Net zoals bij mijn oudste dochter ben ik ook nu weer aan het hannesen met tuit-/drinkbekers... Probeer haar nu ook uit een oefenbeker te laten drinken, maar het gaat zo door in haar nek . Ik weet nog bij de oudste dat uiteindelijk de hema rietjesbeker de uitkomst was! Maar weet niet meer precies vanaf wanneer. Nu begrijpt de jongste nog niet hoe het werkt, maar dat kan toch niet lang meer duren volgens mij? Wanneer konden jullie kindjes hier uit drinken? Zou fijn zijn als ze eens wat meer vocht binnen krijgt dan alleen melk uit de fles.
hoi onze dochter wilde helemaal niet meer drinken na de 6 maanden. van alles geprobeerd en toen had broer lief eens een pakje drinken met een rietje en we zagen haar kijken. wij zo N mag A ook wat drinken van jouw. ze pakte het aan en dronk zo het pakje leeg ze was toen 7 maand oud sindsdien rietjes beker en daarna gewone bekers. gewoon proberen en eventueel voordoen. als dit werkt. jullie blij, zij blij, succes
Ik heb met onze zoon geoefend met een rietje in een gewone beker. Dat had hij vrij snel door. Hij was toen 7 of 8 maanden. Toen een rietjesbeker aangeschaft en dat ging goed. Tuitbeker heeft hij hier nooit gehad, hij leek het niet te begrijpen. Maar op het Kdv dronk hij wel gewoon uit een tuitbeker. We hebben hem een gewone beker als speelgoed in bad gegeven en op die manier heeft hij zichzelf eigenlijk uit een gewone beker leren drinken. Werkte hier erg goed en scheelde veel geknoei.
Hier net voor een jaar, maar dat kwam, omdat ik daarvoor niet wist dat een tuitbeker net zo slecht was als een fles eigenlijk. 2 uit een Difrax rietjesbeker en 1 uit die van de Hema, omdat ie toen de Difrax nog niet begreep (daar noet je het rietje een beetje inknijpen met de mond)
Vanaf maand of 8 denk ik. Zijn nu aan t oefenen met een open beker (anti-lek) maar op het kdv drinkt ze uit haar rietjesbeker. Tuitbeker snapt ze geen hol van en aangezien dat niet echt een verbetering is van een fles, laat ik dat maar
jolisa was 5.5maand. Je had toen van die hero pakjes drinken bij de kruidvat. Ik dacht dat lukt ze toch nog niet. Yeah right kreeg dat pakje en dronk hem zo leeg. Super schattig.
Dankzij jullie tips heeft ze het door nu!! Eerst een bekertje met een gewoon rietje geprobeerd. Dat snapte ze, en daarna ook de rietjesbeker . Lang leve ZP!