1 - 15 maart 2016_ DEEL 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by kleineM, Oct 24, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    Jun 9, 2009
    7,154
    1,394
    113
    Female
    België
    Ikdus hij is al bijna 6, dan hebben ze die toch al of niet? Hij had ook hoofdpijn dus zal toch wel gewoon ziek zijn. Net had ie 36,9 dus kan gerust gaan slapen.
     
  2. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    Jan 7, 2011
    4,571
    8
    38
    Brabant
    Goedemorgen :)

    Even een update van mijn kant hihi.
    De afgelopen dagen zaten vol met afspraken en inwendige onderzoeken, strippogingen en afwachten..
    Gister om 16 uur kwam de verloskundige voor de laatste keer langs. Conclusie: 3 cm ontsluiting, maar ons meisje/mijn lichaam is er nog niet aan toe om zelf de bevalling in gang te zetten. De verloskundige heeft daarop wederom contact opgenomen met de gyn en hij wil dat ik vandaag wéér kom voor het hele circus: bloedprikken, hartfilmpje en dan dinsdag echo en woensdag uitslag wederom bespreken. Er is namelijk sowieso voor woensdag geen plek om in te leiden (tenzij spoed).

    En eigenlijk ben ik er wel even klaar mee. Ik geniet nog enorm van mijn zwangerschap, zit er echt nog niet doorheen én heb gewoon niet het idee dat het nu weer zwangerschapscholestase is. De jeuk is veel minder en na dat ik gisteren eentabletje antihistamine heb genomen trok het écht helemáál weg.

    Ik heb daarom besloten dat ik nu gewoon ff rust wil. Lekker 39 weken zwanger zijn en afwachten tot ons meisje er zelf ook aan toe is.
    En dat lucht echt enorm op.

    Dus ik ga nu nog ff genieten van m'n dikke buik hihi.
     
  3. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    Jan 7, 2011
    4,571
    8
    38
    Brabant
    Ik kom alleen net tot de ontdekking dat ik blaasontsteking heb. Aaargh!
    Dus straks maar even urine inleveren..
     
  4. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    Aug 1, 2008
    10,695
    15
    38

    Meestal rond 5 a 6 jaar komen ze. Maar kan best dat hij al zijn 3e rij kiezen heeft
     
  5. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    Aug 1, 2008
    10,695
    15
    38
    Yummy, meestal zit je eigen gevoel goed. Dus geniet van je laatste weekjes/dagen.
    Toch wel fijn dat baby in de gaten wordt gehouden

    Sterkte met je blaas ontsteking
     
  6. kleineM

    kleineM Fanatiek lid

    Oct 7, 2014
    3,215
    1,516
    113
    Hee yummy ga je dan ook niet naar je controle? Lekker genieten hoor! Mis mijn zwangere buik soms wel.

    L. Doet het super goed, ze is alweer bijna op geboortegewicht. Nachten zijn wel heel rommelig en vermoeiend 😴, alhoewel de end nacht beter gaat dan de andere. Flink bijkomen ook van de operatie, maar al en met mogen we niet klagen! Beetje weinig tijd voor t forum hihi
     
  7. kleineM

    kleineM Fanatiek lid

    Oct 7, 2014
    3,215
    1,516
    113
    Plankje: succes vandaag!! 👍👍💪💪💪
     
  8. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    Aug 1, 2008
    10,695
    15
    38
    Ohja plankje succes!! Zet hem op
     
  9. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    Jun 9, 2009
    7,154
    1,394
    113
    Female
    België
    Yummy fijn dat de jeuk weg is! Dan zal het inderdaad wel geen cholestase zijn. Hopelijk mag je meisje zelf komen wanneer ze daar klaar voor is!

    Ikdus oh wist ik niet haha :) dacht dat ze al hun tandjes al zouden hebben nu.

    KleineM leuk dat het zo goed gaat en je goed geneest. Is even wennen de eerste tijd he. Maar dat loopt wel los :)

    Plankje succes meid!!

    Hier luistert baby voorlopig nog, vandaag mag ie er niet uit haha :D
     
  10. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    Jan 7, 2011
    4,571
    8
    38
    Brabant
    Wel naar de controle bij de verloskundige, maar de onderzoeken in het ziekenhuis niet. Net gebeld en het is geen probleem zolang ik maar meteen contact opneem als de jeuk toeneemt of ik twijfel / minder leven voel etc.

    Ik merk gewoon dat ik hartstikke blij, vrolijk en vol energie zit. :D Het zonnetje schijnt, mn buik is dik.. Heerlijk! Ik wil gewoon écht nog even genieten.

    Ikdus: Klopt. En ik wéét hoe heftig zwangerschapscholestase is en hoe bizar die jeuk is (en dat die echt niet afneemt) en dit keer is het gewoon anders. Ik heb eczeem (al jaren) en ben érg gevoelig voor hormonen en voedselintolerant. Ik voel gewoon dat dát de oorzaak is van de jeuk die ik had.
    De antihistamine mag ik overigens gewoon gebruiken volgens de arts, dus dat scheelt! :)

    Wat fijn dat L het zo goed doet Kleinem! En weinig tijd is logisch hoor, geniet lekker van jullie meisje! :D

    Plankje: Heeel veel succes!!
     
  11. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    Jan 7, 2011
    4,571
    8
    38
    Brabant
    En de kinderen slapen heerlijk bij mijn ouders (het is hier nu vakantie) dus ik heb echt alle tijd voor mezelf!
    Zo even naar de Hema, met de hond wandelen, een hogedrukreiniger kopen (rare dwang ineens dat ik de tuintegels schoon wil hebben) en vanavond lekker koken voor mijn lieve mannetje! :) Fijne dag iedereen!
     
  12. trotsema

    trotsema Bekend lid

    Jan 3, 2015
    869
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gelijk heb je geniet nog even van je buik. Kleinem het word beter, straks kan iets meer adem galen tussen door😉. Vandaag mijn officiële uitgerekende datum en Joey is alweer twee weken. Hij was de afgelopen dagen ongeveer 10 gram aangekomen dus het gaat de goeie kant op 😊. Ik ben zelf nog wel erg moe en ben nog snel een beetje mistig in mijn hoofd. Moet dus nog rustig aan doen. Ik ben benieuwd of er vandaag hier nog iemand gaat bevallen😆
     
  13. toekan

    toekan Fanatiek lid

    Sep 5, 2011
    3,702
    0
    36
    NULL
    België
    Plankje: succes vandaag!!

    Appelboompje: jeuj! Goed nieuws!!


    Juf: proficiat!!
     
  14. Sahi

    Sahi VIP lid

    Apr 4, 2010
    5,186
    0
    0
    Dordrecht
    Kleinem lekker geniten hoor meis, t forum komt wel weer ;)

    Yummy goed dat je je gevoel volgt!

    Meisje beterschap voor je zoontje, hoe is het nu?

    Er zijn hier al een tijd geen bay's geboren, wanneer komt de volgende?
    Die van mij zit nog heerlijk binnen ;) hij is nog erg tevreden, ik mocht kiezen voor strippen, maar eigenlijk voel ik me nog goed en doet de kleine man het super, dus ik wacht nog even af.
    De bloeddruk was vanmorgen ook weer perfect, ongelofelijk ;)

    8 maart pas weerr terug, dan gaan ze wel weer strippen.
     
  15. angel128

    angel128 Bekend lid

    May 26, 2013
    693
    0
    0
    Vandaag mag hij van mij ook niet komen hihi.. Hoewel ik daar gisteren even anders over dacht.. De normaal zo drukke man had niks laten horen en reageerde nergens op.. Dus was in paniek..
    Echo en ctg gehad.. Duurde voor hij ging bewegen en viel toen weer in slaap... S avonds pas werd hij weer druk..
    Nu weer lekker bewegelijk

    Ben ook benieuwd hoe het nu met kaatjekaa gaat..
     
  16. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    Jun 9, 2009
    7,154
    1,394
    113
    Female
    België
    Geniet er nog lekker van yummy! :D

    Sahi zoontje had vanmorgen 36,8 dus goed. Oogjes zijn wel wat dikker en hij is nog niet naar school. Hij wil namiddag wel gaan dus heb gezegd dat ie eerst nog moet rusten. Hij ligt nu toch 1,5u in bed dus hopelijk is ie dadelijk fris genoeg voor school. Hij wou vanmorgen eigenlijk al gaan maar heb hem gewoon laten uitslapen. Maar eerst goed genezen!

    Wie weet haal je 8 maart niet ;)

    Plankje haar baby komt vandaag misschien nog?

    Ik ga morgen vensters wassen denk ik. Zien of het wat helpt :) had vannacht en vanmorgen enkele harde buiken maar niet bijzonder veel dus doet nog niks gok ik.

    Angel hier was baby gisteren ook heel rustig! Vandaag ook nog wel. Hij beweegt nog, maar is maar zachtjes. Stilte voor de storm?... :D
     
  17. Plankje

    Plankje Fanatiek lid

    Dec 15, 2014
    1,171
    0
    36
    Female
    Zuid Holland
    Ff snel


    image.jpg

    Zo daar lig ik dan te wachten hihihi kan wel ff duren hoor. Moest toch een ballon want bmm was niet rijp. Denk niet dat de kleine vandaag komt
     
  18. kleineM

    kleineM Fanatiek lid

    Oct 7, 2014
    3,215
    1,516
    113
    Zet em op plankje! Je ziet er mooi uit! De volgend foto's zijn dan met een baby en een veel kleinere buik! Toitoitoi
     
  19. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    Jun 9, 2009
    7,154
    1,394
    113
    Female
    België
    Succes plankje!!

    Hier baby nog steeds niet gevoeld en krijg hem niet wakker.. de buurvrouw brengt zo haar doppler. Even luisteren naar die kleine man want maak me wel zorgen nu.. heb net gegeten en daar reageert ie ook niet op :( zelfs schudden met mijn buik niet.
     
  20. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    Jun 9, 2009
    7,154
    1,394
    113
    Female
    België
    Het hartje gevonden! Oef! Ben weer gerust nu :) zou het stilte voor de storm zijn?
     

Share This Page