Mijn jongste dochter is 7,5 mnd. Ze rolt heen en terug en thats it . De opvang zegt wekelijks: nou, nu nog even leren kruipen en tijgeren...als ze nou nog even leert kruipen of tijgeren...he wat jammer dat ze nog niet kan kruipen of tijgeren etc... Onze oudste tijgerde met 6 mnd. Kroop en zat los met 8 mnd en stond toen ook wel bij de tafel. De jongste is dus wat trager. Maar is ze zo ontzettend traag dat er wekelijks iets van gezegd moet worden?
Nee joh, helemaal niet! Ik denk dat ze dit gewoon zeggen om even een praatje te maken en wat te zeggen te hebben. Mijn oudste kon op deze leeftijd niet eens omrollen. Je dochter is nog zo jong. Ik zou me er op deze leeftijd nog geen seconde zorgen over maken.
Oh ik ben zo blij dat ik dit lees! Mijn dochter is ook 7,5 maand en rolt alleen maar in de box maar nog niet terug.. Ze vindt het ook echt nog niet boeiend denk ik. Begon me ook al een beetje zorgen te maken..
Hier 9,5 mnd en tijgert net een weekje. Oudste stond al met deze leeftijd haha maar verschil moet er wezen he .
Hier ook hoor. Met 10mnd begon ze met tijgeren. In 4 maanden tijd kon ze optrekken, kruipen , zelf gaan zitten en los lopen..
Haha, grappig, ik schrijf net in mijn topic als reactie op jouw bericht dat mijn dochter veel te mopperen heeft omdat ze niet vooruit komt (en ik dus niet weet wanneer ze moppert van de honger). Mijn zoon ging rond deze leeftijd al wel op handen en knieen zitten, maar dat doet dochter ook nog helemaal niet, terwijl ze al met 4 maanden rolde. Heb helemaal het gevoel dat ze stilstaat in haar ontwikkeling, terwijl ze natuurlijk wel op andere gebieden vooruit gaat, op deze leeftijd ben je toch wat meer gefocust op de grove motoriek denk ik. Dat zullen ze op het kdv ook wel zijn lijkt me. Is je dochter ook gefrustreerd door het niet vooruit komen? Die van mij namelijk wel en daardoor zeg ik ook bijna dagelijks: als ze nou eens gaat kruipen en zitten....ik had dat bij onze zoon veel minder, want die kon zich best goed vermaken op zijn buik.
Niks om je zorgen over te maken. Mijn dochter van ook 7,5 maand staat op het punt te gaan kruipen (ze gaat op handen en knieen staan). Vorige week was ik op het consultatiebureau en daar waren ze verbaasd dat ze dat al deed. Dat hoefde nog helemaal niet, zeiden ze....
O geen zorgen hoor. Komt vanzelf als je kindje er interesse in krijgt! Hier kon mijn jongste op zijn eerste (!) Verjaardag niet kruipen, niet zelf gaan zitten. En toen kwam ineens de grote inhaalslag. En nu met 1.5 jr loopt hij motorisch Zelfs Vooruit op zijn leeftijdsgenoten. Dat had ik ook echt niet verwacht omdat hij in het begin zo traag was met alles. Oftewel komt vanzelf goed!
Hij begint nu te tijgeren en hij is ruim 10 maanden, Rollen doet hij al heel lang door heel de kamer heen