Titel is niet duidelijk, I know, maar ben hier even benieuwd naar. Sommige vrouwen hebben bij 36/37/38 weken al 2 of 3 cm ontsluiting.. zeker bij een 2e/ 3e kindje is dit vrij normaal. Ik heb geen idee of ik dat al heb hoor, want ik heb nog geen inwendig onderzoek laten doen. Maar mijn baby is nog steeds niet ingedaald. Dit is mijn tweede zwangerschap... ik vroeg mij af of je ook ontsluiting in de zwangerschap kunt hebben bij een baby die niet is ingedaald? Weet iemand dit? Ik heb verder ook nog niet heel veel last van voorweëen dus ik verwacht er niet veel van.. maar ben wel benieuwd of dit kan...
Hier was onze 2de dochter nog niet ingedaald en had op 38 weken 1cm opening op 39.5 had ik 3cm opening en was ze nog altijd niet ingedaald
Oo ja hoor dat kan. Ik lag al in het ziekenhuis de weeën weg te bijten maar de kleine meid was zelfs toen nog niet helemaal ingedaald.
het zal wel kunnen, mijn derde is pas ingedaald tegen de tijd dat ik persweeen kreeg. Daardoor duurde de ontsluiting wel wat langer, maar blijkbaar kon het toch wel
Hier bij de eerste met 40 weken al 2 cm. Bij de 2e al 3 rond deze termijn, dus ik dacht bij de derde die heb ik alvast in m'n zak Wat denk je met 40.4 een krappe centimeter.. het kan dus maar hoeft niet!
Ja hoor, Bij de vierde had ik 6 cm ontsluiting en de kleine was nog niet ingedaald, nadeel was dat ze mijn vliezen niet mochten breken vanwege uitzakken navelstreng, perongeluk heeft een verloskundige die ook wou voelen de vliezen gebroken tijdens toucheren De gynaecoloog en een verpleegkundige gingen toen de baby naar beneden drukken terwijl de verloskundige het gat dicht hield en haar vingers er langzaam uithaalde Toen zat ik wel opeens in 10 minuten op 10 cm
Ik heb gehoord dat 9 van de 10 babytjes (2de zwangerschap) helemaal niet indalen omdat de buikspieren van mama slapper zijn dan in de eerste zwangerschap. En dat buikspieren er juist voor zorgen dat het kindje indaald.
Ik had bij de tweede ook 2 cm ontsluiting op het laatst en niet ingedaald. Ze wilde me gaan strippen maar toen ze voelde dat hij nog niet ingedaald was maar niet gedaan. Ik moest ook mochten mijn vliezen breken meteen plat gaan liggen. Dat vond ik wel een beangstigende gedachte dat dan de navelstreng kan uitzakken. Die nacht braken spontaan mijn vliezen en gelukkig bleek bij het toucheren dat hij sinds het breken van de vliezen wel was ingedaald.
Nou mijn buikspieren waren niet slap hoor. En zowel mijn eerste was niet ingedaald en nu deze tweede ook (nog) niet. OT ts mijn dochter is pas gaan indalen tijdens het kunstmatig breken van de vliezen. Ik had met 35 weken 2cm ontsluiting, daarna is er niet meer gekeken tot 40+1 toen had ik 3cm Ik heb van mijn vk wel begrepen dat strippen nog nuttelozer wordt als je baby niet is ingedaald omdat er dan niet genoeg tegendruk is om evt ontsluiting te krijgen
Ik had 1 cm ontsluiting op 39 weken maar baby is nooit ingedaald (2de kindje he). Ze hebben haar met de zuignap moeten halen uiteindelijk (wegens navelstreng rond de nek op het allerlaatste moment).