Hier worden mijn Kids niet ( meer ) gevaccineerd. 2 van mijn Kids hebben kantje boord gelegen na de vaccinaties. Veel onderzoeken geweest en zij kunnen niet tegen de bestanddelen in de vaccins. Dat is dus de reden geweest dat ze kantje boord hebben gelegen na elke vaccinatie. Ikzelf heb het als baby ook meegemaakt waardoor ik niet meer gevaccineerd werd verder. Heb dan ook bijna alle kinderziektes gehad en ben er nog steeds Het is dus helaas genetisch bepaald Mijn jongste dochter heeft meer dan 85 % kans dat zij ook kantje boord komt te liggen na de vaccinaties. Dat is dus de reden waarom mijn Kids niet (meer) gevaccineerd mogen worden.
Wij vaccineren niet, hebben ons toendertijd erin verdiept en daardoor deze keuze gemaakt. en we staan er nog steeds hetzelfde in.
De inhoud van de vaccinaties, en ik sta nu nog sterker achter mijn standpunt nu ik weet dat er met vaccinaties lang niet altijd even zorgvuldig om wordt gegaan dan noodzakelijk is.
Beide kinderen pas later geprikt, vanaf 6 maanden. Bij een derde kind zou ik wel twijfelen. Mocht ik weer zwanger zijn, ga ik echt goed onderzoeken wat ik wil en bin wel enten, zal ik pas veel later starten.
Het begon met hele hoge koorts,wegdraaien van de ogen,oppervlakkig ademen tot bijna helemaal niet meer en daarna blauw en slap. Zo vond ik mijn 2 kids ook steeds terug na de inentingen 😢 In het ziekenhuis kwamen ze bij maar zelfstandig ademen lukte ze niet goed en waren erg ziek en geen energie meer. Niet zelf kunnen eten en drinken. Gelukkig hebben ze er nu geen last meer van maar ik heb echt doodsangsten uitgestaan 😢 Bang dat ze niet meer beter werden. En of ze het wel zouden overleven. Ikzelf had dat ook volgens mijn moeder daarom heb ik maar 1 keer de dtp gekregen. Ik ben van de jaren 70.
Mijn zoontjes hebben de dktp prikken wel gehad. Bmr krijgen ze niet, ik ben van mening dat ze deze kinderziektes prima kunnen door lopen. Daarnaast geeft een vaccinatie geen levenslange garantie. En ze kunnen deze ziektes beter krijgen in de kinderjaren dan als ze volwassen zijn omdat het dan heftiger is. Ik ben ook absoluut niet bang voor deze kinderziektes. Dktp had ik achteraf later mee willen beginnen. Als je later start hebben ze 1 prik minder nodig.
Wij laten beide kinderen gewoon vaccineren. ik heb weleens een afspraak verzet doordat ze ziek waren maar verder zie ik geen reden om uit te stellen. Hetzelfde als prikken apart geven, waarom? Ik heb liever dat ze 1x een beetje uit hun doen zijn en er dan vanaf zijn. Als er medische oorzaak is dan snap ik het wel dat het niet kan (zoals iemand hierboven heeft vertelt dat het bij haar kinderen niet kan) maar anders snap ik niet waarom je niet zou laten vaccineren.
Hier gewoon laten vaccineren. Ken een kindje dat kinkhoest had als baby omdat hij niet ingeënt was. Hij is nu 4 en heeft zwakke longen. Vaak longontsteking. Ik wil mijn zoontje dat besparen.
Hoeveel 'later' is dat? Wij zijn kritisch wat het inenten betreft. Ons gaat het vooral om het aluminium dat in de inentingen zit. Dat met 2 maanden al in zo'n klein lichaampje te spuiten.. Dochter is nu bijna 6 maanden. Ik vind het moeilijk om te beslissen wanneer we wel inenten. We wilden dat ze minstens 6 maanden zou zijn, maar liever pas vanaf 1 jaar... We hebben trouwens in Duitsland een lange lijst van kinderartsen die kritisch zijn tegenover inenten.
Hier allemaal gewoon gevaccineerd nooit over getwijfeld. Voor mij persoonlijk is de enige reden om.uit te stellen als de kinderen niet lekker zijn. Mijn jongste zou vandaag d'r eerste prikjes krijgen maar omdat ze ziekjes is heb ik afgebeld en loopt ze strax een maandje achter. Ik geeft wel de vaccinatie tegen rota niet en ook wil ik hpv niet gaan geven.
Ik ben ook zo aan het twijfelen of ik de tweede überhaupt zal laten inenten of niet. Een tijdje geleden ben ik nog bij een infoavond geweest van een arts die kritisch staat tegenover inenten en met een arts gesproken die voor het inenten is. Zo lastig vooral ook omdat de lijst van artsen die kritisch tegenover inenten staan toch aardig lang is hier in Duitsland..
Het blijft een moeilijk keuze. Als ik kijk naar mijn zoontjes, beide dus geent tegen kinkhoest. En beide kinkhoest gehad, en goed ook. Polio komt hier al zolang niet voor. Baby's vallen niet zo snel dus ik zie het nut ook niet in om zo'n jonge leeftijd al vaccinaties voor tetanus te geven. Daarnaast ben en blijf ik van mening dat een kind de kinderziektes veel beter kan doormaken op jonge leeftijd. Bof vaccinatie werkt ook niet erg lang, zie bof uitbraken onder studenten. Daarom voor ons ook geen bmr vaccinatie.
Wij vaccineren wel. Ik vind het onverantwoord om niet te vaccineren. Ten eerstevoor je eigen kind maar ook voor andere. Als ruim 95% blijft vaccineren heb je nog massa immuniteit, als dat percentage lager word is er kans dat enge ziektes terug komen en er grote uitbraken komen. Onze zoon heeft het niet makkelijk met eczeem enz. Maar laat hem toch vaccineren. Bedenk je wel dat als je het niet doet je pasgeboren baby's en zwakke mensen die ze om wat voor rede niet mogen enten in gevaar brengt!
Tot nu toe heb ik volgend schema mijn dochter laten vaccineren. Alleen bij de 11 maanden prik heeft ze er erge last van gehad. Ik ben toen mij gaan oriënteren en ben tot de conclusie gekomen dat DL door haar eczeem en verminderde weerstand er heftiger op kan reageren. Nu moet ze nog de BMR krijgen. Ook hier heb ik weer een en het ander over gelezen dat kindjes met eczeem hier bog heftiger op kunnen reageren dan op de DKTP vaccinatie. Ik loop nu al een tijdje met zo'n onderbuik gevoel rond. Wil wel vaccineren maar zit er tegenop en ben bang voor een heftige reactie. Ze heeft nu ook al een lage weerstand door verkoudheden en 4 doorkomende tandjes tegelijk. Ik zit er nu over na te denken om de BMR te laten doen als ze helemaal lekker in haar vel zit. Ook doe ik de 2 vaccinaties splitsen. Dus op dit moment bekijk ik het even kritisch.
Ik vind het ook heel vervelend als kinderen niet in geënt worden. Prima dat je je eigen kind gevaar laat lopen, dat is je eigen keus. Maar jammer genoeg nemen die kinderen ook deel aan de maatschappij (kdv, ballorig etc) en lopen mijn kinderen daardoor ook risico. Wat mij betreft mogen ze vaccineren verplichten.