Serieus, een baby van 4 maanden 3 nachten laten huilen en met futiliteiten komen dat je een verjaardag moet afzeggen? Wat een vreemde zin?! Ja, het is pittig maar jij zult net zo lang aanpassingen moeten doen en moeten zoeken totdat je dit gepast oplost. Laten huilen is nooit de oplossing op deze leeftijd. Zoek het in voeding, rooming in, lichamelijke aandoeningen.
Gepast is voor ieder weer anders. Ik vind dat een baby ook best aan kan passen maar dat het wel geleerd moet worden. Mijn zoontje laat ik ook wel eens huilen.. er zijn verschillende manieren van laten huilen. Ik ben van mening dat laten huilen best kan werken.. alleen in dit geval weet ik niet of dat het beste is. Aangezien er sprake is van reflux, ik zou eerst alles medisch uit laten sluiten.
Helaas herken ik het bijna allemaal, onze uk had ook verborgen reflux hij had gelukkig geen speen en zat niet 16 keer bij hem maar ondanks de medicatie een schuin bedje, half uur wachten ja de fles ,extra boeren huilde hij veel en liep ik snachts of zat ik met hem beneden. Ik sliep toen maar 4/5 uur per nacht. Mijn man had gelukkig flexibele uren en hij werkte eerder zo dat hij eerder naar huis kon om mij te ontlasten. Ook overdag huilde hij veel en liep uren met hem. Ook ik was helemaal op, wij zeiden tegen elkaar hij doet niet moeilijk hij heeft het moeilijk. Praat met elkaar dat is heel belangrijk en geniet van de kleine dingen
Wat zwaar voor je zeg. Ik ken het gevoel niet meer te kunnen functioneren. Onze dochter slaapt nu eindelijk sinds 3 maanden goed. Ik ben ook naar de huisarts gegaan na een nacht wat de druppel was. Huilend stond ik daar om te smeken voor een oplossing. Hij heeft ons maar de kinderarts gestuurd. Ik wou ook naar een osteopaat want ik had goede verhalen gehoord. Mijn huisarts begon te lachen en vond het maar onzin. Maar ma 2 behandelingen is er niks meer aan de hand. Ik zeg tegenwoordig altijd tegen mensen dat ze eerst naar een osteopaat moeten gaan. Echt!
Het afwennen en aanleren van beter slaappatroon duurt vaak 3 nachten heb ik begrepen. Laat hem niet 3 nachten constant huilen maar max 10-15 minuten voordat ik naar m toe ga. Slaaptraining dus. Waar ik eigenlijk oo tegen ben mits de nood het vordert. Overigens ben ik al 3x bij osteopaat geweest. 5x naar HA 1x naar Hap en 1x naar KA. De reflux is onder controle. We geven de fles terwijl ie op zn zij ligt, dat scheelt enorm! Hij huilt niet veel en sinds de medicatie ook niet meer overstuur huilen. Hij is nu bijna 5 maand en sinds 2 weken eindelijk relaxt en zonder pijn, krampjes enz. We waren dus blij dat t ergste eindelijk voorbij was maar nu wordt ie dus héél vaak wakker omdat ie zn speen kwijt is. En we waren al zó moe. Mn man doet echt zn best maar zodra de kleine 1 kok geeft zit ik recht overeind en ik kan pas weer slapen als de kleine slaapt. Vanmiddag zonder speen, heeft 6 minuten mopperend gehuild en toen twee u geslapen, 1x wakker geworden. Toen zn knuffel gegeven en viel ie weer in slaap. Net na 2 minuten mopperend huilen in slaap gevallen. Ik denk dat ie steeds naar zn speen zoekt net op t moment dat ie naar zn diepe slaap gaat. Ik ga snel slapen, als ie nu 2 uurtjes onafgebroken slaapt benk al heel blij!
slaaptraining bij een baby van 4.5 maand.....?? ik denk dat je baby gewoon jouw nabijheid nodig heef, en dan zou ik toch echt eerst andere dingen proberen ipv je baby te gaan laten huilen.
Slaaptraining kan ook zonder te laten huilen. Bij mijn eerste ook met 4 maanden laten huilen. En het heeft zijn vruchten afgeworpen maar het koste me heel veel. Je bent nu op, maar als je die methode toepast ben je ws overspannen. Ben (te laat) het boekje baby in een droomritme van Stephanie lampe tegen gekomen en hier staan diverse methodes uitgelicht. Ook heeft ze een versie voor kindjes met reflux. Misschien dat dat je kan helpen?
Precies dit. Ik zit hier met tranen in mijn ogen bij het idee dat je zo een hulpeloos kleintje laat huilen. Hij kan niéts anders doen dan huilen, niet praten niets. Laten huilen kan echt niet op deze leeftijd. Ze kunnen er nog niets van leren. Oh ik moet echt huilen van de gedachte. Neem hem alsjeblieft juist dicht bij je. Koop een goedkoop ledikant en maak er een co sleeper van Vergeet NOOIT: hij doet niet moeilijk hij hééft het moeilijk.
Inderdaad! En hoe is het met prikkels? Ze verwerken snachts de prikkels, hoe ziet je dag er uit? Hier dus een ventje wat vanaf dag 1 enorm krijste. Huisarts, kinderarts,osteopaat,manueel therapeut.. niemand wist wat er was. Tot we bij onze fysio kwamen, die schrok zo erg van hem.. Hij was diep ongelukkig.. Fysio verwees ons door naar een collega, een vrouw die enorm veel van prikkels, gedrag, en vooral de behoeften van baby's af weet. Hij heeft altijd alleen ingebakerd geslapen of bij ons. Uiteindelijk gestopt met inbakeren en hij slaapt nu dag en nacht bij ons in bed. Dat heeft hij nodig, zijn veilige plekje. Hij is erg snel overprikkeld, ik geef hem de rust om alles te verwerken. Dat doet hem zo veel goed! En het weinige slapen went
O zo herkenbaar helaas. Slaapt je kindje in een slaapzakje? Zoniet, eens proberen. Hier een reflux en oren kind. Schijnbaar toch een veelvoorkomende combinatie. Huisartsen zien het alleen niet, dus een verwijzing vragen naar kno arts. Hier bleek het bij oudste dochter de oplossing te zijn na 2 jaar door het plaatsen van buisjes. Is nu nog veel te vroeg maar hou het in de gaten voor de toekomst. Succes
Ik heb geen verstand van inbakeren, dus ik vroeg me af of hij wel bij zijn speentje kan als hij ingebakerd in bed ligt? Als je naar hem toe gaat voor de speen is het dan omdat hij de speen niet kan vinden of is de speen uit bed gevallen? In dat laatste geval zou je je zoontje een paar nachten in een camping bedje kunnen laten slapen, dan kan de speen er niet uitvallen en zou hij er zelf bij moeten kunnen. Wij hebben dit met onze dochter gehad (niet zo vaak per nacht als bij jou) en tijdens de vakantie werden we ineens niet meer gewekt, omdat de speen altijd ergens vlakbij bleef. Je zou het kunnen proberen om in ieder geval wat nachten bij te kunnen slapen en daarna uitgerust een lange termijn oplossing te vinden.
Dank je! Zal eens zoeken naar dat boekje! Hij heeft om 23u fles gehad. Om 1.30u 8 min gehuild (gemopperd) en nu weer wakker voor fles. Al een hele verbetering dus! En de tegenstanders: had jullie commentaar wel verwacht maar dit is mijn laatste optie. natuurlijk is dit niet leuk maar ik laat hem nóóit overstuur huilen. Daarnaast lezen jullie niet goed: ik nam m juist ateeds bij me maar dat werkte averechts. Hij kan zelf zijn speen niet vinden en in zn mond stoppen. Hij slaapt nu overigens in een gewoon slaapzakje. Ben nu vanaf 23u 2x wakker geweest maar lag al om 21u. Heb nu bij elkaar al meer geslapen dan afgelopen 2 nachten bij elkaar! Nog 4u te gaan tot de volgende fles!
Eerlijk gezegd vind ik het hoogst vreemd dat je geen antwoord geeft op sommige vragen. Welke medicijnen krijgt je kleintje? Heb je alle medische zaken zoals oorpijn al uit laten sluiten door je huisarts? Heb je al iets anders geprobeerd dan Pepti? Het lijkt nu een beetje alsof je toestemming zoekt om je 16 weken oude baby maar te laten huilen zonder dat je werkelijk alles geprobeerd hebt! Huilen is zijn enige communicatiemiddel om aan te geven dat er iets is, tenzij de jouwe al prima kan praten. Hij huilt echt niet om jou te pesten hoor! Als je erdoor heen dreigt te raken, zou ik zsm naar de huisarts gaan voor hulp en niet je jonge baby daarvoor maar te laten huilen en daarmee monddood te maken. Want ja, ze zullen stoppen met huilen. Mama komt toch niet..... Ze geven het op. Waar is de papa overigens in dit verhaal? Kan die jou niet meer ondersteunen 's nachts? Sorry voor mijn harde woorden,ik bedoel het verder goed. Ik bekijk het even vanuit de ogen van je baby die nog niet kan praten en kan zeggen wat er is. Maar goed te lezen dat het beter gaat.
Heel eerlijk gezegd snap ik je wel. En zoals je nu schrijft dat het gaat, beetje mopperig huilen vind ik niets mis mee. Ik kan niet zo goed tegen al die mensen die zo in de aanval gaan en dan ook nog zeggen dat je niet op hun vragen reageert. Er komen heel wat reacties, natuurlijk lukt het niet om daar op te reageren. En al helemaal niet als ze voor nu een oplossing heeft gevonden. Ik vind dat niet laten huilen zo ver door getrokken. Nee, ik heb mn meisje nooit overstuur laten huilen, zeker niet zo jong. Maar een beetje jengelig huilen heb ik zeker wel gedaan. En ook toen ze ouder was bij wat harder huilen afcen toe naar haar toe, maar niet constant bij dr blijven. Waarom? Omdat ik zag dat ze moe was en als ik bij haar bleef ik haar wakker hield. En ze is heel goed gehecht. Dus, laten we ophouden om moeders aan te vallen die denken aan laten huilen, zeker onder omstandigheden als deze van TS. Sommige moeders doen niet laten huilen, prima. Sommige doen dat wel. Maar laten huilen is niet dat je kind ligt te krijsen en moeder reageert niet. Zo zwart wit is het niet. TS ik hoop dat het nu beter gaat. Wat ik zei, als het nu alleen een paar minuten mopperig huilen is dan is,daar niets mis mee.
Dit indderdaad, gaf ook al eerder aan er zijn verschillende manieren van laten huilen. Ik vind dat sommige mensen hier ook wat te overdreven reageren op het laten huilen van baby's. Als moeder hoor je wel aan het huilen of er sprake is van pijn. Helemaal als hij eerder zo last van reflux had. Dat huilen zal heel anders klinken dan het kwijt zijn van zijn speen. Mijn zoontje huilt ook wel eens 's nachts dan ga ik gelijk even naar hem toe, om hem te laten weten dat ik dichtbij ben. Aai hem even over zijn bolletje, en loop dan ook weer weg. Als ik blijf staan wordt hij wakker van mij. Dan huilt hij nog even en valt dan weer in slaap. Hij is 4 maanden.
Ik ben ook niet per definitie tegen laten huilen als laatste redmiddel. Maar ik vind dat eerst alle andere zaken uitgesloten moeten zijn. Hoe weet je zo zeker dat de reflux onder controle is? Kun je mij dat oprecht uitleggen? Ik heb twee reflux kinderen en dus al meer dan twee jaar ervaring met medicatie. En nog duurt het vaak een paar dagen voor ik door heb dat de dosering verhoogd moet worden...
Veel sterkte, ik weet hoe het is om enorm slaapgebrek te hebben door een huilend kindje. Ik hoop voor jou dat je een oplossing vindt die bij jou en je kindje past. Hou vol!
Ik weet hoe het is, mijn oudste is elke nacht 8'keer minimaal wakker geweest tot 1,5 jaar, toen was ook de tweede geboren die sliep pas door bij 3 jaar, na medische ingreep van keel en neusamandelen en buisjes tot die tijd was ze minimaal 4/5 keer wakker per nacht Toen zij drie werd kwam baby 3, zij is nu 2,5 en slaapt ook nog niet door, elke nacht is ze zeker 4 keer wakker En de baby van nu 5 maand, hij slaapt af en toe door, maar de laatste 5 weken heeft hij 3 voedingen per nacht en is overdag ook van het padje af, Is het je eerste ? Ben je thuis ? Dan raad ik je aan samen in bed te gaan liggen na een voeding, neem lekker bij je, dan slaapt je kleintje vaak langer zo heb je zelf overdag ook even slaap bij werken gaat dit natuurlijk niet, Laten huilen ben ik geen voorstander van maar liever laten huilen dan zelf gek worden, ik heb mijn kinderen ook weleens even 5 minuten extra laten huilen met de babyfoon wat Zachter zodat ik even op adem Kon komen om weer rustig bij de kinderen te komen en hun te kunnen troosten. Krijgt je kleintje medicatie ? Zo ja welke ? Onze zoon krijgt omeprazol, het werkt opZich redelijk maar nog heeft hij er veel last van, over 1 jaar of 1,5 jaar krijgt hij een ph meting, Anyway wij hebben zijn hoofdeinde omhoog gezet en ook dragen we hem overdag om zijn rust te vinden en het huishouden draaiende te houden, verder helpt een draagdoek of zak ook bij reflux Sterkte meid !