Wachten op uitslag NIPT

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by Dora83, Feb 9, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dora83

    Dora83 Lid

    Aug 24, 2015
    10
    1
    0
    NULL
    NULL
    Hoi allemaal,
    Na een lange weg van miskramen (3) en een buitenbaarmoederlijke zwangerschap waarbij een baarmoederafwijking is ontdekt ben ik wonder boven wonder toch weer zwanger geraakt!
    Met 12 weken hebben we de combinatietest laten doen.. De nekplooi was goed (1,3 mm), leeftijd ook (32) maar mijn bloedwaarden niet.. Ik kwam uit op een verhoogd risico voor trisomie 21 van 1 : 105!
    Meteen de dag daarna heb ik bloed laten afnemen voor de NIPT test! Na 4 dagen belde het ziekenhuis (radboud umc) op dat het bloed niet goed genoeg was om te testen.. Meteen terug naar het ziekenhuis, nieuwe test laten doen.. En nu weer 2 weken verder! Vanochtend belde mijn zkh weer op om te zeggen dat er oponthoud was geweest en dat de testen waarschijnlijk pas vrijdag klaar zijn..
    Ondertussen ga ik kapot van de spanning en ben ik al een paar kilo afgevallen van de spanning! Wie ook ervaringen met een lange wachttijd??
     
  2. Dora83

    Dora83 Lid

    Aug 24, 2015
    10
    1
    0
    NULL
    NULL
    Niemand😬?
     
  3. finallyzwanger

    finallyzwanger Actief lid

    Jan 4, 2016
    103
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoi, nee maar ik kan me je spanning heel goed voorstellen!
    Zelf wil ik die test ook gaan doen. Dus kan me de spanning zo goed voorstellen. Hoop dat het snel vrijdag is voor je en dat je uitslag goed zal zijn!
    Ik duim voor je.
     
  4. Leelaatje

    Leelaatje Actief lid

    Jan 22, 2015
    370
    1
    16
    Grafisch Ontwerper en Yoga Docent
    NULL
    Geen ervaring mee, maar ik kan me goed voorstellen dat je gespannen bent zeg! Ik zal ook voor je duimen. Hopelijk heb je vrijdag een goede uitslag!
     
  5. Trapizia

    Trapizia Lid

    Jan 17, 2016
    68
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ook geen ervaring. Had uitslag bij Gendia (waar we nipt op eigen initiatief gedaan hebben) binnen 7 dagen dus kan mij voorstellen dat je op ben van de zenuwen! Kunnen ze er geen spoed achter zetten, zeker nu je al twee keer extra moest wachten? Nogmaals bellen en je bezorgdheid en stress laten merken?
     
  6. Dora83

    Dora83 Lid

    Aug 24, 2015
    10
    1
    0
    NULL
    NULL
    Mijn vriend heeft zowel met Tilburg als Nijmegen aan de telefoon gehangen maar het wordt vooral als een beetje vervelend ervaren.. We lopen een beetje tegen een muur op! Denk dat we niks anders kunnen doen dan afwachten.. Bedankt voor jullie lieve reacties dames!
     
    Fruitje likes this.
  7. Vakantieganger

    Vakantieganger Fanatiek lid

    Jan 4, 2016
    1,007
    4
    38
    Vinkeveen
    Zelf geen ervaring mee maar een goede vriendin van mij had het zelfde in Nijmegen. Uitslag werd met een week uitgesteld. Bij haar ging het om aborteren ja/nee ivm ZEER ernstige afwijking. Schandalig hoe ze er toen mee om gingen zeker gezien dit de tweede keer was voor haar dat een kindje mogelijk deze afwijking had. Liep tot aan de klachtencommissie. Ook geen excuus. Echt verschrikkelijk. Uitslag was gelukkig goed.
    Ik duim voor jullie!
     
  8. Me82

    Me82 Actief lid

    Nov 28, 2015
    144
    0
    16
    Pfff zeker spannend! Sterkte!
    Ik moest ook 2 weken wachten op de uitslagen van de bloedtest wbt de combinatietest. Vanmorgen de uitslagen gekregen, dat voelde toch wel erg opgelucht, terwijl ik me niet bewust druk erom heb gemaakt.
     
  9. Poppy4

    Poppy4 Bekend lid

    Jan 13, 2016
    707
    480
    63
    Ik heb 3 weken moeten wachten voordat de uitslag op de mat lag. De eerste twee weken gingen nog wel, mede omdat we tijdens de feestdagen (kerst en oud & nieuw) de test deden en wisten dat we rekening moesten houden met minimaal 2,5 week. Gelukkig was alles goed, maar die laatste week.... pffft.

    Wij moesten ook nav een slechte trisomie 21 uitslag. De mijne was 1:62. Zowel de echoscopiste als de gyn gaven aan dat bij een goede nekplooi/echo er zelden een slechte NIPT uitkomst is. Ook nemen ze meestal binnen een paar dagen contact op als er wel iets gevonden wordt. Maar of dat nu in jouw geval ook geldt omdat ze zelf al aangeven vertraging te hebben opgelopen weet ik niet.

    Ik hoop dat je snel de uitslag krijgt en dat alles in orde is!
     
  10. Dora83

    Dora83 Lid

    Aug 24, 2015
    10
    1
    0
    NULL
    NULL
    Dankjewel allemaal!! Wonder boven wonder kreeg ik toch vandaag de uitslag! Alles is goed!! Jeetje, wat was dit spannend zeg!!!!!
     
  11. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    May 10, 2012
    6,606
    57
    48
    Fijn, wat een opluchting zeg!
     

Share This Page