Gefeliciteerd met jullie wondertje Roos. Hopelijk mogen jullie over een tijdje met een kerngezonde meid naar huis toe waar Ticho en de andere op haar wachten en kunnen jullie eindelijk een rustig gezinnetje vormen. Wat ben je een ongelooflijk, dappere en sterke vrouw. Succes de komende tijd met herstellen en de spannende tijd rondom Roos.
Gefeliciteerd met de geboorte van Roos! Heel veel sterkte en kracht de komende tijd... Ik denk aan jullie!! Dikke knuf!!
Gefeliciteerd! Wat een mooie naam! Wat een vechtlust heeft jullie kleine meid zeg! Hopelijk houdt ze deze vechtlust en gaat ze stap voor stap voor uit! Wens jullie veel sterkte de komende tijd!
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter. Rollercoaster is gewoon niet het goede woord voor wat jullie allemaal meemaken. Het is zo'n gevecht. Bijzonder en prachtig dat je dochter meevecht, ze is een hele sterke, net als haar ouders. Ik hoop voor jullie allemaal dat het vanaf nu alleen maar stappen vooruit zullen worden.
Van harte gefeliciteerd met de geboorte van Roos!! Ik hoop dat het goed met haar (en jullie) gaat. Wat een sterke dame!
Van harte gefeliciteerd met jullie mooie dochter! Zo fijn dat ze voor en met haar gaan vechten! Ik heb net terug zitten lezen, wat hebben jullie al ontzettend veel meegemaakt! Wat een heftige tijd ook nu weer. Heel veel kracht voor de komende zware tijd, voor iedereen uit jullie gezin.
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! Wat een groot wonder zeg, in alle opzichten. Ik denk aan jullie en stuur af en toe wat extra kracht naar haar toe!
Wauw ongelofelijk is wel op z'n plaats nu!! Wat een wonder! Wat fijn dat er naar haar vechtlust wordt gekeken. Nu bidden we verder, voor jou herstel en die van je kindjes. Volgens mij leven er heeel veeeel mensen met je mee. Zet hem op kleine sterke Roos ! En familie natuurlijk
Wat een lieve reacties allemaal. Tot nu toe gaat het goed met haar.Geen rare dingen en een rustige eerste nacht gehad. Maar ze is zo klein....ik schrik alle keer weer,als ik bij haar kom.En ik ben echt wel wat gewend op dit gebied. Maar buiten dat,doet ze het echt heel netjes.
Jeetje Pipo wat een wonder! Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! Wat fijn dat de neo haar toch een kans gaf. Heel veel sterkte de komende tijd!
Gefeliciteerd met jullie vechtertje! Ik duim op een mooie toekomst voor jullie en haar. Hoe bizar, Op 5 januari dit topic openen en een ruime maand later is ze al geboren....
Wat een verhaal, het is inderdaad ongelooflijk... Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter en veel sterkte de komende tijd!
Gefeliciteerd met de geboorte van Roos! Veel sterkte verder!! We branden een kaarsje voor jullie! Liefs, x