Haha idd heel knap! Snap de vk wel ja! Bij mij hadden ze dat ook moeten doen. Suc6 we horen snel van je!! Hoe gaat het mey de andere meiden?
Hier een constante zeurdige 'pijn' down under, heel onprettig gevoel. Heb ook geen idee waar het vandaan komt Voor de rest nergens last van. Hoop ook op een beetje fatsoenlijke nacht slapen. Hoe gaat het bij jou Life?
Wel fijn dat ze de vliezen niet zo vroeg doorgeprikt hebben. Zo'n weeënstorm is niet prettig en je doet het nu zo netjes rustig aan, maar wel met voldoende progressie!!!!
Rugpijn, buikpijn, hoofdpijn. M'n lichaam geeft allemaal signalen dat het er klaar voor is. Maar ik durf niet teveel te hopen. Vl heeft n kruikje voor me gemaakt zodat ik lekker de finale van UK open kan kijken. Hoe is het daar?
Zitten er allenmaal lekker doorheen zo te horen... Laten we nou maar hopelijk eens snel bevallen. Hier rustig soms harde buik en die doen wel zeer maar duurt even voordat er weer 1 komt, door de weeen vanacht ben ik totaal beurs in me rug en benen dus ligal gestrekt op bed maar kan me geen houding aannemen
Dag lieve meiden, Ik ben woensdagavond opgenomen in het ziekenhuis met een zwangerschapsvergiftiging. Ik had enkel lichte hoofdpijn; maar dus toch meer ernstig dan gedacht. Donderdagochtend zouden ze inleiden, maar die nacht kwam de bevalling spontaan op gang. Vlotte bevalling: om kwart voor 2 gebroken vliezen en om 05.58 is onze zoon Evan geboren. Had een enorme weeenstorm; dus een heftige bevalling gehad. Maar het resultaat mag er zijn. We zijn inmiddels thuis. Bij jullie nog leuk nieuws?
Iris dat is even anders gegaan dan je had verwacht denk ik. Maar van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! Geniet van jullie kraamperiode!
Ahhh van harte gefeliciteerd Iris! We dachten al dat je bevallen zou zijn. Wel bijzonder dat je bevalling nog spontaan op gang is gekomen. Geniet van je ventje!!!
Gefeliciteerd iris! Heftig maar fijn dat alles goed met jullie gaat en dat jullie lekker thuis zijn. Geniet van je kraamtijd.
Nou Rietje, Rachelle en Life, we zijn inderdaad weer lekker bezig. Ben er ook zó klaar mee! Had nooit verwacht de 41 weken aan te tikken en toch gaat dat waarschijnlijk gebeuren. Als ik foto's bekijk van 37 weken en nu ruim 40 weken, lijkt mijn buik wel twee keer zo groot. Met 37 weken had ik ook nog geen streepje striae en nu onder mn navel meerdere dikke paarse groeven. Geeft niet, maar het geeft wel aan hóé erg het nog kan veranderen die weken. Er staat ook verschrikkelijk veel spanning op mijn buik en dat veroorzaakt waarschijnlijk die buikpijn en rugpijn aan het einde van de dag. Ik vind het mooi geweest zo. Met 40+6 (over 2 uurtjes) mag ik toch wel eens bevallen!!!! Sorry. Klaagmodus weer uit.
Iris fijn dat het zelf gebeurd is gefeliciteerd!!! Nou milou zeker weten hroor! Tijd dat er echt actie gebeurd ipv valse starts... En mag eigenlijk niet klagen maar ik bn het ook echt zat. Gelukkig mogen we wel gewoon klagen hoor! 9 maanden is lang! Zit je wat dwars gooi het er gewoon uit hoor
Jaaaaaa babynieuws! Gefeliciteerd Iris! Een heel fijne kraamperiode gewenst! Hier weer harde buiken Hopelijk stoppen ze zo en kan ik lekker slapen Morgen ga ik m'n issues bespreken met de vk, vind het ontzettend spannend. Weet ook niet zo goed hoe ik nou mijn verhaal moet vertellen.. Tips zijn meer dan welkom! Milou ik heb echt met je te doen Maar wie weet vannacht...
Ik snap dat je het moeilijk vindt Rachelle! Misschien toch Rietje even een prive berichtje sturen. Die wist er wel wat van zei ze. Ik kan alleen maar zeggen, wees zo open en eerlijk mogelijk. Vertel hoe dat gesprek afgelopen week verliep en waar je toen achter bent gekomen. Als het goed is heeft de vk er vaker mee te maken en zal ze er goed op in springen. Sterkte iig!
Milou ik vind dat we morgen echt moeten bevallen, jij eerst natuurlijk! Maar ik heb het nu ook wel gehad, morgen 40,2 en er gebeurt niks. Soms heb ik echt het idee dat ze er uit wilt, vooral wanneer ik haar hoofdje down under zo voel woelen.. Ik hoop morgen een datum te krijgen voor de inleiding en stiekem hoop ik natuurlijk dat t gewoon morgen al kan.. Rachelle , als ik jou was zal ik vragen of je een dubbele afspraak kan inplannen. Dan kunnen ze ook goed de tijd voor je nemen. Komt echt goed meid! Ik ben ook altijd heel open geweest over de angsten die ik voel deze zwangerschap en ben goed geholpen! Sterkte!
Spannende dag dan voor jou ook Eiffel! Hoe graag ik ook wil dat hij er uit komt, net zo graag wil ik natuurlijk bevallen. Inleiden wil ik zo lang mogelijk uitstellen, liefst zelfs nog een paar dagen na de 42 weken. Hoewel de verleiding nu steeds groter wordt hoor... Maar goed, eerst maar eens het strippen aanstaande donderdag afwachten. En mijn hoop is natuurlijk gevestigd op de komende dagen/nachten! Eiffel, zullen we anders afspreken dat we samen vannacht bevallen?
Hoi allemaal, ik ben nu ook 37 weken zwanger en zou het leuk vinden om mee te kletsen. Dit is mijn tweede kindje, heb al een dochter van 16 maanden. Officieel ben ik op 26 maart uitgerekend. De baby ligt nu dwars in de buik dus het wordt waarschijnlijk een keizersnede met 39 weken. Komt nu ineens heel erg dichtbij! Verder gaat gelukkig alles goed, alleen een beetje moe af en toe en vreselijk last van nesteldrang tot grote ergernis van mijn man Ik heb een paar pagina's terug gelezen. Wat spannend dat het bij een aantal van jullie al zo rommelt en vooral bij Meisje die met 8 cm ontsluiting gewoon nog kan typen zonder haar telefoon kapot te knijpen