Had mijn Kruidvat testen van de week al in de vage testen groep gegooid en dacht laat ik er nu maar eens een Clearblue tegen aangooien. Ik ben nog steeds in shock dat ik na 8 operaties, 1 eierstok, 5 jaar verder nu uberhaubt zwanger lijk te zijn! Daarom zoek ik denk ik ook bevestiging op dit forum. Het is onwerkelijk. In elk geval wilde ik jullie vragen hoe dat nou zit met die weken. Clearblue geeft aan 1-2 weken maar ik begreep van het ziekenhuis dat als ik nu zwanger test dat ik dan 4 weken zwanger ben. Enig idee Het komt hopelijk niet door een te laag HCG
Bij de test van clearblue moet je er 2 weken bij optellen. Het is namelijk 1-2 vanaf de bevruchting. Dus hij klopt hoor! Gefeliciteerd!
1-2 op een cb test betekend eigenlijk de periode tussen de bevruchting en de test. Ook klopt het niet altijd helemaal. Soms wijkt het een dag of 2 a 3 af van wat het werkelijk is. Maar dit betekend inderdaad dat je rond de 4 weken zwanger bent. Je mag er 2 weken bij optellen. Die krijg je er gratis en voor niks bij Gefeliciteerd met je zwangerschap
Liz super zo'n duidelijke test. Dan ben je inderdaad 4 weken. Morgen die bloedafname dat zal zeker goed zijn
Wauw meid... hier ook goed nieuws dus !! Gefeliciteerd ! Is je echt enorm gegund na al die tijd !! (Ik heb een tijdje meegeschreven im het mmm topic).
Thanks allemaal, Ik durf het nog niet echt te vieren. Had net bij afvegen ook wat bruin bloed/slijm dus ben gelijk ongerust. Lees wel op internet dat het kan voorkomen maar het is nog zo pril allemaal. Keeping my fingers crossed.