd goed daar (al voelde mijn man zich dus helaas niet goed )
Toch weer geboekt op Texel! Toch een beter gevoel bij. @snoopy het schijnt dat in geval van nood je vanaf een waddeneiland sneller in het ziekenhuis bent dan vanuit bijv centrum Leeuwarden. Maar inderdaad vanaf Texel ben je zo weer terug, boten varen elk half uur.
moeilijke keuze al 2 jaar texel gedaan en vorig jaar Callantsoog...idd texel echt vakantiegevoel door de boot maar bij slecht weer kan je weinig kanten op. Al gaan we natuurlijk uit va Mooiweer he. Vorig jaar camping roots in Callantsoog heerlijk vakantiedorp! ook vakantiesfeer dus succes met je keuze