Man snurkt!!

Discussie in 'De lounge' gestart door Rebelleflower, 6 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rebelleflower

    Rebelleflower Fanatiek lid

    26 sep 2015
    1.256
    2
    38
    Vrouw
    Wie heeft een goede tip tegen snurken en hard ademen?!
    Al aantal jaar snurkt mijn vent.. Ene keer hard en andere keer is het keihard adamenhalen.. Ik wordt er gek van!! Het is elke avond een stuggel al jaren lang... Slaap nu z'n beetje elke nacht met van die wegwerp oordopjes in..
    Dat werkt wel maar ja fijn slaapt het niet van ik merk dat ik nu nog minder kan hebben qua geluid zonder de oordopjes.. En ik ben bang dat als de baby er is en die huilt ik die misschien helemaal niet hoor door de oordopjes..
    Als ik eerder slaap dan hem en ik val in slaap zonder oordopjes wordt ik vanzelf wakker s'nachts door hem...

    We hebben al van die neus spreiders geprobeerd en keelspray maar dat helpt allemaal niet.
    Het maakt niet uit of ie op z'n rug ligt of niet... Hij snurkt gewoon of ademt echt overdreven hard!!
    Hij rookt niet, drinkt niet maar heeft wel veel overgewicht. Afvallen wil die niet.. Dus dat is geen optie.

    Soms ben ik op een punt dat ik denk ik ga wel in een andere kamer slapen want ik trek het niet. Maar dat vind ik zo radicaal.
    Ik ben echt beetje wanhopig en hij geeft er niets om want zegt ie ik doe het toch niet expres.... Ja dat snap ik zelf ook nog wel...

    Iemand goeie tips voor mij? Om het snurken te kunnen verdragen? Of in ieder geval het harde adem halen?
    Of goeie tips tegen het snurken?
     
  2. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Hier was de geboorte van ons zoontje mijn redding.
    ik ga altijd voor mijn vriend naar bed want hij valt in 1 minuut in slaap waardoor ik niet in slaap kom.
    vroeger werd ik constant wakker van zijn geronk maar sinds de geboorte van ons zoontje nooit meer. Mijn gehoor werd helemaal op ons zoontje afgesgemd. 1zuchtje van zoontje en ik was wakker terwijl mijn vriend heel hard snurkt maar daar word ik niet meer wakker van
     
  3. AnnaCF

    AnnaCF Niet meer actief

    Tja overgewicht kan wel een belangrijke oorzaak zijn. Waarom wil hij niet afvallen?
     
  4. Caithy

    Caithy Fanatiek lid

    8 feb 2013
    3.713
    1.060
    113
    Ik snap ook wel dat hij het niet expres doet, maar het zorgt wel voor jou een slecht nachtrust. Dus moet er iets aangedaan worden, dus naar de HA!
    Je geeft aan dat hij overgewicht heeft en dat hij daar aan niets wil doen, dat zal toch HA daar het eerste iets aan willen doen! Daarnaast kan ik me toch ook voorstellen dat je je straks met je kind wilt rennen en ravotten?

    En Ik zou zeker niet degene zijn niet moet verhuizen naar de logeerkamer!
     
  5. Stroopie

    Stroopie Fanatiek lid

    11 jun 2009
    3.158
    11
    38
    Hier ook al ruim 14 jaar een probleem. Man wilt er zelf niks aan doen. Ik heb bij schoonenberg speciale oordoppen aan laten meten. Die filteren het snurken eruit, maar niet het gehuil van je kindje.
    Wij hebben geen slaapkamer over, maar anders zou ik af en toe wel verkassen om eens heerlijk te kunnen doorslapen.
     
  6. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    Wij slapen al een paar jaar apart. Maar ik snap dat dat iets is wat de meeste stellen niet willen. ;)
    Ik heb bijna 20 jaar naast hem wakker gelegen en nu slaap ik als een roosje in mijn eigen bed op mijn eigen kamer. (Meestal alleen, soms met jongste dochter).
     
  7. MoedervanSafia

    MoedervanSafia Fanatiek lid

    10 mrt 2013
    2.803
    4
    38
    Mijn vader snurkte ook extreem en dat kon je zelfs helemaal vanuit de tuin horen. Mijn moeder heeft ook van alles uitgeprobeerd en is daarna na een specialist geweest en die verwees haar door na een speciale bed zaak. Sinds mijn vader een speciaal ontworpen kussen heeft (kost wel enkele tientjes) snurkt hij nu stukken minder en soms helemaal niet. Mijn moeder zegt dat ze nu stukken beter slaapt dan eerst.
     
  8. huggybird

    huggybird Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.738
    803
    113
    Hmmm bij ons ben ik de gene die snurkt:) ik vind het echt heel erg dat mijn man geregeld wakker ligt van mijn gesnurk...
    Het is bij mij begonnen na een verkoudheid. Ik gebruik nu geregeld neusspray als mijn neus dicht zit als we naar bed gaan, maar dit gaat niet meer omdat ik nu wondjes heb in mijn neus:$ het is te droog geworden.
    Ik denk dat ik eerdaags maar eens langs de huisarts ga voor advies....

    Moedervansafia, wat is dat voor een kussen waar jij het over hebt?
     
  9. Yesera

    Yesera Fanatiek lid

    18 jan 2012
    3.916
    2.293
    113
    Voelt je man zich wel uitgeslapen als hij wakker wordt? Overgewicht geeft namelijk wel meer kans op slaapapneu. Mijn vriend heeft dat ook en snurkte altijd vreselijk. Eigenlijk moet hij slapen met een slaapmasker, maar dat vindt hij zeer vervelend. Nu heeft hij een MRA (bitje) die gelukkig de ademstops voldoende beperkt. Hij snurkt nog wel iets, maar daar heb ik geen last meer van. En belangrijkste is dat mijn vriend nu ook veel beter uitgerust is als hij wakker is en zijn slaap/dromen echt anders beleefd.
     
  10. Rebelleflower

    Rebelleflower Fanatiek lid

    26 sep 2015
    1.256
    2
    38
    Vrouw
    De reden dat hij niet wilt afvallen is omdat hij zich nu fijn voelt in zijn eigen lichaam. Wat natuurlijk ook belangrijk is.
    Hij heeft wel eens meerdere pogingen gedaan hoor maar dat lukt toch niet, niet genoeg wilskracht. Ik ken hem niet anders dan hoe hij is met dat overgewicht en zijn gezondheid is verder in orde (op het snurken na) dus vandaar dat het afvallen niet echt een optie is.

    Stroopie
    : goeie tip van die oordoppen! Ik ga eens kijken daarvoor.

    Yesera:
    Ik had ook wel eens iets gelezen over slaapapne, maar ik hoor hem eigenlijk nooit stoppen met adam halen als hij slaapt dus niet echt aan gedacht. Misschien toch een keer laten onderzoeken.
     
  11. Yesera

    Yesera Fanatiek lid

    18 jan 2012
    3.916
    2.293
    113
    Ik was er ook van overtuigd dat hij geen slaapapneu zou hebben :). Maar uit het slaaponderzoek kwam toch echt dat hij 10x per uur stopt met ademen. Artsen zeiden dat het wel vaker voorkomt dat de partner het niet merkt. Andersom zagen ze ook. Dat de snurker nergens last van had, maar dat partner er heel veel last van had en echt merkte dat de snurker stopte met ademen. Ik hoorde dus alleen het snurken, maar merkte verder geen ademstops. Mijn vriend was wel heel vermoeid en had last van levendig dromen en is daarvoor naar de huisarts gegaan. Toen doorverwezen naar een slaapcentrum en daar kwam het dus uit het onderzoek.
     
  12. Yesera

    Yesera Fanatiek lid

    18 jan 2012
    3.916
    2.293
    113
    Oh ja, eerste advies wat mijn vriend na de uitslag kreeg was afvallen ;)
     
  13. Pompoen

    Pompoen Actief lid

    25 okt 2015
    446
    121
    43
    Stuur m naar de snurkpoli en laat hem een snurk beugel aan meten. Heb ik mijn man ook heen gestuurd ;) werkt super!
     
  14. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Hier wisselen we regelmatig af; de ene nacht hij op de bank, de andere nacht ik.

    Wij doen wedstrijdje snurken tegenover elkaar :D !
     
  15. Casara

    Casara Fanatiek lid

    20 aug 2014
    2.263
    416
    83
    Mijn man snurkt met periodes. Vaak na ziek zijn, neusverkouden. Ik heb oordopjes van alpine. Die zijn heel fijn! Als het te erg word, dan verhuis ik naar de bank of de slaapkamer van onze dochter. Moet zeggen dat het laatste wel al meer dan jaar geleden is. Ik schijn ook wel eens te snurken maar hij heeft daar weer geen last van. Hij zegt het fijn te vinden als hij me lekker hoort slapen.
     
  16. Monique1985

    Monique1985 Fanatiek lid

    7 okt 2013
    1.472
    113
    63
    Almere
    Mijn man heeft een beugel
    Voor het snurken ... Via het slaapcentrum .. Ook slaap
    Onderzoek gehad en geeft ook adem stops ..
     
  17. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Ik lig nu ook weer wakker van mijn man. Ik slaap al 6 jaar met oordoppen waarvan we ook 2 jaar apart hebben geslapen. Zelfs in een andere slaapkamer met de deuren dicht hoor ik hem nog snurken... :( hier heeft mijn man geen overgewicht, geen alchohol en andere voorkomende dingen... Aankomende donderdag hebben we eindelijk na anderhalve maand wachtlijst, een afspraak in het ziekenhuis voor hem. Hij is zelf ook heel erg veel moe dus het zal me niks verbazen als hij slaap apneu heeft.. Ik kijk zooooo erg uit naar donderdag, kan niet wachten tot ik weer met rust in slaap kan vallen!
     
  18. Wilsy

    Wilsy Actief lid

    9 jan 2016
    360
    0
    16
    Nederland
    Mijn man snurkt niet maar wilde even reageren op het oordopjes-gedeelte.

    Ik slaap ook met die dingen omdat ik heel moeilijk inslaap en anders elk halfuur wakker wordt. Manlief wordt niet wakker van zijn wekker, noch van een huilende baby dus daar maakte ik me voor de bevalling ook wel zorgen om.

    Maar een babyfoon naast je hoofd met het geluid op maximaal zorgt er echt wel voor dat je wakker wordt zodra je kindje huilt! Die van ons kun je ook nog zo instellen dat je niet elk klein zuchtje of kreuntje hoort, hij slaat pas aan als er langer dan een paar seconden geluid wordt gemaakt.

    Dus maak je daar niet al te druk om. En mijn tip is een neusspray tegen het snurken. Gebruikt mijn vader (ook overgewicht) en dat helpt!
     
  19. Rebelleflower

    Rebelleflower Fanatiek lid

    26 sep 2015
    1.256
    2
    38
    Vrouw
    Vannacht heb ik hem voor het slapen gaan een neusspray met zoutoplossing gegegeven en moet zeggen dat het wel redelijk geholpen heeft!!
    Weet iemand of je dat elke dag mag blijven gebruiken?
    Heb hem gezegd dat we binnenkort een keer naar de dokter gaan als die neusspray niet gaat werken. Hij is vrachtwagenchauffeur dus paar uurtjes vrij nemen lukt niet altijd zomaar.
    Goede tips hier! Super! Ook over de oordopjes :)
     
  20. MoedervanSafia

    MoedervanSafia Fanatiek lid

    10 mrt 2013
    2.803
    4
    38
    Een neusspray mag je nooit langer dan 1 week gebruiken. Dit wordt ook altijd aangegeven bij de apotheek en huisarts. Dus ik zou daar extra voorzichtig mee zijn..
     

Deel Deze Pagina