iPhone 6s. Heerlijk ding 😊 Inmiddels wel bijna alle sociale media d'r af, op fb na, maar doe er nog genoeg mee.
Ik heb een bijna 4 jaar oude Nokia (Lumia 710). Doet alles wat ik wil, namelijk bellen, af en toe wat datagebruik, email, whats appen of wat internetten. Ik betaal bij Tele2 9 euro per maand sim-only voor bellen/sms en data. Bevalt prima. Wat me opvalt is dat die smartphones zo groot zijn tegenwoordig! Ik hoop dat mijn oude het zo lang mogelijk uit houdt, lekker compact ding waar ik totaal niet voorzichtig mee hoef te zijn. Hij is immers toch 'afgeschreven', dus ik gooi hem gewoon zo elke tas of jaszak in zonder hoesje. Trouwens laatst voor het allereerst Android gebruikt, op een tablet. Wat een gedoe met foutmeldingen, virus zelfs gedownload, vastlopen, dingen niet willen verwijderen. Mijn Nokia met Windows Phone doet het altijd! Jammer dat niet alle apps beschikbaar zijn, maar het is allemaal lekker simpel, geen fratsen, werkt foutloos, accu na 4 jaar nog prima, en nog even snel. Hoor vaak van Android dat hij steeds langzamer wordt met de tijd en Iphone vind ik belachelijk duur.
vodafone en een huawei p8 huawwei is android met een iosfeel en huawei doet veel met updates, dit in tegenstelling tot samsung
Wij hebben allebei een 6 plus. Ik de S en mijn man de normale. Wij zitten bij vodafone. Ik zou echt geen andere telefoon willen, wij zijn echt iphone fans. En over vodafone hebben we ook geen klachten.
Ik ben ook een iPhone fan. Inmiddels heb ik mijn derde, dit keer een iPhone 6S 64gb. Ik wil echt niet meer anders dan een iPhone. Mijn man had eerst nog een Samsung, maar is ook al snel overgestapt op een iPhone. Ik heb een abonnement bij Tele2, bevalt prima.
Je moet idd kijken wat je met je toestel wilt. Ik zet er veel apps op. spelletjes voor dl, sportgerelateerde apps, heb er veel boeken op staan en lees er veel mee, hecht veel waarde aan een goede kwaliteit camera, maak veel foto's en filmpjes, wil een accu dat zolang mogelijk mee gaat etc.. Dan is zo'n mini niet goed genoeg voor mij. Mm punt was dat sommige mensen dergelijke budget toestellen van samsung beter niet kunnen vergelijken met een ander merk high end toestel en er dan van uit gaan dat samsung slecht is.
Ik heb een iPhone 6+ en zit bij Vodafone. Altijd goed bereik, fijn 4G-netwerk wat het zonder problemen doet. Het enige nadeel is, is dat je niet altijd goed kunt zien wat voor kosten je nou hebt gemaakt in de app. Die loopt soms een beetje achter. Ze zeggen dat ze ermee bezig zijn. Persoonlijk zou ik een los toestel kopen en er een los abbonement bij nemen. Vaak ben je dan goedkoper uit
s3. toen mijn abbonement verlengd mocht worden had ik deze net van mijn vriend gekregen voor kerst vorig jaar, dus mocht hij een toestel van mij uitkiezen, htc m8+. nu aankomend weekend mag hij verlengen, dus volgend weekend ga ik kijken twijfel een beetje tussen de note 4, de s6 edge & iphone 6, al staat de note op een of andere manier toch het laagst op mn lijstje.