Ja ben ook wel wat rustiger hoor. Even weer nuchter er tegenaan kijken. Ben wel blij dat het nu komt. Want eerder uitslag betekent toch minder lang in spanning zitten. En de kans dat er wat uit komt is zeer klein. Dus we gaan er van uit dat we gewoon domme pech hebben gehad.
Hartewens, Dat is ook alweer zo spannend! Ik kan me indenken dat je het spannend vindt. Ik zie nu al op tegen uitslagen van onderzoeken die we nog niet eens gehad hebben. Misschien duren de onderzoeken juist niet zo lang omdat er geen vervolg onderzoek nodig is, omdat er niets afwijkends is. Als ze nl iets vinden, moeten ze dat verder testen. Ik duim toch maar voor jullie! Ik heb voor volgende week een afspraak gemaakt in het ZH. We stonden eerder al op de lijst, maar dat had ik afgezegd vanwege mijn zwangerschap. De mevrouw aan de telefoon zei dat er 1 arts was die zich bezig hield met onderzoek na herhaalde miskramen, maar daar kom je pas na 4 MK. Daar moet je toch niet aan denken! Ik weet dat dat bij jou wel gebeurd is Inez, maar op deze manier weet ik niet of ik wel zo ver kan gaan. We gaan dus naar de fertiliteitsarts, maar uiteindelijk zal dat wel niet zo veel uitmaken denk ik.
Anna, volgens mij is ver veel verschil in beleid bij ziekenhuizen. Bij sommige ziekenhuizen moet je 3 mk's hebben voor ze onderzoeken. Zeiden ze eerst bij mij ook. Maar toen kreeg ik weer een andere arts en die vulde meteen de papieren voor die onderzoeken in (chromosomen en bloedstolling). Toch 1 voordeel van een universitair ziekenhuis met elke week een andere arts.... Tot nu toe ga ik er van uit dat we 2 keer domme pech hebben gehad. Anna wat zouden jullie in eerste instantie bij de fertiliteitsarts doen? Ook voor die eerste mk?
Hartewens, Wij zouden doorgestuurd worden na de eerste MK en de cyste die bij de nacontrole vd curettage bij mij gevonden was. Een cyste kan je hormoonhuishouding nl door de war gooien. En da's niet handig als je zwanger wilt raken. De cyste was vanzelf weggegaan, zoals dat meestal gebeurd trouwens. We hadden het idee dat ik vanzelf wel weer zwanger zouden raken, de 1e keer ging het gelukkig ook al snel. De afspraak had ik dus afgezegd. En inderdaad, er zit zelfs toch nog een voordeel aan een Univerrsitair ziekenhuis met al die wisselende artsen. Verder vind ik het zo onpersoonlijk, steeds een andere kop. Ik zag in anderhalve maand 5 gezichten op 5 afspraken. En niet allemaal even emotioneel invoelend!
Inderdaad ontzettend jammer Inez, dat je jouw tante niet meer hebt kunnen vertellen dat je zwanger bent Bedankt allemaal voor de condoleances met mijn tante en de felicitaties met de goede echo + nekplooimeting. Het is hier inderdaad even heel erg dubbel. Nu ook weer, vandaag ben ik 12 weken zwanger (yessss!) en vandaag de laatste keer mijn tante zien want vanmiddag gaat de kist dicht. Maar ja, tegenstellingen horen nou eenmaal bij het leven. Net zoals op dit forum, Anna weer een miskraam, sommigen wachten al zo lang, en ik leuk zwanger...... het is soms niet eerlijk. Ik ga nu weer snel naar mijn tante toe, geen idee wanneer ik weer online kan zijn. Groetjes aan iedereen!
Natas, heel veel sterkte vandaag meid! De tegenstellingen in het leven zijn op een begrafenis zo duidelijk merk- en voelbaar. Dat heb ik gisteren ook gemerkt. Zit ik daar lekker zwanger te wezen terwijl een ander zijn dierbare moet begraven. Nu heeft mijn tante welliswaar de respectabele leeftijd van 80 mogen halen, maar toch. Zij heeft in haar leven naast het geluk van haar tweede huwelijk ook veel verdriet mee moeten maken. De oorlog, een slecht eerste huwelijk. Van deze man is ze gescheiden, een zoon die door een vreselijk dom ongeluk al jong (11 jaar) is gestorven, lang geen contact mogen hebben met haar andere zoon dankzij zijn vader. Uiteindelijk is dit contact weer hersteld en heeft ze ook nog bijna 40 gelukkig getrouwde jaren mee mogen maken met mijn oom. Welliswaar had mijn oom ivm zware suiker heftige gezondheidsproblemen, maar ze hebben zich hier samen doorheen geslagen. Hoeveel bewondering kun je hebben voor 2 mensen? Ook de tegenstellingen hier op het forum zijn soms groot. Dat neemt niet weg Natas, dat jij gerust heel blij mag zijn met je zwangerschap. Je hebt na je MA verdriet en stress genoeg gehad meid! Nu is het genieten gekomen. Ook ik bleek vrij makkelijk zwanger te raken. Heb welliswaar ook het nodige voor m'n kiezen gehad vanwege diverse MK's. Tot nog toe gaat alles gelukkig goed en ik geniet er volop van. Dat neemt niet weg, dat ik erg meeleef met degenen bij wie het allemaal minder makkelijk gaat. Hier is na een hectisch weekje (verjaardag vieren, voorbereidingen daarvoor, begrafenis tante, de rust gelukkig weer teruggekeerd. Ben nog wel aan het bijkomen van alle drukte ook al is er veel voor me gedaan. Ik heb mezelf in eerste instantie wijsgemaakt dat ik deze keer minder moe ben dan met Alyssa, maar ik moet toegeven dat het er met de energie net zo beroerd voorstaat als toen. Ik kan het alleen wat meer verbloemen omdat ik nu vanuit huis werk en mijn eigen werktijd in kan delen, veel rustpauzes inlast en wat langer op bed kan blijven liggen dan toen. In werkelijkheid heb ik het natuurlijk niet minder druk dan met m'n eerste zwangerschap. Ik werk nog wel gewoon, ik zorg voor onze dochter, probeer te doen wat ik kan in huis en de rest doet m'n schoonmoeder. Al met al is dat natuurlijk niet minder dan toen. Haha, wat kan een mens zichzelf voor de gek houden he?
bevallen van een miskraam kan idd heel heftig zijn. Mijn eerste miskraam was er zo eentje. Ik heb toen 12 uur lang echt weeen moeten wegpuffen. Pas toen ik mijn zoontje kreeg besefte ik pas hoe heftig de weeen van de miskraam waren. En ik hoor die gyn nog zeggen "och heftige menstruatie" Wat ik zeggen wil: de ergste pijn was die van de miskraam. Mijn eerste bevalling was ook wel hetig maar doordat het emotioneel een heel ander werkje is, kun je zoveel meer pijn verdragen. Mijn tweede bevalling was er eentje om door ene ringetje te halen. dan wil je nog wel 10 kinderen krijgen! Dus geen paniek als je een heftige miskraam hebt gehad meiden. Er is hoop!
@ Anna, Ik wil je heel veel sterkte wensen meis! Wat erg dat het toch mis is gegaan! Ik ben een paar dagen niet op het forum geweest, vandaar dat ik het nu pas lees van je! Dikke knuf meis! @ Natas, Ik ben heel je mijlpaal mis gelopen van je 12 weken! Maar bij deze: nog van harte gefeliciteerd meis ! Het is idd heel erg dubbel nu voor je, aan de ene kant de blijdschap dat het gelukkig allemaal goed gaat met je zwangerschap en aan de andere kant het verdriet van je tante! Het leven zit soms echt raar in elkaar! Veel sterkte vandaag meis! @ Inez, haha idd je houdt jezelf dan mooi voor de gek! Want eigenlijk heb je het nu drukker omdat je alyssa ook heb rond lopen ! En in de zwangerschap van haar had je alleen je werk op dat moment en het huishouden! Maar het scheelt wel, dat je nu vanuit huis werk! Je krijgt nu minder druk op je! Zolang je je maar goed voelt, dan maakt het helemaal niet uit, dat je jezelf af en toe voor de gek houdt ! @ Hartewens, ik kan me voorstellen dat het spannend is voor! Omdat je dan de uitslagen krijgt te horen! Ik hoop dat alles goed is! Veel sterkte meis morgen! Ik duim voor je! @ Mimi, ik kwam je broertje nog tegen zaterdag ! Was wel even lachen! Ik weet nog niet of ik zaterdag 16 feb kan komen ( hoop het wel) Want me nieuwe rooster heb ik nog niet van me nieuwe baan! Zodra ik het weet, dan hoor je het van me ! Voor de meiden die ik vergeet, veel liefs!
Hartewens heel veel succes vast voor morgen. Anna nog steeds sterkte. Inez, haal je kop eens uit het zand Hier is alles rustig, ben blij dat het droog is want dan kunnen we straks even naar de winkel lopen, ik wil een chocoladebrood maken, althans proberen te maken Groetjes Anita
@Inez. Hmmz het is toch srukker vanwege je kleine meid he. Hihi gewoon eerlijk zijn hoor. @Tatty Teddy, Ik hoop wel dat je kan de 16e hoor. . Vorig jaar vierde ik het in 2 dagen maar zie het dit keer niet zitten. Ja haha mijn broertje is ook lachen. Hele flauwe humor heeft hij. familie he . Net heb ik de hele benedenboel even schoon gemaakt. Moest ook wel . Sinds een week heb ik een vriendin erbij en daar was ik vorige week ook even en bij die ander en mijn werk en schoonmams. Druk weekend. hmmz bovenboel had ik van het weekend al gedaan. Het ruikt nu ook zo lekker. vanavond kijk ik weer even, ga nu lekker mijn meissie halen.
Mimi wanneer ben je jarig dan want ik ga geloof ik ook mijn verjaardag maar op de zestiende houden of een weekend later. Zo heel veel maakt het niet meer uit sinds mijn beide nichtjes hebben besloten geen verjaardagen van volwassenen meer te vieren. Dit omdat ze van moederskant een hele grote familie hebben, ze vergeten daarbij even dat ik de enige van vaders kant ben waar ze maar heen hoeven Mijn zus woont in Amerika en dat betekend dat die ook niet op verjaardagen komt , blijven er mijn ouders, schoonouders, schoonzus+man en een oom en tante over. Groetjes Anita
Vandaag heb ik weer gewerkt. Iedereen dacht dat ik gewoon een griepje had gehad, ik praat nl ook schor omdat ik verkouden ben en last van mijn keel heb. Alleen de schoolleiding weet ervan. Het was eerlijk gezegd geen leuke dag. De kinderen waren van slag omdat er gisteren weer iemand anders was. Dat is ook de reden om weer door te gaan met werken, ook al voel ik me nog niet fit. Maar aan de andere kant weet ik dat mijn gezondheid natuurlijk voor moet gaan. Anita, Je kunt ons op een virtueel theekransje uitnodigen hoor! Welke dag ben jij jarig. Ik beloof niet dat ik het onthoud hoor! Ik ben zelf ook geen fan van verjaardagen, dus ik begrijp je nichtjes wel een beetje. Zelf vind ik het eigenlijk vooral leuk als er vrienden komen. Dat is vaak de enige dag dat vrienden MET kinderen bij mij komen, meestal ben ik bij de kinderstellen, want dat is praktischer voor hen om af te spreken. Vaak sjouw ik een heleboel speelgoed mijn huis in en vermaken de kids zich juist opperbest. Inez, Jij beredeneerd het goed. Nu nog even tot je door laten dringen dat je de rust nodig hebt. Hopelijk is de eerste zwangerschapsvermoeidheid nu snel weg. Ik snap wel dat je chronische vermoeidheid van zich laat blijven horen. Het is met het oog op het komende jaar wel belangrijk om naar jezelf te luisteren. Straks heb je het nl helemaal superdruk.Peutertje, baby, hond en huishouden en je eigen lijf. (en werk, man etc.) Tatty wanneer ga je beginnen met je nieuwe baan? Mimi, Je vriendin logeert even bij jullie? Of bedoel je wat anders?
Anna ik ben de 19de februari jarig,34 alweer, al voel ik me lang niet zo "oud" Ach weet je wat het met mijn nichtjes is, ik ben verhuist van Enschede naar Rijssen en ze komen hier echt nooit langs (behalve dan eerder op verjaardagen). Toen Kylian jarig was heb ik ze opgebeld en uitgelegd dat het veel voor mij zou betekenen als ze wel op zijn verjaardag kwamen juist omdat ik zo weinig familie heb. Gelukkig hebben we nu de kinderverjaardagen die we wel vieren. Ik snap het ook wel, ze moeten gewoon 1 lijn trekken want anders krijgen ze weer scheve gezichten. Groetjes Anita
Nee, hoor! Ze moeten zich niets aantrekken van scheve gezichten. Als jij het belangrijk vind mag je ze daar best op wijzen. Uiteraard hoeven ze niet te komen. Daarin zijn ze vrij. Wij hebben zelf ook een piepkleine familie alletwee. Jij hebt zelf geen broers of zussen?
Nou balen joh.Ik weet precies hoe je je voelt.Ik heb 1e kerstdag een mk gehad.Je voelt je meteen leeg.Ik hoop dat iemand mijn vragen wilt beantwoorden. Ik zou nl nu ongi moeten worden,maar het kan ook nog een week duren heb ik begrepen.Ik ben heel regelmatig.Ik heb vandaag een test gedaan,omdat ik niet kan wachten tot ik weer zwanger ben.Maar gaf negatief aan.Is dat dan ook zo of heeft dit te maken met het feit dat je ongi ook 6 weken na je mk kan komen? Je wilt natuurlijk meteen weer zwanger zijn en heb geen geduld. Groetjes
@ Anna, ik kan me voorstellen dat je voor de kinderen weer bent gaan werken! Juist deze kinderen hebben erg veel structuur nodig! Goed van je, dat je het wel aan de schoolleiding heb verteld, als je er niet bij bent met je hoofd weet hij/zij hoe dat komt! Als het echt niet zou gaan, dan zou ik als ik jou was me weer ziekmelden, hoe vervelend het ook voor de kinderen is! Jij en je gezondheid zijn idd belangrijker! Ik ga per 1 feb met me nieuwe baan beginnen, maar kan misschien ook 4 feb worden! Me nieuwe teamleider moet me nog bellen namelijk! 1 feb valt op een vrijdag en dat is best een rare dag om aan een nieuwe baan te beginnen vind ik zelf! @ Mimi, Je hebt helemaal gelijk dat je het nu op 1 dag houdt! Dat is veel makkelijker en ben je er gelijk van af ! Ik hoop dat me rooster zo uit komt, dat ik dan de 16e vrij bent! Anders kom ik een andere keer, even me rooster afwachten maar ! Lekker toch zo week dat je op visite gaat enzo! Het huisje staat er langer dan ons hoor ! Leuk dat je nu een nieuwe vriendin erbij hebt, via school ontmoet of via R? Hoe meer zielen hoe meer vreugd ! Hoe was het gisteren eigenlijk de eerste keer dat je overblijf moeder was? Was het leuk? @ Pluk, haha dan ben je idd op dezelfde dag als mimi jarig ! Dan kom ik bij jou ook een bakkie doen hoor! Ik begrijp best dat je het niet leuk vind, dat ze dan niet naar jou verjaardag komen, zeker omdat je fam zo klein is! Je kan dat toch best zeggen tegen ze! Meiden, Ik heb zaterdag echt iets symbolisch gedaan en het deed me echt goed! Ik had het vrijgezellefeestje van me vriendin, en we wouden haar eerst parachute laten springen, maar dat ging niet door vanwege het slechte weer! We hebben op het laatste nippertje een workshop schilderen kunnen doen! En moesten we allemaal voor haar 1 grote schilderij maken en voor ons zelf mochten we ook een schilderijtje maken! Ik heb voor me nichtje een schilderij van een vlinder gemaakt met haar naam erop! In mezelf zei ik tegen me eigen vlindertjes, waken jullie goed over haar! Ik heb het schilderijtje vandaag gegeven aan me nichtje en voel me nu zo goed hieronder! Heb er een foto van gemaakt, ik zal hem in me album zetten, dan kunnen jullie hem zien!
Ja eentje en die woont in California Whahaha als we nog even verder kijken dan zijn we ook nog van hetzelfde bouwjaar. Maar 19 feb is een uitstekende dag om jarig te zijn wat jij mimi. Groetjes Anita
@Anna, Nee geen loge hoor. Ik heb hier in het dorp een leuke meid leren kennen. Dat is de moeder van een vriendinnetje van mijn meissie. Ik ben daar van de week een paar keer koffie wezen drinken. Ook nog bij mijn andere vriendin en schoonmoeder. Met mijn werk erbij heb ik mijn huis een beetje laten vesloffen toen. Was zaterdag wel bezig geweest maar beneden niet. @Pluk, Mijn meissie is 16 februarie jarig dan word ze alweer 8 en ik 19 februarie. @Tatty Teddy, Ik heb M leren kennen op school. Via praten eigenlijk en ze is ook nog coordinator van de overblijf. Vandaar mijn extra dingetje in de week. . Was leuk hoor de overblijf. Ik heb de hele middag buiten gestaan met de eerste groep kinderen en daarna met de tweede groep kinderen. Alleen maar touwtje gedraaid. Zo leer je nog eens liedjes helemaal leuk. Hihi ze noemde me juf. Hahaha ik word op mijn werk al zo genoemd maar dit vind ik ook wel leuk hoor.
Sammy, allereerst heel veel sterkte meid. Een miskraam door moeten maken is nooit leuk. En daarna is er altijd zo'n onzekere periode. Afwachten of je cyclus weer als vanouds op gang komt of dat het wat langer duurt dan normaal. Ik kan me wel voorstellen dat je er een testje tegenaan hebt gegooid. Enerzijds jammer natuurlijk dat de test negatief is, het positieve eraan is, is dat alle oude HCG uit je lichaam is verdwenen en je cyclus weer op gang aan het komen is. De test kan natuurlijk ook negatief zijn omdat je gewoon nog te vroeg hebt getest. Ik weet niet of je weet wanneer je eisprong is geweest, maar meestal kun je je menstruatie ongeveer 14 dagen daarna verwachten.