Groepje start Clomid mei/juni 15

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Miszy, 15 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Katje77

    Katje77 Actief lid

    11 dec 2015
    498
    33
    28
    Bedankt Stefanenlaura voor de lijst en voor de antwoorden. Mja, er is zoveel en tegelijk weinig over bekend hé, voeding en pcos...
    Ach, hopelijk helpt het, en indien niet heeft het toch maar voor afleiding (en lekkere salades) gezorgd...
    Voel me toch al beter nu de hormonen volledig uit mijn lijf zijn, amper nog schommelingen dus toch 1 voordeel voor de moment.
     
  2. stefanenlaura

    stefanenlaura Fanatiek lid

    19 jul 2012
    1.590
    1
    36
    Vrouw
    noord-brabant
    ♥ Onze lijst ♥

    Stefanenlaura / 7e ronde Clomid 50mg / 33 - 27 - 26 - 30 - 27- 30 met utrogestan
    Rosalyn / 2e ronde Gonal, pregnyl + IUI / 1e ronde clomid 50 zwanger, MK / clomid geen effect
    Miszy / rust lichaam, eigen cyclus / 31 dgn - 34 dgn - 53 dgn
    Duna / 6e ronde Clomid 25mg / 1e ronde 50mg overproductie 34 dgn, 32, 32, 30, 31
    Kwisa / de pil /1e ronde clomid 50mg geen effect.
    Joy22 / Clomid 50mg
    Sandyvae / 2e ronde gonal 50 en ovitrelle/ clomid geen effect
    Katje77 / 2e ronde 100mg clomid niet aangeslagen / 1e ronde 100mg clomid
    Lala444 / 3e ronde 100mg Clomid / 1e ronde 50mg, 2e ronde 100mg clomid MA.
    Wenssinds2013 / 3e ronde clomid / 2014 Mk bij 8wkn.


    NOD's:
    5-2: wenssinds2013
    9-2: katje77 anders celea voor menstruatie opwekking
    12-2: duna
    12-2: Rosalyn
    15-2: stefanenlaura


    Zwanger:
    xxnanax / 3e ronde Clomid 100 mg
    Soulva / 6e ronde Clomid 150 mg
    Anny88 / 4e ronde Clomid
    MsGrey / 2e ronde Clomid
    FirstGirl / 3e ronde Clomid
    Bijtje89 / 5e ronde Clomid
    Eemse333 / 2e ronde Clomid
    Marieke502 / 4e ronde Clomid
    Lizz86 / 1e ronde Clomid


    Data ziekenhuis bezoek:
     
  3. Duna

    Duna Bekend lid

    14 aug 2015
    673
    24
    18
    @ Katje: Celea ken ik ook niet, nog nooit van gehoord... Anders gewoon even je arts bellen voor meer informatie hierover? 100 mg heb je afgelopen ronde ook gehad toch? Vind het wel gek dat ze je dan nog een keer 100 geven terwijl dat niet gewerkt heeft.

    @ Lala: Wat kl*te :(

    @ Stefanenlaura: Hopelijk maakt de planning geen groot verschil en is het toch alsnog gelukt!
    Ik herken dat wel hoor, 3x per week vind ik ook ruim voldoende. Vriendlief gelukkig ook, dus alles wat meer is, is ingewikkeld.
    Wat goed dat je de lijst hebt aangepast. Zitten we met zn 3-en een beetje op dezelfde NOD. Spannend! We trouwens best al een lang lijstje zwangeren. Hopen dat wij er met zn allen ook snel tussen komen te staan :)

    @ Hier: gisteren prikinstructies gehad. Ik vond het doodeng en zat te trillen als een rietje. Vriendlief heeft geprikt, want zelf durf ik het écht niet. Maar op deze manier komt het wel goed :) Vriend is een goede prikker ;)
    Nu nog even afwachten tot 12 febrauri en als ik dan niet zwanger ben op naar de 1e ronde met prikken!
     
  4. Rosalyn

    Rosalyn Fanatiek lid

    6 jan 2013
    1.272
    108
    63
    Maatschappelijk Werker
    Zuid-Holland
    Hoi dames,

    Wat stilte geweest van mijn kant. Wel fijn dat de lijst wordt bijgehouden kan ik ook in de gaten houden hoe het met jullie gaat en of er zwangere bij zijn gekomen.

    Hier inmiddels dag 8 na pregnyl en 6 dagen na IUI. Gisteren wat vage steken in de schaamstreek en toch wel veel pijn in de borsten.. Dit was vorige ronde wel al redelijk weg nu geloof ik.. hahah die wachtweken zijn killing.
     
  5. stefanenlaura

    stefanenlaura Fanatiek lid

    19 jul 2012
    1.590
    1
    36
    Vrouw
    noord-brabant
    Wenssinds2013 en ?? Je nod was gisteren

    Duna fijn dat je vriend goed kan prikken maar hoop zo voor je dat het niet nodig is.en we zitten idd weer kort bij elkaar. Spannend....

    Rosalyn hopelijk blijven de kwaaltjes aanhouden. Het is jullie echt gegund. Spannend is die wachtbank iedere keer weer.

    Hier voor de verandering weer eens vakantie dus die wachtbank zal lang duren.
    Afgelopen maandag telefonisch afspraak gehad. Omdat ik twijfel of de utrogestan zijn werk goed doet. En de gynaecoloog zei dat hij dacht van wel en ik gewoon door moet gaan met de utrogestan tot mijn thuis rondes klaar zijn.
     
  6. Sandyvae

    Sandyvae Lid

    25 mrt 2015
    49
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey meiden,
    Even wat minder op het forum gezeten , veel moe en geprobeerd me even op andere dingen te focussen , maarja dat gaat maar even tot je weer naar het ziekenhuis moet , gister weer een echo gehad , eitje groeit niet zo snel als de vorige keer dus dinsdag weer terug , hopelijk dan goed nieuws .

    @katje ik heb ook wel eens zo'n boek besteld voor voeding en pcos , maar ik vind zelf dat ik er al veel voor over heb en dat je er al zoveel mee bezig bent dat ik gewoon eet wat we lekker vinden . Maar vind het knap als je het kan opbrengen .

    Meiden op het wachtbankje , veel sterkte en succes .
     
  7. Rosalyn

    Rosalyn Fanatiek lid

    6 jan 2013
    1.272
    108
    63
    Maatschappelijk Werker
    Zuid-Holland
    Thanx sandy, het wachtbankje is weer killing namelijk.. Ben mezelf helemaal gek aan het maken... en enorme testdrang dus gisteren en vandaag getest om te kijken of de pregnyl eruit is.. niet dus BALEN!!
     
  8. Sandyvae

    Sandyvae Lid

    25 mrt 2015
    49
    0
    0
    NULL
    NULL
    @rosalyn , ik snap helemaal wat je bedoeld , ik had het de laatste keer ook op het wachtbankje. Wat kan je jezelf gek maken he ?!
    Maarja je hoopt zo erg dat het nu dan eindelijk raak is.
    Sterkte meid 😘
     
  9. Duna

    Duna Bekend lid

    14 aug 2015
    673
    24
    18
    @ Rosalyn: Ik herken je gevoel over de wachtweken. Ik ben mezelf gek aan het maken... En als ik het er dan met vriendlief over heb, dan reageert hij heel nuchter. Alhoewel hij ook wel vraagt 'wanneer kunnen we testen'. En als ik dan zeg vrijdag of zaterdag, dan zegt hij toch 'dan pas?'... Maar goed.. hij voelt niet alle steekjes en krampjes en dingetjes en is er dus ook niet zoveel mee bezig als ik.

    @ Stefanenlaura: Hoeveel thuisrondes heb je nog te gaan? En waarom dacht jij dat de utrogestan niet goed werkt, want vind het dan toch raar dat zo'n arts gewoon maar zegt dat het wel werkt. Of had hij daar een goede uitleg voor?
    Tot wanneer zit je ook alweer op het wachtbankje?

    @ Sandy: hopelijk dinsdag beter nieuws!
     
  10. Rosalyn

    Rosalyn Fanatiek lid

    6 jan 2013
    1.272
    108
    63
    Maatschappelijk Werker
    Zuid-Holland
    Hoi dames,

    Hier nog steeds op het wachtbankje, inmiddel 11 dpo en 13 dagen na pregnyl. Ik heb een oplopende test maar besef me heel goed dat er nog van alles fout kan gaan..
     

    Bijgevoegde bestanden:

  11. stefanenlaura

    stefanenlaura Fanatiek lid

    19 jul 2012
    1.590
    1
    36
    Vrouw
    noord-brabant
    Wauw!!!! Voorzichtig gefeliciteerd!! Hopelijk mag nu alles goed gaan.

    Sandyvae succes vandaag hopelijk is hij nu mooi gegroeid.

    Na deze ronde nog 1 thuis. Ik heb iedere ronde vanaf dag 9/10/11 al verlies en soms al met wat stolsel maar omdat het op dag 14 pas goed doorbreekt. Is de gyn van mening dat het wel zijn werk doet. Ben benieuwd of ik het deze week red tot maandag zonder eerder verlies. Ik heb er geen vertrouwen in in ieder geval.

    Hoe is het op jou wachtbank duna!

    En hoe is het met de andere dames?
     
  12. Sandyvae

    Sandyvae Lid

    25 mrt 2015
    49
    0
    0
    NULL
    NULL
    @rosalyn jeetje spannend zeg ! Ziet er nu goed uit .

    Net weer terug geweest in het ziekenhuis , het is een sloom eitje , nog steeds niet goed gegroeit , donderdag weer terug , mag ook niet verhogen met de gonal , maarja hun zullen het wel weten.
     
  13. stefanenlaura

    stefanenlaura Fanatiek lid

    19 jul 2012
    1.590
    1
    36
    Vrouw
    noord-brabant
    Hè wat balen sandyvae! Hopelijk is hij snel groot genoeg om te springen
     
  14. Marieke502

    Marieke502 Fanatiek lid

    29 sep 2014
    1.493
    0
    0
    Gastouder
    Brabant
    Oh meid, wat spannend!! Ik hoop dat het frummeltje blijft zitten. Ik duim voor je.

    En ik denk ook nog aan al de andere dames hier hoor. Ik ben alleen weinig aanwezig. Ik ben erg moe deze zwangerschap, slaap slecht, veel misselijk en onwijs veel last van mijn buik. Ik zat met 8 weken al in een zwangerschapsbroek omdat mijn eigen spijkerbroek gewoon niet meer paste. Woensdag 24-2 hebben we de intake bij de vk, ben dan 11 weken. Erg benieuwd naar de echo :)
     
  15. MsGrey

    MsGrey Actief lid

    20 jun 2015
    256
    0
    0
    NULL
    NULL
    Rosalyn, gefeliciteerd! Ziet er heel goed uit. Test moet juist steeds lichter worden als het van de pregnyl is, die van jou loopt mooi op!!
    Kwam hier nog af en toe even mee lezen om te kijken hoe het er voor stond en hoe het met jou is.
    Probeer er van te genieten!
     
  16. stefanenlaura

    stefanenlaura Fanatiek lid

    19 jul 2012
    1.590
    1
    36
    Vrouw
    noord-brabant
    Marieke wat vervelend dat je zoveel kwaaltjes hebt. bij de tweede gaat het altijd sneller met je buik. Heb je nog geen echo gehad?

    Msgrey wat leuk een meisje♥ 20 wkn echo alles goed?
     
  17. Rosalyn

    Rosalyn Fanatiek lid

    6 jan 2013
    1.272
    108
    63
    Maatschappelijk Werker
    Zuid-Holland
    Dankjewel dames! Het blijft zo onwerkelijk zit pas 11 dpo.. ben nu al bang dat ik toch ongesteld zal gaan worden.. PFFFFFFF nu hopen dat alles goed gaat. Ga maandag bellen met het ziekenhuis aangezien vrijdag pas mijn NOD is en je langer zou moeten wachten met testen ivm de pregnyl.

    Msgrey, leuk zeg een meisjeee :)

    Dit is de test van vandaag:)
     

    Bijgevoegde bestanden:

  18. stefanenlaura

    stefanenlaura Fanatiek lid

    19 jul 2012
    1.590
    1
    36
    Vrouw
    noord-brabant
    Maar hij loopt wel op dus kan niet van de pregnyl zijn toch? Hoop het zo voor je. Duim duim duim......
     
  19. Rosalyn

    Rosalyn Fanatiek lid

    6 jan 2013
    1.272
    108
    63
    Maatschappelijk Werker
    Zuid-Holland
    Oplopen doet hij zeker dat vind ik ook hoor hihi. Maar lees wel eens dat mensen positief testen en alsnog ongi worden vandaar.
     
  20. stefanenlaura

    stefanenlaura Fanatiek lid

    19 jul 2012
    1.590
    1
    36
    Vrouw
    noord-brabant
    Ja klopt maar hoeft niet zo te zijn.
    Ik teste bij E ook al op 12 dpo duidelijk positief en dat met avond urine.
     

Deel Deze Pagina