Hoi dames, Wie kan mij helpen met ervaringen over een babyfoon met camera. Wij twijfelen tussen de Alecto DVM-190 en de Luvion Essential, misschien wel Luvion Grand Elite 2 (is overigens wel stuk duurder). Wat zijn jullie ervaringen hiermee of met andere camera's? Wij hebben liever geen wifi. Alvast bedankt Groetjes!
@Zowelkom: ik ken de twee types die jij noemt niet. Wij hebben de Luvion Platinum 2. Op zich een prima babyfoon met camera, alleen is de batterij snel leeg. Wij nemen hem 's avonds ook altijd mee naar boven en hebben daarvoor een extra laadstation erbij gekocht. Ik weet niet of de Luvion die jij noemt daar evt. ook last van kan hebben.
Wij zijn heel tevreden over de Luvion. Inmiddels 4 camera's op aangesloten. Beeld is scherp, op afstand bestuurbare camera's, geluid is goed, bereik is oké en batterij is ook prima.
Wij hebben de alecto dvm 190 en ben er super blij mee. Toen onze vorige vabyfoon kapot was hebben we tijdelijk een luvion gehad te leen. Beide zijn gebruiksvriendelijk. In de winkel begreep ik van de verkoopster wel dat e luvion vaker kapot terug komt, maar onze eerste alecto (dvm120) was na twee jaar helemaal op, maar goed die ging ook vaak in de tas mee logeren.