Vandaag groeiecho controle en dvk gehad en alles is goed met de kleine. Geschatte gewicht is 2756 en dat is netjes op de middelste lijn dus super blij 😄 Over 2 weken weer afspraak en dan kijken of er een datum word geprikt om de kleine te halen ivm suiker. Pffff dat vind ik best spannend heb liever dat het zelf opgang komt. Afspraak 25 feb gyn + echo + datum inleiden ?
Mooi dat alles goed was Plankje! Wel spannend lijkt me om te horen dat ze een datum willen prikken. Mooi gewicht ook die kleine!
Ja zeker spannend. Had gehoopt dat dat niet had gehoeven en gewoon wachten tot het gebeurd. Ja daar ben ik ook heel blij mee met zijn gewicht je hoord vaak dat de kleine groot is als moeders insuline spuit hier gelukkig dus niet 😄
Zooooo wat wordt er lekker veel gekletst! Heb echt nog niets klaar of gewassen... Maar dat komt zodra ik met verlof ben, nog een weekje werken! Ben echt de dagen aan het aftellen! De kraamzorg komt ook pas over 1,5 week, dus denk dat ik dan hoor of ons bed op extra pootjes moet... Vrees van wel! @ lasje, had je niet gewoon oefenweeen? @wish, fijn dat de controle goed was, moet je nog steeds elke dag? @rian, hoe voel je je nu? @ plankje, dat is zeker een mooi gewicht! Fijn dat het ok was! Gipsbuiken... Wat gaan jullie daarmee doen? Neerzetten ofzo?
Wat een goede berichten allemaal! Had al even niet gereageerd, ben de laatste week ook weer enorm moe en soms amper vooruit te branden! Hier gaat alles zijn gangetje, ik doe lekker rustig aan en rommel gewoon een beetje in huis. Suiker ging de laatste tijd ineens een stuk minder! Na overleg met de dietiste mijn dieet verder aangepast en nu gaat het gelukkig weer goed met nette waardes! Voelde me er zo enorm rot onder! Morgen een groeiecho en daarna naar de verloskundige. Ben heel erg benieuwd en zenuwachtig hoe de kleine is gegroeid. Hoop ook dat de kleine inmiddels niet meer in stuit ligt, al denk ik zelf van wel want ik meen zijn hoofdje regelmatig in mijn zij te voelen... Volgende week naar de internist en diabetesverpleegkundige ivm de suiker en ook naar de anesthesist. Blijkbaar is dat in ons ziekenhuis standaard ivm eventuele pijnbestrijding. Genoeg afspraken dus weer!
Wodjeka: zo blijf je wel bezig ja. Balen zeg nog zoveel afspraken. Lijkt me niet fijn. Ow ik hoop voor je dat de kleine goed ligt. Plankje: nee valt wel mee hoor maar zwanger zijn is gewoon niets voor mij. Vecht teveel met mezelf met alles. Dus ik verwacht dat ik het niet ga missen als k me kleine vast heb . Wel spannend dat ze een datum kiezen. Maar ergens denk ook wel rustgevend?! Geen gestres of man thuis is. Of het eindelijk gaat gebeuren of weer weggaat Enzo Lasje: het is zo goed als gelukt. Het bed gestofzuigd, gepoetst. En kraam laken erop. Hoeslaken en kussenslopen. Het dekbed heeft me vriend gedaan want het ging niet zo snel. Maar wel zonder pijn . Gewoon aan het makkelijke beginnen en dan kan je altijd stoppen als het toch niet lukt.
Anna4 oh nog heel ff volhouden voordat je verlof begint 😄 Gipsbuik Ga ik denk ik opgangen in de slaapkamer. Wodjeka fijn dat met een aanpassing je suiker weer beter gaat en daar moet je je helemaal niet rot om voelen. Je doet je best. Alles voor de kleine. Veel plezier bij je groeiecho Kleinegup ik vind het niet rustgevend als er een datum geprikt word dan ga ik me druk maken en blijf ik er over nadenken. Natuurlijke manier vind ik beter ook voor mijn gedachtes. Maar wat moet dat moet 😄
anna : ik ga mijn gipsbuik gebruiken voor de new born foto's, en daarna komt hij boven de trap te hangen, met allemaal fotolijstjes. kleinegup : hihi sorry dat is echt heel ver weg.. Ik heb sinds vannacht enorme druk op mijn lichaam... voelt alsof er zo van onderen wat gaat knappen ofzo.. haha! zal er wel bij horen zo maar eerst weer lekker verder met haken.. dekentje af maken
Leuk dat jullie gipsbuiken maken dames! Ik twijfel nog of ik het ga doen! Vandaag de groei echo gehad en de kleine man ligt keurig op schema! Hoofdje, buikje en beentje waren netjes gemiddeld en de hoeveelheid vruchtwater was goed! Geschatte gewicht is nu 2500 gram (34+0weken) En....voor de allereerste keer lag hij met zijn hoofdje beneden! Woehoeee!! Alle onderzoeken hiervoor lag hij in stuit dus ben hier wel erg blij mee!! Bij de verloskundige nog even hartje geluisterd en mijn bloeddruk was weer perfect! Op naar de laatste loodjes!!
Wodjeka als je twijfel zou ik het gewoon doen want als je bevallen bent gaat het niet meer en anders kan je m altijd weggooien 😁 Fijn dat alles goed is en niet in stuit 👍🏻
Zo ik ga eindelijk even reageren mijn telefoon heeft het begeven zo meteen de stad maar eens in en nieuwe telefoon halen. Morgen even terug naar de winkel, want ik heb mijn iphone scherm laten vervangen afgelopen woensdag en toen s avonds me batterij leeg was en mijn telefoon uit viel was hij ineens dood. Hij blijft helaas op het appeltje staan! Gister terug geweest en heeft die man het weer aan de praat gekregen maar gister avond weer het zelfde verhaal. Dus ik ga een nieuwe kopen en dan naar die man terug en eis ik me geld terug maar naar die man ga ik morgen pas terug. Maargoed ik ben dus even wat stiller vanwege die reden Kleine gup jij ook nog steeds veilig kunnen slapen op de klossen? Geen ongelukjes toch haha? Ik ga me morgen wagen aan het bed verschonen haha! Heb je nu al je kraamzeil/matraseronder? Vanaf hoeveel weken is dat handig om te doen? Plankje ah wat fijn dat manlief dat doet.. zoiets makkelijks als bed verschonen is inderdaad ineens erg lastig. Ja die nursing pads zijn tegen het lekken.. ik heb drie dozen gekocht! Bij de hema zijn ze 2. wat fijn dat de echo goed was en de ukkepuk op de middelste curve loopt! Oeh spannend maar is gewoon inleiden toch of moet je keizersnede? Hoe is het nu met jouw suiker? Rian jeeeh wij hebben verlof, alleen naar dat jij je ineens niet zo lekker voel. Hou het wel in de gaten hoor en als je niet vertrouwd natuurlijk gewoon gaan bellen. Hoe is het vandaag met je? Ben je al een beetje opgeknapt? Wodjeka jij hebt echt een ziekenhuis planning zeg.. arme jij! Hoe was de groeiecho vandaag, lag ze nog in stuit? Als jij je niet goed voel moet je ook niet reageren. Dat moet je alleen doen als het lukt en je het toestaat!Wat fijn dat met een beetje hulp van de diëtiste je suiker weer op orde is! Nog heel even volhouden het einde is inzicht!! Anna ik ga als ik me gipsbuik heb gemaakt hem denk ik ophangen.. alleen waar dat weet ik echt nog niet haha! Dat is een zorg voor later! Neerzetten ga ik niet doen ben veelte bang dat die kapot gaat als mijn katten toch naar binnen sluipen of ik zelf weer zo onhandig ben. Gera de kleine zit dus lekker te drukken bij jou. Ik hoop dat ze nog even 1,5 week blijft zitten.. heb je er nu nog steeds last van? Hier waren het denk idd oefenweeën, alleen wel heftiger dan ooit te voren. Heb nu steeds vaker s avonds beetje onderin soort menstruatie krampen/druk. Niet pijnlijk meer vervelend en niet heel erg fijn. Achja het eind is inzicht en het hoort er allemaal bij. Controle maandag was goed baby lag nog met koppie naar benden maar volgens mij nog niet ingedaald.. tenminste ze lag nog goed op beeld haha!
oh haah inmiddels had je alweer geantwoord... sorry zag je berichtje niet wodjeka! maar wat fijn dat hij nu goed ligt.. dat is even een opluchting. Lag hij ook al ingedaald? hele opluchting voor je of niet dan? Daarnaast mooi dat hij op de middelste lijn zit.. ben benieuwd wat die van mij over 1,5 week weegt. met 30 weken was 1392 gr geschat.
Lasje. Balen van had telefoon pffff maar gelukkig kan je weer reageren hihihi. Ja echt super dat vl al mijn zware klusjes doet maar wil zelf ook nog wel iets doen anders word ik echt lui hihihi Ja gewoon inleiden. De kleine ligt goed hoef geen keizersnee. Mijn suiker gaat wel ben weer beetje omhoog gegaan maar niet schokkend veel. Oefenweeen doe je rustig aan 😄
lasje, ja zit ook elk uur op de wc omdat ik denk dat ik drang heb om te ontlasten... maar mijn lichaam houd zich voor de gek. maar maak me er niet druk om... als t erger word dan bel ik vk... maar het komt en t gaat dus denk dat mijn lichaam aan het oefenen is..
@lasje ze zien me graag in het ziekenhuis😂 we hebben eens de afspraken opgeteld en aan het einde vd zwangerschap zal ik zo rond de 40! Controles etc zitten😲 achja alles voor de kleine! Rot trouwens van je telefoon maar gelukkig doet kan je weer online! Onze man was met 29 weken ongeveer 1500 gram! Ik heb niks gehoord over of hij lag ingedaald... Hoop wel dat hij zo blijft liggen in ieder geval! Was zeler een opluchting! Was best zenuwachtig! Lastig van je oefenweeen, heb zelf nog niks gemerkt! @plankje spannend dat je word ingeleid! Ik moet over 3 weken naar de gynaecoloog en die gaat dan weer de groei bekijken. Afhankelijk daarvan gaan we bepalen of er word ingeleid of dat we wachten tot hij zelf komt!
Plankje ja heel fijn.. moet namelijk ook nog op zoek naar een laptop of tablet.. die heeft mijn man al laten sneuvelen haha. Dus ineens zonder mobiel en computer word het allemaal erg lastig! Ohjee ik hoop dat het daarbij blijft maar ik moet zeggen.. de laatste tijd ook krampen als ik moet gaan 'kleien' hoor. denk beetje weinig ruimte!
40 controles.. wow, ach alles voor de kleine toch? als je niets gehoord hebt dan ligt die nog niet ingedaald. tenminste dat zeggen ze hier. Wow met 29 al 1500 gr?! ach die van mij word waarschijnlijk een ukkie ze zat met haar hoofd toen precies goed, maar haar beentjes en buik zat onder de middelste curve. maar je weet het nooit wat ze in zo'n korte tijd doet.. ben vanaf nov ook maar 1,2 kilo aangekomen haha!
meh... net weer een echo gehad blijkt ze in stuit te liggen.. net als haar zus die met een ks geboren is.. hoop toch zo dat ze nog draait...